Pagalvės viešbučiams

Filtrai
Kaina
   
Dydis
Spalva
Užtrauktukas

Pagalvės viešbučiams yra labai svarbios, juk viešbučiai – apgyvendinimo įstaigos, kurias įvairiais tikslais keliaujantys svečiai renkasi savo nakvynei. O ramiam ir kokybiškam miegui pagalvė turi labai daug įtakos. Nėra nieko geriau už maloniai atpalaiduojantį pojūtį, kuriuo galime mėgautis po sunkios darbo dienos ar įspūdžių ir atradimų kupinos kelionės grįžę į savo viešbučio kambarį ir padėję galvą ant tarsi debesies minkštos pagalvės. Būtent tokios pagalvės viešbučiams ir yra siūlomos šioje mūsų elektroninės parduotuvės kategorijoje.

Pagalves viešbučiams kruopščiai atrinkome iš didelio asortimento. Šios pagalvės turi visada išlikti nepriekaištingai minkštos, tolygios ir purios. Be to, šios pagalvės yra naudojamos daugiau ir turi atlaikyti valymo procedūras, puikiai dėvėtis. Atsižvelgiant į visus reikalavimus suformavome pagalvių asortimentą iš visus viešbučių poreikius atitinkančių pagalvių. Tai pagalvės, kurios pasižymi puikiomis savybėmis, yra lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės.

Pagalves viešbučiams siūlome rinktis iš standartinių dydžių asortimento – taip lengvai pritaikysite tiek jau turimus, tiek naujus užvalkalus. Standartinio dydžio pagalvės tinka daugeliui žmonių, esame pripratę prie jų gabaritų ir miegodami namuose, todėl viešbučio lovoje taip pat jaučiamės tarsi namuose.

Pagalvės viešbučiams yra gaminamos iš sintetinio pluošto, kuris pasižymi puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis ir ilgaamžiškumu. Tokios pagalvės geba greitai ir daugybę kartų atgauti savo pradinę formą – jų užpildą sudaro specialios dalelės, kurios laisvai juda tarpusavyje ir leidžia greitai atrasti patogią miego poziciją, o purenant pagalvę kiekviena atgauna savo pradinę formą. Pagalvės viešbučiams iš sintetinio pluošto gaminamos ir siekiant apsisaugoti nuo bakterijų kaupimosi – šis pluoštas tam yra atsparesnis. Be to, šis pasirinkimas yra naudingas ir dėl ilgesnio naudojimo laikotarpio bei optimalios sintetinio pluošto kainos.

Visos mūsų pagalvės viešbučiams yra siuvamos kokybiškai, sutelkiant dėmesį į detales. Pagalves viešbučiams siūlome įsigyti internetu – tai labai patogu, praktiška ir greita, todėl dabar galite atnaujinti savo viešbučio patalynę itin operatyviai. Puikus kainos ir kokybės santykis leis užtikrinti viešbučio svečiams geriausią miego kokybę ir malonią viešnagės patirtį.

Skaityti daugiau