Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Tvarkinga ir dailiai paklota lova miegamajame patalpai suteikia solidumo, elegancijos ir visuomet daro tik teigiamą įspūdį. Lovatiesių įvairovė leidžia eksperimentuoti ir kurti norimus spalvinius derinius su kita miegamojo tekstile, baldais, sienų apdailos spalvomis. Lovatiesę galima priderinti prie vyraujančio kolorito miegamajame ir kurti vientisą spalvinę gamą arba lovatiesė gali tapti išskirtiniu, ryškiu ir dėmesį kaustančiu, kontrastingu miegamojo akcentu. Bet kuriuo atveju tinkamą lovatiesę išsirinksite mūsų asortimente. 

Dvigulė lovatiesė Jūsų lovai

Jei Jūsų lovai reikalinga dvigulė lovatiesė, „Nostra“ pasiūlymų gausoje atrasite tinkamiausią. Dvigulės lovatiesės 200x220 yra vienos populiariausių. Didelis lovos užtiesalas atrodo įspūdingai, kuria prabangų, solidų įvaizdį ir dvigulei lovai suteikia norimą „veidą“. Ar jis bus romantiškas, margintas gėlėmis, o gal stilingas vienspalvis ar modernus geometrinėmis figūromis puoštas?

Mūsų asortimente esančios lovatiesės tinka ir suaugusiems, ir vaikams. 

Lovatiesės 200x220 internetu

Lovatieses 200x220 cm ar kitų dydžių siūlome rinktis „Nostra“ el. parduotuvėje. Pirkti internetu nepalyginamai patogiau ir sparčiau, nes Jums nereikia važiuoti į fizines pardavimo vietas, gaišti laiko spūstyje. O geriausia tai, kad internetu pirkti galite visiškai nepriklausomai nei nuo laiko, nei nuo vietos. Todėl įsigykite lovatiesę savo lovai Jums patogiu metu.

Būtina paminėti ir tai, jog perkant internetu dažnai galima sumokėti kur kas pigiau ir sutaupyti ne kokybės sąskaita.

Mūsų el. parduotuvės asortimente rinkitės poliesterio arba poliesterio ir medvilnės lovatieses 200x220. Jos labai minkštos, švelnios, malonios ir „draugiškos“ odai. Aukšta kokybė lemia puikią išvaizdą, paprastą priežiūrą ir reprezentatyvią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje.

Plati spalvų ir raštų įvairovė suteikia daug galimybių priderinti lovatiesę prie miegamojo interjero ir kurti norimą stilių. Kurios tobulai derės Jums: vienspalvės ar raštuotos? Žalia, pilka, violetinė, o gal geltona ar kitos spalvos?

Sekite mūsų asortimentą internete ir nepraleiskite puikių progų, kai lovatiesėms taikoma akcija, suteikianti galimybę kokybišką tekstilę lovai įsigyti net iki 50 proc. pigiau! 

Kur pirkti gražias lovatieses dvigulei lovai?

Ieškote, kas parduoda lovatieses, kurios būtų ir pigios, ir gražios bei kokybiškos? „Nostra“ – čia rasite šiuos kriterijus atitinkančią tekstilę lovai. Platus pasirinkimas, konkurencinga kaina ir spartus pirkinių pristatymas – tai, ką siūlome Jums.

Skaityti daugiau