Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pirkinių maišeliai

Medžiaginis pirkinių maišelis – patogi ir aplinkai draugiška alternatyva vienkartiniams maišams iš plastiko. Medvilninis maišelis patikimai tarnaus ne vienerius metus, į galima dėti ir didesnio svorio pirkinius. Be to, tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas aksesuaras. Išsirinkite savo maišelį pirkiniams!

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

12 įvertinimų

Tvirtas audinys, labai patogus modelis .

Nostra.lt

Rekomenduoju!

Aurimas

Puikus, tik rankena mano ūgiui per ilga

Pirkinių maišeliai yra puikus pasirinkimas, jei norite gyventi tvariau ir tausoti aplinką. Vienas medžiaginis maišelis pakeis šimtus vienkartinių plastikinių maišų, tad tai paprastas būdas prisidėti prie gamtos tausojimo. Be to, toks pirkinių maišelis gali tapti stilingu aksesuaru.

Medvilniniai pirkinių maišeliai – praktiškas pasirinkimas

Mūsų siūlomi pirkinių maišeliai yra gaminami iš natūralios medvilnės, todėl pasižymi puikiomis praktinėmis savybėmis. Maišelio audinys yra tvirtas, todėl į jame galima patogiai nešti ir sunkesnius daiktus ar pirkinius. Medvilnė puikiai praleidžia oro srautus, todėl toks maišelis puikiai tinka įvairiai tekstilei, drabužiams ar patalynei laikyti. Medžiaginis pirkinių maišelis taip pat gali atstoti paplūdimio krepšį.

Galite nesibaiminti šviesios maišelio spalvos, nes prireikus jį galima išskalbti. Tai labai praktiška, nes nešant pirkinius iš parduotuvės dažnai susiduriama su įtrūkusios pakuotės problema, kai produktas išsilieja maiše.

Daugkartiniai maišeliai padeda tausoti gamtą

Medžiaginis maišelis pakeičia daugybę plastikinių maišelių, kurie ilgai yra ir teršia gamtą. Tai ekologiška ir aplinkai draugiška alternatyva plastikui, kuri leidžia gyventi tvariau. Daugkartinius maišelius patogu naudoti, o jų ilgaamžiškumas stebina ir gerokai lenkia daugkartinius pirkinių maišelius iš plastiko.

Pirkinių maišeliai iš medžiagos tapo stilingu aksesuaru, tad juos naudoja vis daugiau žmonių. Kviečiame neatsilikti ir prisidėti prie šios smagios ir naudingos iniciatyvos – įsigykite savo pirkinių maišelį mūsų parduotuvėje. Siūlome rinktis skirtingo dizaino maišelius, kuriuos taip pat galite panaudoti ir kaip praktišką dovanos pakuotę tekstilės gaminiams iš „Nostra“ asortimento.