Trikotažinėms paklodėms su guma 40% nuolaida!

Lovatiesės

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Spalva
Audinio raštas
Lovatiesės užpildas

Lovatiesė – būtinas elementas miegamojo interjere, užtikrinantis tvarkos ir erdvės pojūtį. Tai dailus tekstilės gaminys, kuris naudojamas kaip viršutinis patalynės sluoksnis, klojant lovą. Lovatiesės atlieka ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją – jų audinys storesnis, todėl patikimai apsaugo patalynę nuo dulkių, saulės spindulių, ant lovatiese užtiestos lovos patogu prisėsti. Miegamuosiuose dominuoja prabangios lovatiesės iš tvirto ir dailaus audinio, dažnai ieškoma blizgaus audinio, lovatiesės dekoruojamos siūlėmis, mezginiais ar kitais elementais. Vis dėlto savo vietą namuose vis dažniau atranda ir paprastos, minimalistinio stiliaus lovatiesės, kurios puikiai dera ant sofos, vaikų ar jaunimo kambaryje.

Jei norite didžiausio pasirinkimo ir asortimento, pirkite lovatiesę internetu. Čia rasite daugybę įvairių stilių, audinių ir spalvų, tad pasirinkti tikrai bus iš ko. Svarbiausia rinktis teisingai. Visų pirma įvertinkite savo miegamojo ar kito kambario, kuriame lovatiesę naudosite, interjero stilių. Lova kambaryje ne tik užima nemažai vietos, bet dažnai yra ir pagrindine interjero ašimi, tad lovatiesė tikrai akimirksniu pakeis visą kambario vaizdą. Vis dėlto neverta vaikytis mažiausios kainos, nes pigios lovatiesės dažnai yra gaminamos iš plono audinio, sintetinio pluošto. Prabangios lovatiesės puikiai atrodo, visų pirma, dėl kokybiško, tvirto ir atsparaus dėvėjimuisi audinio. Taigi, jei ieškote kokybiško gaminio, prioritetu rinkitės natūralų pluoštą ir patikimumą. O jei vis dėlto norite sutaupyti, mūsų parduotuvės paieškos laukelyje įveskite frazę „lovatiesė akcija“ ir atrasite kokybiškas prekes, kurios šiuo metu yra parduodamos pigiau.

Lovatiesės naudojimas užtikrins ilgesnį patalynės tarnavimo laiką, tad verta rinktis iš tikrųjų tvirtą audinį. Minkštumas bei švelnumas, kalbant apie lovatieses, nėra toks jau svarbus pasirinkimo kriterijus, tačiau nepamirškite, kad natūralus audinys visada išliks malonesnis liesti, minkštesnis. Natūralaus pluošto lovatiesės puikiai praleis orą, todėl net ir užklota drėgna patalynė galės išdžiūti, o prasiskverbiantis oras prisotins patalynę gaivos ir suteiks jai purumo – vos nudengus lovatiese patalas bus paruoštas ramiam ir jaukiam miegui. Atraskite mūsų parduotuvėje siūlomas lovatieses, kurios pasižymi geriausiomis savybėmis ir dailia išvaizda!

Skaityti daugiau