Merino vilnos pledai

Filtrai
Kaina
   
Artikulas
Dydis
Spalva
Pledo raštas
Sudėtis

Pirkėjų atsiliepimai (4)

 
2019-09-18

Švelni, šilta antklodė

Justina
 
2019-09-11

puiki kokybe. Aciu.

Vaida
 
2019-09-10

Atitiko spalva, kokybė, greitas aptarnavimas, ačiū.

Eglė

Merino vilnos pledas daugeliui asocijuojasi su šiluma, jaukumu ir švelnumu. Ir šis įspūdis yra visiškai teisingas! Ši ypatinga vilna yra išgaunama auginant specialios rūšies avis – merinosus, kurios paplitusios Australijoje ir N. Zelandijoje. Puikios auginimo sąlygos ir palankus klimatas leidžia šioms avims užauginti itin aukštos kokybės vilną, kurią dievina visas pasaulis. Iš šios vilnos gaminami šaliai, megztiniai ir kiti drabužiai, tačiau vienas populiariausių gaminių yra merino vilnos pledai.

Merino vilnos pledas neabejotinai taps pačiu mėgstamiausiu. Šios vilnos gaminiai išsiskiria savo švelnumu ir minkštumu, be to, yra labai šilti, tačiau puikiai praleidžia orą. Tai unikali merino vilnos savybė: po tokiu pledu visada miegosite šiltai, tačiau niekada neperkaisite. Merino vilnos pledas yra lengvas, todėl leidžia laisvai judėti jaustis patogiai miego metu ir visai nesvarbu, užsnūsite susirangę ant sofos ar plačioje lovoje – šis pledas visada užtikrins jaukumą ir patogumą.

Merino vilnos pledai, kuriuos atrinkome savo asortimentui, pasižymi aukščiausia kokybe ir varijuoja savo stiliumi. Toks pledas bus ne tik praktiškas, jį galite lengvai pritaikyti tiek miegamajame, tiek svetainėje ar kitame kambaryje ir naudoti kaip interjero detalę. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi klasikinio dizaino merino vilnos pledai, kuriuose žaidžia geometriniai raštai arba mirguliuoja ryškios spalvos. Kadangi merino vilna yra itin šilta, šie pledai yra nedidelio storio, juos patogu naudoti ir kaip lovatiesę, sofos uždangalą ar kt.

Merino vilnos pledukas kūdikiui ar vaikui yra geriausias pasirinkimas. Mažylių oda yra jautri, o jų organizmas dar nemoka miego metu reguliuoti kūno temperatūros. Itin švelnus, minkštas, malonus liesti ir draugiškas net jautriausiai odai merino vilnos pledukas užtikrins jaukią šilumą mažyliui ir neleis jam perkaisti net ir neramaus miego metu.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami merino vilnos pledai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės merino vilnos, o siekiant užtikrinti puikias audinio savybes ir ilgaamžiškumą, vilna taip pat yra maišoma su natūraliais augaliniais pluoštais. Informaciją apie kiekvieno gaminio sudėtį rasite produktų aprašymuose.

Skaityti daugiau