Bambukinių rankšluosčių komplektai. Spauskite ČIA

Visa, kas susiję su kūdikiais, asocijuojasi su švelnumu, mielumu ir jaukumu. Tokia turėtų būti ir mažyliams skirta patalynė. Kūdikių odelė jautri, o miegant ji tiesiogiai kontaktuoja su patalyne, tad pastarąją rinktis reikia itin atsakingai. Aukšta kokybė, patvarumas, švelnumas, saugumas ir grožis – štai kokius kriterijus turėtų atitikti patalynė, skirta patiems mažiausiems. 

Kūdikių patogumui

Kūdikio patogumą ir jo kokybišką miegelį bei komfortą miego metu užtikrinsite pasirinkę sveiko ir saugaus pluošto patalynę. Šiuos kriterijus šimtu procentų atitinka medvilnė, kuri dėl laidumo orui, švelnumo ir minkštumo nepaprastai vertinama. Medvilnės pluoštas leis kūdikio odelei kvėpuoti, šis pluoštas laidus orui, todėl mažylis miegodamas neprakaituos ir nejaus diskomforto. Tai drauge padės išvengti dėl prakaitavimo atsirandančio bėrimo.

Medvilnė minkšta ir švelni, todėl itin maloni odai. Ji nedirgina ir nealergizuoja, tad tokia patalynė alergiškiems vaikams bus nepriekaištingas pasirinkimas. Taip pat ji tiks visiems, kurių oda linkusi į jautrumą.

Renkantis patalynę kūdikiui nepaprastai svarbu vertinti būtent audinį ir prioritetą teikti tik natūraliam pluoštui.

Siekdami užtikrinti patogumą rinkitės kūdikio patalams tinkamiausią dydį. Patalynė kūdikiams 90x120, 100x145 cm – vieni populiariausių pasirinkimų.

Tekstilė vaiko kambariui

Jau minėjome, kad tekstilė kūdikiui turi būti kokybiška, pasiūta iš sveiko bei vaiko odelei saugaus ir švelnaus pluošto. Tad vaiko kambariu idealiai tiks kartūno, flanelės ar kito medvilninio audinio patalynė kūdikiams.

Be kokybės, žinoma, svarbi ir išvaizda, nes mažuosius vilioja ryškios spalvos, gražūs paveikslėliai. Graži patalynė neretai net padeda išspręsti vieną daugeliui tėvelių aktualią problemą – vaikas nenori eiti miegučio arba nenori miegoti savo lovytėje. O esant dailiai, spalvingai patalynei net patys mažiausi išvydę tokią trokštą ją pačiupinėti, ja užsikloti ir pasinerti į žaismingus, linksmus pataliukus. Šiandieninės tendencijos atskleidžia, jog populiarus pasirinkimas – 3d patalynė.

Spalvų ir raštų gausa suteikia progą kurti vientisą, harmoningą vaiko kambario interjerą, derinti kūdikio patalynę prie kambario apdailos, kitų baldų, vyraujančio kolorito. 

Patalynė kūdikiams mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškos patalynės kūdikiams?

Ieškote, kur parduodama graži, kokybiška, sveika ir saugi, pigi patalynė kūdikiams? Užsukote ten, kur reikia – „Nostra“ asortimente internetu išsirinksite Jūsų poreikius idealiai atitinkančią patalynę. Patalynė kūdikiams internetu – patogu ir greita. Jei domina patalynė kūdikiams pigiau, ieškokite akcijų mūsų asortimente ir sutaupykite!

Skaityti daugiau