Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pagalvės viešbučiams

Miego komfortas yra svarbus visiems viešbučių svečiams. Nesvarbu, keliaujama darbo reikalais ar pailsėti, gerai išsimiegoti yra labai svarbu. Pasirūpinti viešbučio svečių patogumu ir užtikrinti jiems geriausią viešnagės patirtį padės mūsų purios ir minkštos pagalvės viešbučiams.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

1090 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Puiki, patogi pagalvė

Nostra.lt
 

5 žvaigždutės

Väga mugavad padjad, soovitan!

Nostrahome.ee
 

3 žvaigždutės

Man nepatiko,gretai susigulejo

Nostra.lt

Pagalvės viešbučiams yra labai svarbios, juk viešbučiai – apgyvendinimo įstaigos, kurias įvairiais tikslais keliaujantys svečiai renkasi savo nakvynei. O ramiam ir kokybiškam miegui pagalvės turi labai daug įtakos. Nėra nieko geriau už maloniai atpalaiduojantį pojūtį, kuriuo galime mėgautis po sunkios darbo dienos ar įspūdžių ir atradimų kupinos kelionės grįžę į savo viešbučio kambarį ir padėję galvą ant tarsi debesies minkštos pagalvės. Būtent tokios pagalvės viešbučiams ir yra siūlomos šioje mūsų elektroninės parduotuvės kategorijoje.

Pagalves viešbučiams kruopščiai atrinkome iš didelio asortimento. Šios pagalvės turi visada išlikti nepriekaištingai minkštos, tolygios ir purios. Be to, šios pagalvės yra naudojamos daugiau ir turi atlaikyti valymo procedūras, puikiai dėvėtis. Atsižvelgiant į visus reikalavimus suformavome pagalvių asortimentą iš visus viešbučių poreikius atitinkančių pagalvių. Tai pagalvės, kurios pasižymi puikiomis savybėmis, yra lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės. 

Ramus ir patogus miegas

Daugeliui žinomas jausmas, kai svečiuojantis kitoje šalyje, mieste po turiningos dienos juntamas ne tik neapsakomas pažinimo džiaugsmas, bet ir nuovargis. Nenuostabu, ypač jei daug vaikštote pėsčiomis, lankote įvairius objektus ir norite juo daugiau pamatyti, sužinoti, pažinti. Tad po tokios dienos grįžus į viešbučio kambarį norime griūti į lovą ir pailsėti. O koks neapsakomas jausmas padėti galvą ant minkštos, elastingos pagalvės ir tiesiog nugrimzti į jos purumo, minkštumo ir švelnumo sūkurį! Dovanokite tokį poilsį kiekvienam savo viešbučio svečiui!

Minkšta, patogi pagalvė ir tinkama galvos pozicija miegant suponuoja, kad Jūsų stuburas galės efektyviai atsipalaiduoti, o tai reiškia, jog pailsės ir visas kūnas, raumenys. Pagalvė kokybiško poilsio kontekste atlieka itin reikšmingą vaidmenį. Todėl pasirūpinkite, kad visi Jūsų viešbutyje apsistojantys svečiai mėgautųsi kokybišku, sveiku poilsiu ir miegu.

Pagalvės viešbučiams yra gaminamos iš sintetinio pluošto, kuris pasižymi puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis ir ilgaamžiškumu. Tokios pagalvės geba greitai ir daugybę kartų atgauti savo pradinę formą – jų užpildą sudaro specialios dalelės, kurios laisvai juda tarpusavyje ir leidžia greitai atrasti patogią miego poziciją, o purenant pagalvę kiekviena atgauna savo pradinę formą. Pagalvės viešbučiams iš sintetinio pluošto gaminamos ir siekiant apsisaugoti nuo bakterijų kaupimosi – šis pluoštas tam yra atsparesnis. Be to, šis pasirinkimas yra naudingas ir dėl ilgesnio naudojimo laikotarpio bei optimalios sintetinio pluošto kainos. 

Kaip išsirinkti pagalvę viešbučiui?

Rinkdamiesi pagalvę pirmiausia įvertinkite, iš ko ji pagaminta, ir prioritetą teikite aukštos kokybės medžiagoms, užtikrinsiančioms puikų eksploatavimą ir geriausią miego patirtį. Pagalvė pirmiausia turėtų būti minkšta, puri ir atgauti savo pradinę formą, kai nėra spaudžiama. Itin svarbu, kad pagalvės audinys būtų laidus orui bei neleistų odai prakaituoti, būtų malonus liesti ir nedirgintų net jautriausios odos. Tokia pagalvė garantuos komfortą miego metu, bus sveika ir patogi.

Pagalves viešbučiams siūlome rinktis iš standartinių dydžių asortimento – taip lengvai pritaikysite tiek jau turimus, tiek naujus užvalkalus. Standartinio dydžio pagalvės tinka daugeliui žmonių, esame pripratę prie jų gabaritų ir miegodami namuose, todėl viešbučio lovoje taip pat jaučiamės tarsi namuose. 

Pagalvės viešbučiams mūsų asortimente

Apgyvendinimo įstaigoms svarbu rinktis ilgaamžes ir patvarias pagalves, kurios puikiai atlieka savo funkciją ir ilgai išlaiko estetinę išvaizdą. Mūsų parduotuvėje rasite įvairaus tipo pagalvių, kurios pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

  • Siūlome platų pagalvių dydžių spektrą, kad visi rastumėte tai, ko reikia Jūsų viešbučio lovoms. Rinkitės 40x40, 40x60, 50x50, 50x60, 50x70, 60x60, 70x70 cm dydžių pagalves.
  • Domina baltos pagalvės? O gal geltonos, oranžinės, raudonos, violetinės, žalios? Turime nemažą spalvų spektrą, nors viešbučiams populiariausios yra baltos ar šviesių, pastelinių atspalvių pagalvės.
  • Visos mūsų asortimente esančios pagalvės viešbučiams yra kokybiškos, pagamintos iš patvarių medžiagų, lengvai prižiūrimos ir ilgai išlaikančios reprezentatyvią išvaizdą bei funkcionalumą.

Visos mūsų pagalvės viešbučiams yra siuvamos kokybiškai, sutelkiant dėmesį į detales. Pagalves viešbučiams siūlome įsigyti internetu – tai labai patogu, praktiška ir greita, todėl dabar galite atnaujinti savo viešbučio patalynę itin operatyviai. Puikus kainos ir kokybės santykis leis užtikrinti viešbučio svečiams geriausią miego kokybę ir malonią viešnagės patirtį. 

Kur pirkti geras pagalves viešbučiams?

Svarstote, kur nebrangiai įsigyti kokybiškų viešbučiams skirtų pagalvių? „Nostra“ parduotuvėje! Geros, gražios, lengvai prižiūrimos ir funkcionalios pagalvės viešbučiams parduodamos itin gera kaina, o norintiems mokėti dar pigiau taip pat suteikiame tokią galimybę, pasiūlydami patrauklių akcijų. Pirkti internetu labai patogu ir paprasta, o mes pasirūpiname operatyviu ir sklandžiu jūsų pirkinių pristatymu.

Be to, mūsų parduotuvėje rasite ir platų kitos apgyvendinimo įstaigoms skirtos tekstilės asortimentą, tad iš karto galėsite sukomplektuoti visą patalynę, rankšluosčių komplektus, pasirūpinti kitais reikalingais tekstilės gaminiais. Atraskite platų asortimentą ir švelnius bei minkštus natūralaus pluošto gaminius.