Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Dovanos

Kalėdos – tai dovanų metas, o tobulų dovanų paieška mums brangiems žmonėms visada tampa ypatinga šventinio laikotarpio dalimi.

Skaityti daugiau
Daugiau

Rodoma 24139

Pirkėjų atsiliepimai

 

1821 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Dažnai perku Jūsų prekes, visada labai patenkinta. Laukiu glamžytos patalinės papildymo ( vanila sp.)

Esu patenkinta Jūsų produkcija

 

5 žvaigždutės

Puikus chalatas, didelis, sunkus, patogios formos, pats tas po dušo, baseino ar pirties. Nuoširdžiai rekomenduoju :)

Kalėdinės dovanos – puikus būdas parodyti meilę ir dėmesį

Nesvarbu, ar tai būtų kruopščiai atrinkti daiktai, ar rankdarbiai, kiekvienos kalėdinės dovanos mintis parodo meilę ir dėkingumą, kurį jaučiame savo artimiesiems, šeimai ir draugams. Nuo žaislų patiems mažiausiems iki prabangių patalynės komplektų suaugusiesiems: visuomet yra kažkas ypatingo matyti džiaugsmą ir susijaudinimą kieno nors veide, kai Kalėdų rytą išpakuojamos dovanos. Tradicija įteikti dovanas Kalėdoms taip pat primena tikrąją šio laikotarpio dvasią: dosnumą, gerumą ir džiaugsmo skleidimą. Kiekviena kalėdinė dovana yra meilės simbolis ir puikus būdas suartinti žmones. Nesvarbu, kokio dydžio ar vertės, dovanų įteikimas ir gavimas yra prasminga švenčių dalis.

Nostra.lt asortimente – jaukios Kalėdų dovanos Jūsų brangiausiems

Suprantame, kad kalėdinių dovanų pasirinkimas mylimiems žmonėms neretai tampa nelengvu iššūkiu kiekvienam iš mūsų. Tad, norėdami pagelbėti sudėtingame pasirinkimų kelyje, specialiai Jums atrinkome gaminius, kurie gali tapti tobula kalėdine dovana mamai, broliui, sesei, draugei, kolegai ir kitiems Jums brangiems žmonėms. Pasirinkę Jums aktualius filtrus, kainą, kategoriją, spalvą ir kt., dar greičiau ir patogiau atrasite ieškomus gaminius. Švelnių, minkštų ir purių medvilninių rankšluosčių komplektai, jaukūs, puikiomis savybėmis pasižyminčios merino vilnos pledai, prabanga alsuojantys satino ir mako satino patalynės komplektai bei daugybė kitų kalėdinių dovanų idėjų laukia Jūsų Nostra.lt internetinėje parduotuvėje. Apsilankykite ir atraskite jaukias Kalėdų dovanas savo mylimiausiems.

Jaukių Šv. Kalėdų ir šiltų akimirkų Jums linki Nostra.lt komanda

D.U.K

Ieškodami Kalėdinės dovanos šeimos nariui, draugui, kolegai ar kitam brangiam žmogui, atsižvelkite į jo pomėgius, interesus ir pageidavimus. Bene geriausias ir saugiausias pasirinkimas – praktiškos Kalėdų dovanos, kurias gavėjas, pagal poreikį, galėtų dovanoti. Pavyzdžiui, satino patalynė – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems kokybę, natūralumą bei ieškantiems elegantiškai atrodančių miegamojo interjero elementų. Bambukiniai, medvilniniai rankšluosčiai – praktiška Kalėdinės dovanos idėja visais atvejais, kadangi rankšluosčių niekada nebus per daug. 

Natūrali vilna pasižymi neprilygstamomis savybėmis: joje yra daug oro tarpų, todėl laisvai juda oro srautai, tačiau būti po pledu yra šilta ir jauku. Natūralios vilnos pledas gali būti naudojamas ir kaip antklodė (tokiu atveju jį reikėtų įvilkti), po juo žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Natūrali vilna pati valosi, nesugeria kvapų, pasižymi ilgaamžiškumu. Tuo tarpu sintetiniai pledai gerokai nusileidžia savo savybėmis natūraliems: jie daug greičiau dėvisi, prastai praleidžia orą, lėtai sugeria ir išgarina drėgmę, sugeria įvairius kvapus.

Visi iš natūralaus pluošto pagaminti rankšluosčiai pasižymi puikiomis savybėmis, o kokį pluoštą rinktis – skonio reikalas. Kai kuriems bambukiniai rankšluosčiai atrodo minkštesni ir švelnesni. Jie sugeria daugiau drėgmės ir greičiau džiūsta, todėl yra patogūs naudoti. Kaip ir medvilniniai, rankšluosčiai iš bambuko pluošto pasižymi antibakterinėmis savybėmis, yra hipoalerginiai.

Mako satinas yra lengvesnis, švelnesnis ir blizgesnis už įprastą satiną audinys. Jis atrodo itin prabangiai ir yra audžiamas iš itin plonų šukuotinės medvilnės verpalų. Mako satinas gali būti margintas įvairiais raštais ir piešiniais.

avatar