Vonios kilimėliai viešbučiams

Filtrai
Kaina
   
Dydis
Sudėtis
Spalva

Pirkėjų atsiliepimai (7)

 
2019-12-15

Prekė Alatrodo gerai. Kadangi nėra kur parašyti komentarą apie prekių supakavimą/pristatymą rašau čia - prekės buvo sudėtos į per maža maišą dėl to pristatytos suplyšusiame maiše. Buvo tikrai nemalonu priimti, nes dalis prekių nebuvo sudėti į atskirus maišelius, o pagrindinis maišas buvo praplyšęs.

Milena
 
2019-12-09

Mielas kilimelis

Edita
 
2019-11-24

Puiku

Vilma

Kilimėlis vonioje reikšmingai prisideda prie komforto, ypač po maudynių vonioje ar duše, kai temperatūros pokyčiai kelia šiokį tokį diskomfortą. Tuo metu daugelis trokšta šilumos, švelnumo, jaukumo, todėl apsigobti minkštutėliu rankšluosčiu ir atsistoti ant puraus, jaukaus vonios kilimėlio yra nepaprastai gera. Vonios kilimėliai viešbučiams mūsų asortimente atrinkti itin kruopščiai, atsižvelgiant į viešbučių paslaugų specifiką ir tai, kad gaminiai bus nuolat ir daug naudojami, todėl turi būti ne tik išvaizdūs, bet ir labai patvarūs, kokybiški bei išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą ir minkštumą net po daugelio skalbimų. 

Atsisveikinimas su šaltomis grindimis

Šaltos vonios grindys tikrai kelia diskomfortą, juo labiau po maudynių šiltoje vonioje ar duše. Tokio nemalonaus pojūčio lengva atsikratyti vonioje patiesus kilimėlį. Garantuokite jaukumą ir komfortą visiems savo viešbučio svečiams su kokybiškais ir puriais vonios kilimėliais!

Vonios kilimėliai viešbučiams mūsų asortimente yra medvilniniai, todėl nepaprastai minkšti, šilti pėdoms, puikiai sugeriantys vandenį. Negana to, kokybiškas kilimėlis atlieka dar vieną labai reikšmingą funkciją – efektyviai apsaugo nuo paslydimo ant vonios plytelių. Mūsų kilimėlių audinio faktūra garantuoja puikų sukibimą, todėl išvengiama slydimo ar nesvarumo būsenos.

Pamirškite šaltas plyteles ir po maudynių savo pėdoms bei sau suteikite didžiausią komfortą! 

Vonios kilimėliai mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškų ir minkštų kilimėlių viešbučių vonioms?

Jei norite savo viešbučio svečius lepinti maksimaliu komfortu ir jaukumu po maudynių, pasirūpinkite kokybiškais kilimėliais voniai. „Nostra“ asortimente Jūsų simpatijų laukia geri, dailūs vonios ir tualeto kilimėliai nebrangiai. Pirkite internetu – rinkitės patikusius gaminius, patogų apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu. Tekstilė internetu – patogu ir greita pirkti. Mūsų vonios kambario kilimėliai parduodami labai patrauklia kaina, taip pat suteikiame progą mokėti ir dar pigiau, kai taikome šaunias akcijas.

Skaityti daugiau