Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pagalvei pelnytai teikiamas ypatingas dėmesys. Patogi, kokybiška pagalvė leidžia ilsėtis tinkamoje pozicijoje, o pastaroji suponuoja, jog tiek stuburas, tiek visas kūnas atsipalaiduoja ir pailsi. Vaikams, kurie per dieną turi begalę veiklų ir pavargsta ne mažiau (ar net daugiau) nei suaugusieji, pagalvė turėtų būti renkama itin atsakingai. Taip pat labai svarbūs ir pagalvių užvalkalai, nes būtent šis audinys tiesiogiai kontaktuoja su oda miego metu.

Žaisminga ir patogu

Rinkdami pagalvės užvalkalus naujagimiams, kūdikiams ir ūgtelėjusiems vaikams prioritetą teikite natūraliam audiniui. Šiuo atveju sunkiai pralenkiami yra medvilniniai užvalkalai, pasižymintys pačiomis geriausiomis savybėmis. Jie laidūs orui, neleidžia odelei prakaituoti, kas garantuoja komfortą miegant. Negana to, medvilnė nepaprastai švelni, minkšta, nedirgina jautrios vaiko odelės, tad tobulai tinka net alergiškiems žmonėms.

Patogumo aspektui reikšmingas ir pagalvės užvalkalų dydis – jie turėtų būti nei per maži, nei per dideli. Populiariausi dydžiai rinkoje yra pagalvės užvalkalas 40x60, taip pat 70x70, 50x70 cm.

Be audinio, renkantis pagalvių užvalkalus vaikams svarbu įvertinti ir dizainą – juk vaikams vaizdas, spalvos, paveikslėliai yra labai svarbu. Žaismingas, teigiamas emocijas keliantys pagalvių užvalkalai, tikėtina, prisidės prie saldaus vaiko miegelio ir geriausių sapnų. Neretai linksmi pagalvių užvalkalai tampa puikia motyvavimo priemone, kai vaikas nenori eiti miegoti.

Vaikiški pagalvių užvalkalai mūsų asortimente

Kur įsigyti pagalvių užvalkalų vaikams?

Ieškote kokybiškos tekstilės vaiko lovai ir komfortiškam miegui? Domina geros kokybės, gražūs pagalvių užvalkalai vaikams? Užsukite į „Nostra“ Vilniuje arba pirkite internetu! Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir greita, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu. Čia laukia ir konkurencinga kaina ir galimybė mokėti dar pigiau, pasinaudojant mūsų akcijomis!

Skaityti daugiau