Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodės viešbučiams – itin svarbus ir būtinas pirkinys. Kokybiška antklodė bus lengva ir puri, ilgaamžė ir patogi naudoti, maloniai dėvėsis. Būtent tokias antklodes įtraukėme į savo asortimentą, kurio gaminiais galės mėgautis visi viešbučio svečiai. Kokybiškos antklodės viešbučiams suteiks galimybę svečiams mėgautis patogiu poilsiu ir užtikrins geriausią viešnagės apgyvendinimo įstaigoje patirtį. 

Antklodės svečiams

Nesuklysime pasakę, kad kiekvienas viešbutis siekia maksimaliai gerai pasirūpinti savo svečiais, jų viešnage ir tuo, kad pastaroji paliktų geriausią patirtį. Kadangi esminė viešbučio paslauga yra apgyvendinimas, tad tai, kaip Jūsų svečiai pailsės ir išsimiegos, yra tiesiogiai susiję su Jūsų viešbučio įvaizdžiu, verte, pozicionavimu. Tad verta skrupulingai pasirūpinti viešbučio svečių miegu ir jo kokybe.

Šioje elektroninės parduotuvės kategorijoje siūlomos antklodės viešbučiams pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis ir aukšta kokybe. Jos gaminamos iš specialių pluoštų bei užpildo, sutelkiant dėmesį į svarbias detales. Antklodžių užpildas yra lengvas, todėl miegant patogu judėti, keisti pozicijas, paslankios užpildo dalelės leidžia greičiau atrasti miegui tinkamą pozą. Antklodės viešbučiams gaminamos iš sintetinio pluošto, kuris yra atsparesnis bakterijoms, tačiau pasižymi geromis savybėmis.

Minkštos ir purios antklodės viešbučiams užtikrina puikią miego kokybę ir patogumą. Jos užtikrina komfortišką šilumą, tačiau neleidžia miego metu perkaisti ir prabusti. Standartinio dydžio antklodės yra lengvai pritaikomos tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms, o užvalkalų komplektus lengva pakeisti. Specialus užpildas yra antibakterinis, todėl tinka net ir jautrią odą turintiems viešbučio svečiams, nesukelia alerginių reakcijų. Antklodės viešbučiams pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiai dėvisi, tereikia antklodę sukedenti ir ji atgaus savo pradinę formą, todėl visada išliks puri ir minkšta.

Kokybiškos antklodės viešbučiams leis užtikrinti savo svečių patogumą ir geriausią viešnagės kokybę. Rinkdamiesi kokybiškus gaminius už gerą kainą galėsite džiaugtis optimaliomis jų savybėmis. Standartus atitinkančios antklodės puikiai derės su jau turima patalyne, taip pat bus paprasta naudojamą patalynės komplektą atnaujinti ar papildyti. 

Kokias antklodes rinktis?

Rinkdamiesi antklodes pirmiausia įvertinkite lovos dydį – tai padės nuspręsti, ar Jums reikalingos viengulės, ar dvigulės antklodės. Populiarūs dydžiai yra 140x210, 200x210, 200x220, 210x240 cm ir kt.

Kitas svarbus kriterijus – audinys ir užpildas. Pastarasis neturėtų būti masyvus, nes miegant bus juntamas slėgimas, keliantis diskomfortą. Užpildui puikiai tinka tuščiavidurio pluošto kamuoliukai, pasižymintys lengvumu ir kuriantys neapsakomą minkštumo bei purumo įspūdį, o drauge laidūs orui. Viršutinis antklodės audinys taip pat turėtų pasižymėti tokiomis savybėmis kaip laidumas orui, puikus drėgmės sugeriamumas. Pasirinkite medžiagas, kurios nealergizuoja, nes antklodės viešbučiams turi būti pritaikytos kuo platesnei svečių auditorijai.

Įvertinkite, ar Jums aktualios šiltos, storos antklodės, ar plonesnės? Galbūt verta skirtingas rinktis žiemai ir vasarai, siekiant maksimalaus viešbučio svečių komforto bet kuriuo metų laiku?

Antklodės viešbučiams mūsų asortimente

Rinkitės kokybišką patalynę ir patogų apsipirkimo būdą – mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatysime nurodytu adresu, todėl pasirūpinti patalyne viešbučiui bus greita ir paprasta. Įvairus asortimentas leis lengvai rasti gaminius, kurie geriausiai atitiks jūsų viešbučio svečių poreikius. Skirtingas storis, užpildas ir spalvos leis antklodes viešbučiui pritaikyti optimaliai ir užtikrinti geriausią miego kokybę kiekvienam svečiui. 

Kur įsigyti kokybiškų antklodžių viešbučiams?

Svarstote, kur nebrangiai įsigyti geros kokybės antklodžių viešbučiui, kad svečiai tiesiog mėgautųsi poilsiu ir nepriekaištingu komfortu? Pasižvalgykite po „Nostra“ asortimentą – mūsų kokybiškos viešbučiams skirtos antklodės pateisins Jūsų lūkesčius! Asortimentas platus, gaminių kaina patraukli, o norintys mokėti dar pigiau gali sekti mūsų pasiūlą ir pasinaudoti taikomomis nuolaidomis. Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir paprasta.

Skaityti daugiau