Trikotažinėms paklodėms su guma 40% nuolaida!

Pledai su kašmyru

Filtrai
Kaina
   
Artikulas
Dydis
Spalva
Pledo raštas
Sudėtis

Pledai su kašmyru yra puikus pasirinkimas namams. Kašmyras – ypatingai švelni vilna, laikoma viena prabangiausių pasaulyje. Tolygus ir minkštas pluoštas pasižymi itin puikiomis savybėmis, yra šiltas ir lengvas. Šis pledas leidžia pajusti, kas yra laisvė miego metu: plono ir lengvo pledo tiesiog nejusite, tačiau apie jo švelnumą primins kiekvienas prisilietimas. Kašmyro pledas be jokių abejonių taps mylimiausiu ir mėgstamiausiu namuose!

Kašmyras puikiai papildo pledo sudėtį ir paverčia šį tekstilės gaminį itin minkštu bei švelniu. Itin šiltas pluoštas leidžia sumažinti pledo storį, todėl kašmyrą mėgsta visi vertinantys patogumą. Dailus kašmyro pledas namuose taps ne tik jaukumo šaltiniu, bet ir prabangos akcentu interjere. Kašmyro pledai savo dizainu atskleidžia natūralias pluošto savybes ir jas pabrėžia. Natūralios spalvos puikiai dera bet kokio interjero namuose, pabrėžia pluošto natūralumą ir unikalias savybes. Lengvo žaismingumo suteikia subtilios detalės, tokios kaip kutai ar dekoratyvios siūlės, užbaigiančios kraštus.

Pledai su kašmyru itin malonia apgobia šiluma, užtikrina švelnumą ir jaukumą. Jų paviršių visada malonu liesti, tad toks pledas tiks ieškantiems ypatingo švelnumo. Šį pledą galima naudoti ir patalui, ir ramiam poguliui ant sofos – jis visada apsaugos nuo šalčio ir leis patogiai pailsėti. Pledai iš kašmyro tiks net ir patiems mažiausiems, nes juos audžiant prabangusis kašmyras yra maišomas su rinktinės kokybės vilna, pavyzdžiui, merino vilna, kuriai niekas negali prilygti švelnumu. Natūralios vilnos gaminiai puikiai atitinka organizmo poreikius ir yra švelnūs net pačiai jautriausiai odai.

Pledai su kašmyru gali būti naudojami miegamajame – vėsų vakarą jie suteiks malonios šilumos pliūpsnį, tačiau neleis perkaisti. Jei mėgstate klasikinį dizainą ir ramius natūralius atspalvius, šiuos pledus galite naudoti ir vietoj lovatiesės, laidi orui vilna leis patalynei palaikyti malonią kambario temperatūrą. Vasarą tokie pledai puikiai tiks ir vietoje antklodės, o jei norite šilumos ir jaukumo žiūrint filmą, geresnio pasirinkimo už pledą su kašmyru paprasčiausiai nėra. Net jei netyčiomis ir užsnūsite, šis pledas neleis sušalti ir apsaugos nuo perkaitimo. Patys saldžiausi sapnai – garantuoti!

Skaityti daugiau