Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vaikiška patalynė

Pirkėjų atsiliepimai

 

175 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Geras

Loreta
 

5 žvaigždutės

Viss, super, operatvi.

 

5 žvaigždutės

Viss bija labi, kā mājaslapā aprakstīts.Paldies!

Vaikiška patalynė: ramus vaiko miegas – laimingi tėvai

Vaikiška patalynė – vienas pretenzingiausių tekstilės gaminių, turintis išpildyti ne tik tėvų keliamus kriterijus, bet ir mažųjų pageidavimus. Tėvams svarbu patalynės sudėtis ir jos draugiškumas vaiko kūnui, nesudėtinga tekstilės priežiūra bei gaminio ilgaamžiškumas. Vaikai, žinoma, myli akimis ir mielai renkasi mėgstamiausių spalvų, mylimais pasakų herojais ar kitais patraukliais motyvais dekoruotą patalynę.

Kokybiška, natūralios sudėties, žaismingo dizaino „Nostra“ vaikiška patalynė (140x200 arba 100x145 dydžio), parduodama internetu, saldžius sapnus garantuos ne tik mažiesiems, bet ir jų tėvams. Vaikai užmigs ramiai, žiūrėdami į mielus, smagius patalynės paveiksliukus, o tėvai bus tikri, jog išrinko geriausią variantą, garantuojantį miego kokybę bei puoselėjantį jautrų mažojo kūną.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis vaikišką patalynę?

Patalynės sudėtis

Natūralus medvilnės pluoštas, iš kurio yra pagaminti kartūnas ir flanelė – neabejotinai geriausias pasirinkimas, kalbant apie vaikišką patalynę, Tai – švelni, kūnui maloni, kvėpuojanti medžiaga, nesukelianti alerginių reakcijų. Jei jūsų vaiko odelė yra jautri ar net susidūrėte su rimtesnėmis problemomis, pavyzdžiui, dermatitu, vienas pirmųjų žingsnių turėtų būti sintetinės patalynės atsisakymas ir medvilninės įsigijimas.

Medvilnė patalynė pasižymi efektyviu laidumu drėgmei, tad mažylis, net ir esant aukštai temperatūrai patalpoje ar miego metu lovoje aktyviai judėdamas, prakaituos mažiau ir išvengs su tuo susijusių nemalonių pasekmių, pavyzdžiui, odos perštėjimo.

Patalynės išmatavimai

Tinkamo dydžio patalynė garantuos ne tik patogumą vaikui, bet ir nepriekaištingą estetiką kambaryje. Rinkdamiesi patalynės dydį, atkreipkite dėmesį į lovytės, čiužinio, antklodės bei pagalvių išmatavimus. Patalynė vaikams 140x200 ir 100x145 cm – standartiniai, tarp pirkėjų populiariausi dydžiai. Kai kurie vaikiškos patalynės modeliai, siūlomi mūsų interneto parduotuvėje, gali būti kelių dydžių, tad galėsite išsirinkti sau tinkantį variantą.

Patalynės dizainas

Kol vaikas dar mažas, patalynės dizainą renka tėvai, pavyzdžiui, derindami šį su namų interjeru ar vadovaudamiesi teorija, jog miegas ramesnis, kai aplinkoje vyrauja švelnios, pastelinės spalvos. Atžalai paaugus, vaiko kambaryje įprastai „apsigyvena“ žaisminga, spalvota, mylimais ar tuo metu „ant bangos“ esančiais herojais dekoruota patalynė

Apsipirkimas „Nostra“ parduotuvėje internetu gali tapti ne tik puikia galimybe įsigyti kokybišką tekstilės gaminį pigiau, bet ir, įtraukiant vaiką į šį procesą, smagiu užsiėmimu visai šeimai!

avatar