Pagalvių užpildas

Kokybiškas pagalvių užpildas užtikrina miego kokybę – suteikia patogią atramą galvai ir kaklui, yra purus, greitai atgauna savo pradinę formą. Pagalvių užpildo ir impilų galite įsigyti mūsų parduotuvėje, taip galima užtikrinti norimą pagalvės standumą.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

152 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

:D

 

4 žvaigždutės

Vērtējumu objektīvi nevaru novērtēt, jo sūtījums bija citai personai

 

5 žvaigždutės

Užpildai visada gerai.

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Gera pagalvė yra kokybiško miego garantas. Tik dažnai rinkdamiesi pagalvę vertiname viršutinį audinį, kur kas mažiau gilindamiesi į tai, kas yra pagalvės viduje. T. y. koks yra kamšalas pagalvėms. Žinoma, viršutinis audinys labai svarbus, nes tiesiogiai kontaktuoja su oda miego metu, bet užpildo reikšmė taip pat neginčijama. Jis lemia pagalvės purumą, tad ir miegančiojo komfortą. Jei Jūsų turima pagalvė elastingumą prarado, nebūtina keisti mėgiamos pagalvės – galite tiesiog įsigyti kokybiško užpildo ir vėl mėgautis neapsakomu minkštumu bei purumu. 

Kokybiškas pagalvės užpildas – geram miegui

Pagalvių užpildas (kamšalas pagalvėms) leidžia sukurti tokią pagalvę, kuri Jums bus patogiausia, geriausia. Užpildo kiekis padės reguliuoti ne tik pagalvės minkštumą, bet ir aukštį, todėl susikursite tokią pagalvę, kuri dovanos geriausią miego patirtį.

Tik tinkamai parinkta pagalvė suponuos kokybišką miegą, poilsį. Tam, kad stuburas, raumenys atsipalaiduotų, reikia rasti tinkamiausią poziciją, o šiame kontekste itin reikšmingas vaidmuo tenka pagalvei. Pirkdami pagalvę parduotuvėje negalite visiškai įvertinti to, ar ji bus patogi ir pan. Todėl pagalvės užpildas padės jau turimą pagalvę pritaikyti pagal savo poreikius taip, kaip geriausia Jums.

Poliesterio pluošto kamuoliukai – puikus sprendimas svarstantiems, koks užpildas pagalvėms geriausias. Tai – kokybiška, patvari, ilgaamžė medžiaga, padėsianti itin patogiai ir lengvai keisti pagalvės formą bei savybes pagal asmeninius poreikius. 

Pagalvių užpildas mūsų asortimente

Jums siūlome įvairios talpos baltos spalvos poliesterio pluošto kamuoliukus. Šis užpildas pagalvėms pasižymi puikiomis savybėmis, jis į save neįgeria drėgmės, todėl užkertamas kelias kauptis bakterijoms. Po miego pagalvę supurenus ji itin sparčiai atgauna savo pradinę formą ir vėl tampa nepaprastai puri. Poliesterio pluošto kamuoliukai visuomet išlieka minkšti, elastingi, jie nesulimpa į gumulus, todėl net ilgalaikėje perspektyvoje pagalvė nepraras savo gerųjų savybių.

Poliesterio kamuoliukų pluoštas, priklausomai nuo kiekio, tinka tiek minkštoms, tiek ir kietesnėms pagalvės. Jis greitai atgauna savo pradinę formą, todėl pagalvė visada bus patogi. Dėl savo savybių šis pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu, gali būti naudojamas ne vienerius metus.

Kur pirkti kokybišką pagalvių užpildą (kamšalą)?

Norite nebrangiai įsigyti gero pagalvių užpildo savo ir šeimos narių pagalvėms? „Nostra“ asortimente Jūsų laukia tik kokybiškos prekės labai gera kaina. Galite pirkti ir internetu, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu. Savo klientams suteikiame galimybę mokėti dar pigiau, pasinaudojant neretai taikoma akcija.

Pagalvių užpildas yra puiki priemonė senoms pagalvėms atnaujinti. O taip pat mūsų asortimente siūlomi ir pagalvių impilai, tad galite norimo kietumo pagalvę pasigaminti pagal savo poreikius. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko reikia ramiam ir kokybiškam miegui.