Pavasario išpardavimas! Kovo 16-31 dienomis 25% nuolaida su kodu KOVAS23 *nuolaidos nesumuojamos

Vaikiškos pagalvės

Pirkėjų atsiliepimai

 

965 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Gera pagalve

Irena
 

5 žvaigždutės

Pagalvė ANTISTRESS

Truputi perdidelė mums

 

5 žvaigždutės

Puiki

Vaikų miego kokybė didele dalimi priklauso nuo patogios lovos, jaukios ir minkštos patalynės, kur reikšmingą vaidmenį atlieka pagalvė. Ji padeda kūnui palaikyti taisyklingą poziciją, tad išsimiegama kokybiškai, o nubudus nejaučiamas diskomfortas dėl skausmo, kurį sukelia nepatogi miego poza. Tik stuburui esant taisyklingoje padėtyje kūnas geba tinkamai atsipalaiduoti. Todėl kokybiška vaikiška pagalvė bus gero, komfortiško miego garantas.

Pagalvės vaikų patogumui

Nepriklausomai nuo to, ar reikalinga pagalvė 2 metų vaikui, trejų, penkerių ar bet kurio kito amžiaus, pagalvės turi būti pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių laidumą orui, minkštumą ir lengvumą. Vaikai neretai miega jautriai, daug vartosi, jų kūnas ne visada geba sureguliuoti kūno temperatūrą, tad drėgmę sugerianti ir sparčiai išgarinanti pagalvė bus nepriekaištingas pasirinkimas, užtikrinsiantis komfortą ir vėsią žiemos naktį, ir karštą vasarą. Negana to, svarbus minkštumas, švelnumas, kurie lems kokybišką vaiko miegą, puikų poilsį.

Vaikiškos pagalvės iš medvilnės bus vienas geriausių pasirinkimų Jūsų vaiko lovai. Šis natūralus pluoštas garantuos visus aukščiau paminėtus aspektus. Taip pat geras sprendimas bus ir kokybiškas poliesteris, dovanosiantis pagalvės ilgaamžiškumą, puikų formų atgavimą, minkštumą. 

Vaikiškos pagalvės mūsų asortimente

  • Didelį dėmesį skiriame medžiagoms, iš kurių gaminamos mūsų asortimente esančios pagalvės. Jūsų vaiko lovytei siūlome tik aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių audinių ir užpildų pagalves, kurios padės palaikyti taisyklingą poziciją miegant ir garantuos komfortą. Tinka ir alergiškiems žmonėms.
  • Platus dydžių diapazonas leidžia kiekvienam iš Jūsų atrasti tinkamiausias pagalves vaiko lovai. Rinkitės 70x70, 50x70, 60x60, 40x40, 40x60, 50x60 cm dydžius.
  • Pagalvių užpildas – poliesterio pluošto kamuoliukai, užtikrinantys oro laidumą, spartų formos atgavimą, minkštumą.
  • Baltos, geltonos, raudonos, žalios ar kitos spalvos vaikiškos pagalvės.
  • Pagalvės skirtingo amžiaus vaikams: pagalvės vaikams nuo 1 metų ir jaunesniems, pagalvės vaikams nuo 3 metų. 

Kur įsigyti kokybiškų pagalvių vaikams?

Aktualios geros, kokybiškos, minkštos ir švelnios pagalvės nepriekaištingam Jūsų vaiko miegui? Domina tekstilė Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste? Rinkitės „Nostra“ parduotuvėje internetu! Mūsų gaminiai konkurencinga kaina. Jei nerandate tinkamo dydžio, galimas variantas – pagalvės pagal užsakymą. Mūsų tekstilė internetu – patogu ir greita pirkti, spartus ir sklandus pristatymas.

avatar