Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Šluostės yra nepamainomas namų priežiūros ir valymo elementas, padedantis užtikrinti patogų, paprastą ir efektyvų valymą. Pasirinkus kokybišką šluostę namų valymo procesas bus spartesnis, o rezultatas stulbinantis! 

„Nostra“ šluosčių privalumai

Suprantame, koks svarbus šluostės vaidmuo palaikant švarą namuose, todėl didelį dėmesį teikiame kokybei. Mūsų grindų šluostės yra medvilninės, jos idealiai išvalo grindis. Naudodami tokias šluostes namų grindis išvalysite greitai ir labai lengvai. Šluostės grindims gali būti naudojamos sausos arba sudrėkintos vandeniu.

Jei domina dulkių šluostės ar kokybiška šluostė langams valyti, tai mikropluošto šluostės bus tobulas pasirinkimas. Jas taip pat naudokite sudrėkintas arba sausas. Tiek vienu, tiek kitu atveju mikrofibros šluostės nepliks ruožų ar kitų pėdsakų, idealiai nuvalys bet kokius, net itin jautrius, paviršius. Mikrofibra šluostės bus nepamainomos langų valymui, dulkių pašalinimui, norint nepriekaištingai nuvalyti veidrodžius ir kitus paviršius namuose. 

Šluostės mūsų asortimente

  • Turime dviejų dydžių šluostes: 14x42 ir 30x30 cm.
  • Kokios spalvos šluostė reikalinga Jums? Balta, geltona, mėlyna, oranžinė ar šviesiai ruda?
  • Mūsų asortimente rinkitės medvilnines šluostes arba tas, kurių sudėtyje – poliesterio ir poliamido tandemas. Abiem atvejais pasirinkimas bus puikus, nes visos mūsų šluostės nepriekaištingai atlieka savo funkciją ir yra patvarios. 

Kur pirkti geras šluostes namams?

Domina aukštos kokybės nano šluostės, mikropluošto šluostės, medvilninės? Puikios kokybės, patvarias ir puikiai valančias šluostes grindims, veidrodžiams, dulkėms ir įvairiems paviršiams valyti rasite „Nostra“ asortimente. Pirkite įprastoje parduotuvėje arba internetu. Jums siūlome tekstilės gaminius konkurencinga kaina ir pasižyminčius puikiomis savybėmis. Norite mokėti dar pigiau? Sekite specialius mūsų pasiūlymus internete ir nepraleiskite progos, kai šluostėms taikoma akcija, leisianti už aukštą kokybę mokėti neįtikėtinai gerą kainą.

avatar