Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodžių užvalkalai

Antklodžių užvalkalai – puikus būdas atnaujinti savo miegamąjį ir pasirūpinti jaukiu bei komfortišku miegu. Atraskite didelį spalvų bei raštų pasirinkimą ir kokybiškas ilgaamžes medžiagas. Išsirinkite kokybišką tekstilę savo jaukiam miegui mūsų parduotuvėje.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

166 įvertinimų

Ļoti labi!

Laba prece. Kvalitatīva.

puiku

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Antklodės užvalkalai yra labai svarbus elementas jūsų guolyje. Jų audinys tiesiogiai liečiasi prie odos, todėl turi itin daug įtakos miego kokybei ir komfortui. Antklodės užvalkalas turėtų būti minkštas, švelnus, tačiau kartu puikiai apsaugoti anklodę nuo taršos iš išorės.

Antklodžių užvalkalų privalumai

Iš natūralių audinių pasiūti antklodžių užvalkalai yra būtent tai, ko reikia pačiam geriausiam, jaukiam, šiltam ir komfortiškam miegui. Kokybiški audiniai puikiai sugeria drėgmę, todėl neleis prakaituoti miego metu – išsimiegosite puikiai, o ryte nubusite žvalūs, darbingi ir pailsėję.

Kokybiškų audinių privalumas ir tas, jog jie itin sparčiai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl jaukiai jausitės tiek tada, kai karšta, tiek šaltuoju metų laiku. Aukštos kokybės tekstilė nealergizuoja odos, jos nedirgina, yra maloni ir švelni, tad tinka visiems: suaugusiems, vaikams, jautrios odos savininkams bei alergiškiems žmonėms. Puikia kokybe ir geromis savybėmis pasižymi natūralios medvilnės užvalkalai, galima rinktis ploną drobę ar švelnų satiną.

Siūlome platų antklodžių užvalkalams spektrą: skirtingi dydžiai, spalvos, raštai, sudėtis, todėl lengvai rasite tai, kas idealiai atitiks asmeninius poreikius.

Kaip išsirinkti antklodės užvalkalus?

Koks užvalkalas antklodei geriausias, priklauso nuo turimos antklodės ir Jūsų poreikių. Pirmiausia rinkdamiesi užvalkalą įvertinkite antklodės dydį. Rinkoje populiariausi dydžiai yra 200x220, 200x200, 140x100 cm ir kt.

Užvalkalo antklodei audinys – vienas svarbiausių aspektų, nes būtent jis viso miego metu liesis prie kūno, todėl rinkitės natūralius, geriausiomis savybėmis pasižyminčius audinius. Drobė neabejotinai yra vienas iš favoritų, kai kalbame apie maksimalų komfortą, šilumą, natūralumą. Šis audinys bus tobulas pasirinkimas ir suaugusiems, ir vaikams.

Medvilnė – dar vienas nuostabus sprendimas savo lovai. Medvilninis audinys pasižymi puikiu laidumas orui, drėgmės sugeriamumu, jis nealergizuoja odos. O štai satinas – minkštumo ir prabangos tandemas, savitu žvilgesiu ir įstabia estetika pavergiantis simpatijas. Puikus pasirinkimas bus ir perkalis, perėmęs visas gerąsias medvilnės savybes. O vertinantiems gerą kainos ir kokybės santykį verta rinktis mišraus pluošto užvalkalus antklodei.

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių užvalkalų?

„Nostra“ antklodžių užvalkalai miegamajam – tai, ko reikia geram ir jaukiam miegui. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia jaukiam miegui: nuo paklodžių iki pagalvių užvalkalų ir kitos namų tekstilės. Antklodžių užvalkalų galite įsigyti ir pirkdami patalynės komplektus, tačiau jei papildomai reikalingas tik užvalkalas, taip pat turime, ką pasiūlyti. Išsirinkite mūsų asortimente, o prekes pristatysime greitai ir operatyviai.