Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodžių užvalkalai

Antklodės užvalkalas Jūsų guolyje vaidina itin reikšmingą vaidmenį. Tai audinys, kuris tiesiogiai liečiasi prie kūno ir labai svariai prisideda prie miego kokybės, jaukumo, šilumos bei komforto. Tad nekyla abejonių, jog užvalkalas antklodei turėtų būti pasirenkamas itin atsakingai. Jums siūlome platų spektrą kokybiškų, iš geriausių audinių pagamintų užvalkalų.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

159 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Geriau nebūna. Tikras, tvirtas daiktas

 

5 žvaigždutės

Tellimine ja kätte toimetamine oli kiire ja korrektne.

Mihkel
 

5 žvaigždutės

:)

Natalija

Užvalkalas antklodei

Koks užvalkalas antklodei geriausias, priklauso nuo turimos antklodės ir Jūsų poreikių. Pirmiausia rinkdamiesi užvalkalą įvertinkite antklodės dydį. Rinkoje populiariausi dydžiai yra 200x220, 200x200, 140x100 cm ir kt.

Užvalkalo antklodei audinys – vienas svarbiausių aspektų, nes būtent jis viso miego metu liesis prie kūno, todėl rinkitės natūralius, geriausiomis savybėmis pasižyminčius audinius. Drobė neabejotinai yra vienas iš favoritų, kai kalbame apie maksimalų komfortą, šilumą, natūralumą. Šis audinys bus tobulas pasirinkimas ir suaugusiems, ir vaikams. Medvilnė – dar vienas nuostabus sprendimas savo lovai. Medvilninis audinys pasižymi puikiu laidumas orui, drėgmės sugeriamumu, jis nealergizuoja odos. O štai satinas – minkštumo ir prabangos tandemas, savitu žvilgesiu ir įstabia estetika pavergiantis simpatijas. Puikus pasirinkimas bus ir perkalis, perėmęs visas gerąsias medvilnės savybes. O vertinantiems gerą kainos ir kokybės santykį verta rinktis mišraus pluošto užvalkalus antklodei.

Antklodžių užvalkalų privalumai

Iš natūralių audinių pasiūti antklodžių užvalkalai yra būtent tai, ko reikia pačiam geriausiam, jaukiam, šiltam ir komfortiškam miegui. Kokybiški audiniai puikiai sugeria drėgmę, todėl neleis Jums prakaituoti miego metu – išsimiegosite puikiai, o ryte nubusite žvalūs, darbingi ir pailsėję.

Kokybiškų audinių privalumas ir tas, jog jie itin sparčiai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl jaukiai jausitės tiek tada, kai karšta, tiek šaltuoju metų laiku.

Aukštos kokybės tekstilė nealergizuoja odos, jos nedirgina, yra maloni ir švelni, tad tinka visiems: suaugusiems, vaikams, jautrios odos savininkams bei alergiškiems žmonėms.

Parduodame platų antklodžių užvalkalams spektrą: skirtingi dydžiai, spalvos, raštai, sudėtis, todėl lengvai rasite tai, kas idealiai atitiks konkrečiai Jūsų poreikius.

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių užvalkalų?

„Nostra“ antklodžių užvalkalai miegamajam – tai, ko reikia geram ir jaukiam Jūsų miegui. Rinkitės įprastoje parduotuvėje arba pirkite internetu. Nepriklausomai nuo pirkimo vietos, garantuojame puikų pasirinkimą, gaminius patrauklia kaina ir dėmesingumą kiekvienam iš Jūsų. Mūsų pasiūloje rasite tinkamus gaminius, jei reikalingas ne tik užvalkalas, bet ir antklodė su užvalkalu.

avatar