Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Vaikiška patalynė

Vaikiška patalynė padės sukurti vaikui jaukią ir mielą poilsio oazę. Miegas mažyliams yra itin svarbus, tad tinkama patalyne verta pasirūpinti. Rinkitės minkštą ir švelnią tekstilę vaikams, kuri puikiai atitinka mažylių poreikius. Atraskite mūsų asortimentą ir pasirūpinkite, kad mažylis miegotų ramiai tarsi ant debesų.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 2438

Pirkėjų atsiliepimai

 

217 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Meeldib.

 

5 žvaigždutės

Puikus, spalvingas patalynės komplektas. Labai pradžiugino anūką.

Labai gera patalynė. Žaisminga, spalvinga, gerai skalbiasi, neblunka. Vaikui labai patiko paveikslėliai. Rekomenduoju

Vaikiška patalynė – vienas pretenzingiausių tekstilės gaminių, turintis išpildyti ne tik tėvų keliamus kriterijus, bet ir mažųjų pageidavimus. Tėvams svarbu patalynės sudėtis ir jos draugiškumas vaiko kūnui, nesudėtinga tekstilės priežiūra bei gaminio ilgaamžiškumas. Vaikai, žinoma, myli akimis ir mielai renkasi mėgstamiausių spalvų, mylimais pasakų herojais ar kitais patraukliais motyvais dekoruotą patalynę.

Kokybiška, natūralios sudėties, žaismingo dizaino „Nostra“ vaikiška patalynė (140x200 arba 100x145 cm dydžio), parduodama internetu, saldžius sapnus garantuos ne tik mažiesiems, bet ir jų tėvams. Vaikai užmigs ramiai, žiūrėdami į mielus, smagius patalynės paveiksliukus, o tėvai bus tikri, jog išrinko geriausią variantą, garantuojantį miego kokybę bei puoselėjantį jautrų mažojo kūną.

Kokia turėtų būti vaikiškos patalynės sudėtis?

Ramiam vaikų miegui puikiai tinka natūralaus augalinio pluošto patalynė. Mažyliai miego metu daug juda, todėl oda susiduria su intensyvia trintimi – labai svarbu, kad antklodžių užvalkalai ir pagalvės turėtų švelnų paviršių. Jautri mažylių odelė gali greitai sudirgti, tad geriausia rinktis tokio audinio patalynę, kuri nesukelia alergijų ir išlaiko savo minkštumą bei švelnumą net po skalbimo.

Vaikų miego poreikius puikiai atitinka natūralus medvilnės pluoštas, iš kurio yra pagaminti kartūnas ir flanelė – neabejotinai geriausias pasirinkimas, kalbant apie vaikišką patalynę. Tai – švelni, kūnui maloni, kvėpuojanti medžiaga, nesukelianti alerginių reakcijų. Laidumas orui yra itin svarbi savybė, nes vaikai miego metu daugiau juda ir prakaituoja, o drėgnas šaltas audinys priverčia prabusti naktį. Puikiu sugeriamumu ir greitu džiūvimu pasižyminti medvilninė patalynė padeda išvengti tokių problemų, o dėl oro srautų judėjimo vaikų organizmui lengviau palaikyti komfortišką temperatūrą.

Jei jūsų vaiko odelė yra jautri ar net susidūrėte su rimtesnėmis problemomis, pavyzdžiui, dermatitu, vienas pirmųjų žingsnių turėtų būti sintetinės patalynės atsisakymas ir medvilninės įsigijimas. Drąsiai rinkitės patalynę, kuri pažymėta OEKO-TEX ženklu. Šis sertifikatas patvirtina, kad gamybos procese nebuvo naudotos cheminės medžiagos, kurios likusios pluošte galimai sukelia įvairių problemų, alerginių reakcijų. Nepaisant to, kokią vaikišką patalynę pasirinkote, prieš pirmą naudojimą rekomenduojama ją išskalbti – gali būti likę smulkių siūlų gabalėlių, dulkių, kurios susikaupė gamybos metu.

Medvilnė patalynė pasižymi efektyviu laidumu drėgmei, tad mažylis, net ir esant aukštai temperatūrai patalpoje ar miego metu lovoje aktyviai judėdamas, prakaituos mažiau ir išvengs su tuo susijusių nemalonių pasekmių, pavyzdžiui, odos perštėjimo. Įvairių rūšių medvilninę patalynę – kartūno, drobės, perkalio, flanelės – galite naudoti vaikams ištisus metus. Ji greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir sukuria miegui tinkamą aplinką.

Patalynės vaikams išmatavimai

Tinkamo dydžio patalynė garantuoja ne tik patogumą vaikui, bet ir nepriekaištingą estetiką kambaryje. Rinkdamiesi patalynės dydį, atkreipkite dėmesį į lovytės, čiužinio, antklodės bei pagalvių išmatavimus. Patalynė vaikams 140x200 ir 100x145 cm – standartiniai, tarp pirkėjų populiariausi dydžiai. Kai kurie vaikiškos patalynės modeliai, siūlomi mūsų interneto parduotuvėje, gali būti kelių dydžių, tad galėsite išsirinkti sau tinkantį variantą.

Tėvams dažnai kyla klausimų, kokio dydžio patalynė geriausia jų vaikui. Orientacinis dydis priklauso nuo vaiko amžiaus, bet reikia atsižvelgti ir į mažylio ūgį bei sudėjimą, individualius miego poreikius. Mažiausiais išmatavimais išsiskiria patalynė kūdikiams, jos matmenys svyruoja apie 70x100 cm, tačiau priklausomai nuo lovelės dydžio gali būti naudojamas ir didesnis patalynės komplektas. Mažyliams nuo vienerių iki trijų metų amžiaus rekomenduojama rinktis 100x145 cm dydžio patalynę – po tokia antklode vaikas galės jaukiai susirangyti. Kiek vyresniems vaikams, esant poreikiui, galima rinktis ir didesnius patalynės komplektus, pavyzdžiui, 120x150 cm dydžio.

Vaikai maždaug nuo 8-14 metų amžiaus jau gali naudoti didelį patalynės komplektą, pavyzdžiui, 135x200 arba 140x200 cm. Svarbiausia, kad patalynės dydis leistų vaikui patogiai užsikloti ir užtikrintų patogumą, antklodė neturėtų kristi per lovos kraštą.

Žaismingas patalynės dizainas

Kol vaikas dar mažas, patalynės dizainą renka tėvai, pavyzdžiui, derindami šį su namų interjeru ar vadovaudamiesi teorija, jog miegas ramesnis, kai aplinkoje vyrauja švelnios, pastelinės spalvos. Atžalai paaugus, vaiko kambaryje įprastai „apsigyvena“ žaisminga, spalvota, mylimais ar tuo metu „ant bangos“ esančiais herojais dekoruota patalynė

Apsipirkimas „Nostra“ parduotuvėje internetu gali tapti ne tik puikia galimybe įsigyti kokybišką tekstilės gaminį pigiau, bet ir, įtraukiant vaiką į šį procesą, smagiu užsiėmimu visai šeimai! Kartu su vaikais peržvelkite mūsų asortimentą ir pasirinkite labiausiai patikusius patalynės komplektus.

Vaikiška patalynė mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės asortimente rasite didelį vaikiškos patalynės pasirinkimą. Spalvos, raštai ir piešiniai – visa tai padės sukurti jaukią ir mielą miegamojo erdvę tiek mažyliui, tiek jau ūgtelėjusiam paaugliui. Pasiūloje rasite daug medvilninės patalynės, kuri puikiai atitinka vaikų miego poreikius. Visi siūlomi komplektai yra siuvami atidžiai, sutelkiant dėmesį į detales. Be to, taip pat papildomai siūlomi ir antklodžių, pagalvių užvalkalai vaikams.

Rinktis galite iš plataus dydžių pasirinkimo, tad lengvai pritaikysite patalynę vaiko lovai. Taip pat prekiaujame ir tekstile patiems mažiausiems – patalynė kūdikiams yra svarbi mūsų asortimento dalis. Apsipirkdami pas mus galite vienu kartu pasirūpinti patalyne visai šeimai!

Vaikiškos patalynės įsigyti galite internetu

Pirkti internetu – greita ir paprasta, o mūsų parduotuvėje rasite kokybiškus tekstilės gaminius prieinama kaina. Siekiame pirkėjams užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, taikomos nuolaidos. Pasinaudokite jomis – tai gera galimybė sutaupyti ir vaikiškos patalynės bei kitos namų tekstilės įsigyti piniginei draugiška kaina.

Be to, pirkti internetu patogu dar ir todėl, kad kartu su vaiku galite patogiai išsirinkti gražiausią patalynės dizainą. Mėgstamas patalynės komplektas vaikui yra labai svarbus, nes tokioje patalynėje tiesiog maloniai miegoti. Be to, tai padeda išspręsti problemas, kai mažyliai nenori eiti miegoti!

D.U.K

Pagrindinis vaikiškos ir suaugusiems skirtos patalynės skirtumas – mažesnis dydis. Vis dėlto galima pastebėti ir kitų skirtumų: vaikams skirta patalynė yra švelnesnė, minkštesnė. Jis dažnai puošiama itin ryškiomis spalvomis, žaismingai piešiniais. Itin didelį pasirinkimą suteikia vaikiška patalynė internetu – čia galima rasti ir gamtos raštų, gyvūnų aplikacijų ir kt. Vaikams skirtai patalynei yra keliami aukštesni kokybės reikalavimai, ypač kalbant apie kūdikių patalynę – svarbu, kad nebūtų jokių siūlų, kietų užsegimų, nes jie gali sukelti pavojų mažyliui.

Vaikiškos patalynės priežiūrai verta skirti daugiau dėmesio – tai užtikrins, kad patalas bus higieniškas ir jaukus. Prieš skalbimą visada pasitikrinkite priežiūros rekomendacijas gaminio etiketėje. Skalbkite švelniu režimu, nesirinkite itin aukštų temperatūrų, nes dėl jų patalynė gali prarasti lankstumą ir minkštumą. Naudokite švelnius skalbiklius, nepersistenkite su jų kiekiu. Vaikišką patalynę būtinai išskalbkite prieš pirmąjį naudojimą – taip pašalinsite dulkes, gamybos metu galimai likusius apdirbimo medžiagų likučius. Vaikišką patalynę reikėtų skalbti kas savaitę ar dvi.

Jautriems, į alergijas linkusiems vaikams rekomenduojama rinktis natūralias orui laidžias medžiagas. Alergines reakcijas dažnai sukelia dulkių erkutės, pelėsis, kandys ir kt., todėl svarbu užtikrinti patalynės higieną. Taip pat galite rinktis hipoalerginę patalynę, kurioje naudojamas antimikrobinis užpildas. Nešvarumai mažiau kaupiasi audinyje, kuris greitai džiūsta, pavyzdžiui, medvilnėje. Venkite sintetinės patalynės, nes ji gali erzinti jautrią vaikų odelę.

Vaikišką patalynę rinkitės pagal išmatavimus ir audinį. Prioritetą teikite natūraliam pluoštui, nes tik jis užtikrina geriausias savybes miegui: greitai džiūsta, sugeria drėgmę, yra laidus orui ir lengvai prižiūrimas. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į kokybę, nes vaikams skirta patalynė turėtų būti pasiūta atidžiai, sutelkiant dėmesį į detales – tik tai užtikrins jos ilgaamžiškumą ir saugumą mažyliui. Atkreipkite dėmesį ir į spalvą, piešinį. Itin patogu pirkti patalynę vaikams internetu: galima kartu su vaiku pasirinkti norimą dizainą.

avatar