Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vaikiškos pagalvės

Užtikrinti mažyliams gerą ir ramų miegą padės vaikiškos pagalvės. Jas lengvai išsirinksite plačiame mūsų asortimente. Vaikams pritaikyti pagalvių dydžiai ir aukštos kokybės užpildas užtikrina patogią atramą vaiko kūnui ir leidžia puikiai išsimiegoti. Pasirūpinkite savo mažylių miegu jau dabar!

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

1312 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Iš visų mylimiausia pagalvė. Turiu sau ir dovanoms visada perku. Dėkui!

 

5 žvaigždutės

Puikiai tinka vasarai ir ne tik...Nesubliūkšta, lengvutė, minkšta. Džiaugiamės!

Puiki pagalvė

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Vaikiškos pagalvės – itin svarbus patalo elementas. Vaikų miego kokybė didele dalimi priklauso nuo patogios lovos, jaukios ir minkštos patalynės, kur reikšmingą vaidmenį atlieka pagalvė. Ji padeda kūnui palaikyti taisyklingą poziciją, tad išsimiegama kokybiškai, o nubudus nejaučiamas diskomfortas dėl skausmo, kurį sukelia nepatogi miego poza. Tik stuburui esant taisyklingoje padėtyje kūnas geba tinkamai atsipalaiduoti. Todėl kokybiška vaikiška pagalvė bus gero, komfortiško miego garantas.

Vaikiškos pagalvės užtikrina ramų mažylių miegą

Nepriklausomai nuo to, ar reikalinga pagalvė 2 metų vaikui, trejų, penkerių ar bet kurio kito amžiaus, pagalvės turi būti pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių laidumą orui, minkštumą ir lengvumą. Vaikai neretai miega jautriai, daug vartosi, jų kūnas ne visada geba sureguliuoti kūno temperatūrą, tad drėgmę sugerianti ir sparčiai išgarinanti pagalvė bus nepriekaištingas pasirinkimas, užtikrinsiantis komfortą ir vėsią žiemos naktį, ir karštą vasarą. Negana to, svarbus minkštumas, švelnumas, kurie lems kokybišką vaiko miegą, puikų poilsį.

Vaikiškos pagalvės iš medvilnės bus vienas geriausių pasirinkimų jūsų vaiko lovai. Šis natūralus pluoštas garantuos visus aukščiau paminėtus aspektus. Taip pat geras sprendimas bus ir kokybiškas poliesteris, dovanosiantis pagalvės ilgaamžiškumą, puikų formų atgavimą, minkštumą. 

Vaikiškos pagalvės mūsų asortimente

Į parduotuvės asortimentą įtraukėme kokybiškas ir specialiai vaikams pritaikytas pagalves, kurios gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų ir atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Pagalvių užpildas pasižymi savybėmis, kurios leidžia mažyliui užtikrinti patogumą ir patogią stuburo padėtį, nepriklausomai nuo to, kokia poza vaikas miega. Taisyklinga pozicija miego metu yra labai svarbi poilsiui ir komfortui, o kokybiškas poilsis teigiamai veikia vaiko raidą.

Vaikai yra jautresni aplinkai, dažnai juos kamuoja alergijos, oda gali greitai sudirgti. Dėl to siūlome hipoalergines pagalve vaiko lovai su antimikrobiniu užpildu, kuris padeda užtikrinti gerą higieną ir tinka net alergiškiems vaikams.

Išrinkti pagalvę vaikui bus paprasta, nes mūsų parduotuvėje rasite platų dydžių pasirinkimą: 70x70, 50x70, 60x60, 40x40, 40x60, 50x60 cm ir kitus dydžius. Pagalvės dydį rinkitės pagal vaiko amžių, asmeninius poreikius, mėgstamiausią miegojimo poziciją ir kt. Nepamirškite, kad pagalvių užpildas greitai atgauna pradinę formą, tad pagalvė gali prisitaikyti prie patiriamo spaudimo – tai padeda mažyliui rasti patogią poziciją, net ir daug judant miego metu. Itin populiarus pagalvių užpildas – poliesterio pluošto kamuoliukai, užtikrinantys oro laidumą, spartų formos atgavimą, minkštumą.

Mūsų asortimente išrinksite pagalves skirtingo amžiaus vaikams: pagalvės vaikams nuo 1 metų ir jaunesniems, pagalvės vaikams nuo 3 metų. 

Kur įsigyti kokybiškų pagalvių vaikams?

Aktualios geros, kokybiškos, minkštos ir patogios pagalvės nepriekaištingam jūsų vaiko miegui? Domina tekstilė Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste? Rinkitės „Nostra“ parduotuvėje internetu! Mūsų gaminiai konkurencinga kaina. Jei nerandate tinkamo dydžio, galimas variantas – pagalvės pagal užsakymą. Mūsų tekstilė internetu – patogu ir greita pirkti, spartus ir sklandus pristatymas. Pasirūpinkite ramiu ir geru savo mažylio miegu greitai ir paprastai!