Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Lovatiesė (lovos užtiesalas) – būtinas elementas miegamojo interjere, užtikrinantis tvarkos ir erdvės pojūtį. Tai dailus tekstilės gaminys, kuris naudojamas kaip viršutinis patalynės sluoksnis, klojant lovą. Lovatiesės atlieka ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją – jų audinys storesnis, todėl patikimai apsaugo patalynę nuo dulkių, saulės spindulių, ant lovatiese užtiestos lovos patogu prisėsti. Miegamuosiuose dominuoja prabangios lovatiesės iš tvirto ir dailaus audinio, dažnai ieškoma blizgaus audinio, lovatiesės dekoruojamos siūlėmis, mezginiais ar kitais elementais. Taip pat, yra mėgiamos ir dvipusės lovatiesės. Vis dėlto savo vietą namuose vis dažniau atranda ir paprastos, minimalistinio stiliaus lovatiesės, kurios puikiai dera ant sofos, vaikų ar jaunimo kambaryje.

Stilingos ir praktiškos lovatiesės, patalynės užvalkalai

Stilinga vienpusė ar dvipusė lovatiesė padės miegamajame kurti norimą įspūdį, nuotaiką, atmosferą, suteiks elegancijos ir rafinuotumo šiai namų zonai. Platus lovatiesių pasirinkimas leis lengvai ją priderinti ir papildyti bet kurį miegamojo interjerą: modernų, klasikinį, rustic, retro, vintažinį, urbanistinį ir kt. Negana to, šis miegamojo tekstilės gaminys ne tik stilingas, bet ir labai praktiškas.

Lovatiesės (patalynės užvalkalų) naudojimas užtikrins ilgesnį patalynės tarnavimo laiką, tad verta rinktis iš tikrųjų tvirtą audinį. Minkštumas bei švelnumas, kalbant apie lovatieses, nėra toks jau svarbus pasirinkimo kriterijus, tačiau nepamirškite, kad natūralus audinys visada išliks malonesnis liesti, minkštesnis. Natūralaus pluošto lovatiesės puikiai praleis orą, todėl net ir užklota drėgna patalynė galės išdžiūti, o prasiskverbiantis oras prisotins patalynę gaivos ir suteiks jai purumo – vos nudengus lovatiesę patalas bus paruoštas ramiam ir jaukiam miegui. Atraskite mūsų parduotuvėje siūlomas lovatieses, kurios pasižymi geriausiomis savybėmis ir dailia išvaizda!

Tekstilė miegamojo lovai

Lovatiesės tekstilės miegamojo lovai kategorijoje užima reikšmingą vietą. Jei norite didžiausio pasirinkimo ir asortimento, pirkite lovatiesę internetu. Čia rasite daugybę įvairių stilių, audinių ir spalvų, tad pasirinkti tikrai bus iš ko. Svarbiausia rinktis teisingai. Visų pirma įvertinkite savo miegamojo ar kito kambario, kuriame lovatiesę naudosite, interjero stilių. Lova kambaryje ne tik užima nemažai vietos, bet dažnai yra ir pagrindine interjero ašimi, tad lovatiesė tikrai akimirksniu pakeis visą kambario vaizdą. Vis dėlto neverta vaikytis mažiausios kainos, nes pigios lovatiesės dažnai yra gaminamos iš plono audinio, sintetinio pluošto. Prabangios lovatiesės puikiai atrodo dėl kokybiško, tvirto ir atsparaus dėvėjimuisi audinio. Taigi, jei ieškote kokybiško gaminio, prioritetu rinkitės natūralų pluoštą ir patikimumą. O jei vis dėlto norite sutaupyti, mūsų parduotuvės paieškos laukelyje įveskite frazę „lovatiesė akcija“ ir atrasite kokybiškas prekes, kurios šiuo metu yra parduodamos pigiau.

Lovatiesės mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškus patalynės užvalkalus?

Ieškote, kas parduoda vienpuses ar dvipuses lovatieses? Domina gražios, kokybiškos, lengvai prižiūrimos lovatiesės viengulei ar dvigulei lovai? Skirtos suaugusiems ar vaikiškos, o gal minkštutėliai pledai? „Nostra“ tekstilė parduotuvėje ar internetu – geriausias pasirinkimas: platus asortimentas, gera kaina, profesionalus aptarnavimas ir puiki kokybė. Daug lovos užtiesalų mūsų asortimente rasite pigiau – kas gi nenorėtų pirkti su nuolaida? Pigios lovatiesės internetu – šauni proga sutaupyti!

Skaityti daugiau