Gimtadienio išpardavimas! Rugsėjo 19-30d. 25% nuolaida su kodu NOSTRA25 *nuolaidos nesumuojamos

Pagalvių užvalkalai vaikams

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Pagalvei pelnytai teikiamas ypatingas dėmesys. Patogi, kokybiška pagalvė leidžia ilsėtis tinkamoje pozicijoje, o pastaroji suponuoja, jog tiek stuburas, tiek visas kūnas atsipalaiduoja ir pailsi. Vaikams, kurie per dieną turi begalę veiklų ir pavargsta ne mažiau (ar net daugiau) nei suaugusieji, pagalvė turėtų būti renkama itin atsakingai. Taip pat labai svarbūs ir pagalvių užvalkalai, nes būtent šis audinys tiesiogiai kontaktuoja su oda miego metu.

Žaisminga ir patogu

Rinkdami pagalvės užvalkalus naujagimiams, kūdikiams ir ūgtelėjusiems vaikams prioritetą teikite natūraliam audiniui. Šiuo atveju sunkiai pralenkiami yra medvilniniai užvalkalai, pasižymintys pačiomis geriausiomis savybėmis. Jie laidūs orui, neleidžia odelei prakaituoti, kas garantuoja komfortą miegant. Negana to, medvilnė nepaprastai švelni, minkšta, nedirgina jautrios vaiko odelės, tad tobulai tinka net alergiškiems žmonėms.

Patogumo aspektui reikšmingas ir pagalvės užvalkalų dydis – jie turėtų būti nei per maži, nei per dideli. Populiariausi dydžiai rinkoje yra pagalvės užvalkalas 40x60, taip pat 70x70, 50x70 cm.

Be audinio, renkantis pagalvių užvalkalus vaikams svarbu įvertinti ir dizainą – juk vaikams vaizdas, spalvos, paveikslėliai yra labai svarbu. Žaismingas, teigiamas emocijas keliantys pagalvių užvalkalai, tikėtina, prisidės prie saldaus vaiko miegelio ir geriausių sapnų. Neretai linksmi pagalvių užvalkalai tampa puikia motyvavimo priemone, kai vaikas nenori eiti miegoti.

Vaikiški pagalvių užvalkalai mūsų asortimente

  • Pagalvių užvalkalai 50x70 cm, pagalvių užvalkalai 70x70 cm – skirtingi dydžiai leidžia rinktis ir atrasti idealiai tinkančius Jūsų vaiko lovai.
  • Medvilniniai audiniai, pavyzdžiui, flanelė, yra nepaprastai švelnūs bei minkšti, saugūs ir sveiki vaikui.
  • Plati spalvų gama suteikia progą išsirinkti tai, kas tikrai patiks Jūsų atžalai. Mėlyni, žali, rudi ir kitų spalvų pagalvių užvalkalai vaikams.
  • Įvairūs audinių raštai suteikia dar daugiau emocijų, žaismingumo ir labai patinka mažiesiems! 

Kur įsigyti pagalvių užvalkalų vaikams?

Ieškote kokybiškos tekstilės vaiko lovai ir komfortiškam miegui? Domina geros kokybės, gražūs pagalvių užvalkalai vaikams? Užsukite į „Nostra“ Vilniuje arba pirkite internetu! Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir greita, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu. Čia laukia ir konkurencinga kaina ir galimybė mokėti dar pigiau, pasinaudojant mūsų akcijomis!

Skaityti daugiau
avatar