Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vaikų miego kokybė didele dalimi priklauso nuo patogios lovos, jaukios ir minkštos patalynės, kur reikšmingą vaidmenį atlieka pagalvė. Ji padeda kūnui palaikyti taisyklingą poziciją, tad išsimiegama kokybiškai, o nubudus nejaučiamas diskomfortas dėl skausmo, kurį sukelia nepatogi miego poza. Tik stuburui esant taisyklingoje padėtyje kūnas geba tinkamai atsipalaiduoti. Todėl kokybiška vaikiška pagalvė bus gero, komfortiško miego garantas.

Pagalvės vaikų patogumui

Nepriklausomai nuo to, ar reikalinga pagalvė 2 metų vaikui, trejų, penkerių ar bet kurio kito amžiaus, pagalvės turi būti pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių laidumą orui, minkštumą ir lengvumą. Vaikai neretai miega jautriai, daug vartosi, jų kūnas ne visada geba sureguliuoti kūno temperatūrą, tad drėgmę sugerianti ir sparčiai išgarinanti pagalvė bus nepriekaištingas pasirinkimas, užtikrinsiantis komfortą ir vėsią žiemos naktį, ir karštą vasarą. Negana to, svarbus minkštumas, švelnumas, kurie lems kokybišką vaiko miegą, puikų poilsį.

Vaikiškos pagalvės iš medvilnės bus vienas geriausių pasirinkimų Jūsų vaiko lovai. Šis natūralus pluoštas garantuos visus aukščiau paminėtus aspektus. Taip pat geras sprendimas bus ir kokybiškas poliesteris, dovanosiantis pagalvės ilgaamžiškumą, puikų formų atgavimą, minkštumą. 

Vaikiškos pagalvės mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų pagalvių vaikams?

Aktualios geros, kokybiškos, minkštos ir švelnios pagalvės nepriekaištingam Jūsų vaiko miegui? Domina tekstilė Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste? Rinkitės „Nostra“ parduotuvėje internetu! Mūsų gaminiai konkurencinga kaina. Jei nerandate tinkamo dydžio, galimas variantas – pagalvės pagal užsakymą. Mūsų tekstilė internetu – patogu ir greita pirkti, spartus ir sklandus pristatymas.

Skaityti daugiau