Pledų išpardavimas! Nuolaidos iki 40%!

Pledai vaikams

Filtrai
Kategorija
  • Vaikiški vilnoniai pledai
  • Pledai kūdikiams
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Spalva
Pledo raštas
Sudėtis

Pirkėjų atsiliepimai (15)

 
2019-10-12

Geras pledukas. Greitas pristatymas. Malonu pirkti

Algis
 
2019-10-09

Malonus ir mielas pledukas. Ačiū už greitą pristatymą!

Vida
 
2019-09-29

viskas puikiai, ačiū

Auksė

Vaikiški pledai yra būtini kiekvienos šeimos namuose, nes mažyliai juos tiesiog dievina. Švelnus ir minkštas pledas akimirksniu taps smagia žaidimų vieta namuose, sode ar parke, o galbūt net ir svajonių pilies stogu. Po žaidimų, kai jėgų liko visai nedaug, vaikiškas pledas leis pajusti švelnų tarsi mamos apkabinimas prisilietimą ir pietų pogulio metu mėgautis jaukumu bei šiluma. Pledai vaikams padeda palaikyti tinkamą kūno temperatūrą ir tuomet, kai namuose vėsiau, o veikla nereikalauja judesio: juk taip smagu apsigobti pledu žiūrint animacinius filmukus!

Mažylio kambaryje vaikiškas pledas lengvai atras savo vietą ir taps interjero dalimi. Mūsų parduotuvės asortimente rasite tiek pastelinių bei neutralių spalvų, tiek ryškiaspalvių pledų vaikams. Daugelis jų yra puošti ornamentais ar piešiniu, tad pledą lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjere. Naudojamas kaip lovatiesė, pledas suteiks vaiko kambariui jaukumo ir žaismingumo. O taip pat minkštas ir švelnus vaikiškas pledas puikiai derės ir svetainėje, prie mažylio mėgstamo fotelio ar bet kurioje kitoje namų kertelėje.

Iš natūralių pluoštų audžiami vaikiški pledai yra puikus pasirinkimas tiek žiemos, tiek vasaros laikotarpiu. Natūralus pluoštas išsiskiria savo savybe puikiai praleisti orą, todėl užsiklojęs tokiu pledu mažylis nesukais ir viso miego metu jausis patogiai. Vaikų organizmas dar nemoka gerai reguliuoti kūno temperatūros miego metu, todėl laidumas orui yra būtina savybė, užtikrinanti patogumą ir jaukią šilumą, kuria turėtų pasižymėti visi pledai vaikams.

Leiskite savo mažyliui mėgautis jaukiu ir švelniu prisilietimu – vaikiški pledai yra mėgstami visų vaikų. Tai puiki ir praktiška dovana, kuri tikrai neliks dulkėti kampe. Žaismingas pledas bus puikus palydovas mažyliui keliaujant į parką, žaidimų aikštelę ar net paplūdimį, rengiant pirmąsias iškylas ant pievelės netoliese namų ar miško paklotės – tai spalvingi vaikystės atsiminimai, kurie užtikrina puikias emocijas. Prisiminkite, juk ir Jūs turėjote savo mėgstamiausią pledą, kai buvote maži! O dabar yra pats tas metas, kai vaikiškas pledas turėtų atkeliauti į namus ir dovanoti smagias akimirkas Jūsų atžalai.

Skaityti daugiau