Gera šluostė – nepakeičiama pagalbininkė rūpinantis namų švara. Siūlome rinktis iš kokybiškų ir ilgaamžių šluosčių, kurios puikiai atlieka savo funkciją. Pasirūpinkite švara namuose greičiau ir paprasčiau.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

140 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Салфетка супер! Отлично вытирает зеркала и стекло, не оставляя следов

 

5 žvaigždutės

Нравится

 

5 žvaigždutės

Labai džiaugiuosi jas nusipirkusi ,tvirtos, gerai sugeria drėgmę

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Šluostės yra nepamainomas namų priežiūros ir valymo elementas, padedantis užtikrinti patogų, paprastą ir efektyvų valymą. Pasirinkus kokybišką šluostę namų valymo procesas bus spartesnis, o rezultatas stulbinantis! 

Kokias šluostes siūlome?

Suprantame, koks svarbus šluostės vaidmuo palaikant švarą namuose, todėl didelį dėmesį teikiame kokybei. Mūsų grindų šluostės yra medvilninės, jos idealiai išvalo grindis. Naudodami tokias šluostes namų grindis išvalysite greitai ir labai lengvai. Šluostės grindims gali būti naudojamos sausos arba sudrėkintos vandeniu.

Jei domina dulkių šluostės ar kokybiška šluostė langams valyti, tai mikropluošto šluostės bus tobulas pasirinkimas. Jas taip pat naudokite sudrėkintas arba sausas. Tiek vienu, tiek kitu atveju mikrofibros šluostės nepliks ruožų ar kitų pėdsakų, idealiai nuvalys bet kokius, net itin jautrius, paviršius. Mikrofibra šluostės bus nepamainomos langų valymui, dulkių pašalinimui, norint nepriekaištingai nuvalyti veidrodžius ir kitus paviršius namuose. 

Šluostės mūsų asortimente

Siūlome rinktis kokybiškas ir puikiomis savybėmis pasižyminčias šluostes, su kuriomis galima dirbti sparčiau. Jūsų patogumui siūlome įvairius dydžius, pavyzdžiui, 14x42 ir 30x30 cm dydžio šluostes. Taip pat galite rinktis iš įvairių atspalvių.

Mūsų asortimente rasite medvilnines šluostes arba pagamintas iš poliesterio ir poliamido, kitų medžiagų. Visos mūsų šluostės nepriekaištingai atlieka savo funkciją ir yra patvarios, o jų kaina – draugiška piniginei. 

Šluostes namams įsigykite internetu

Pasirūpinti namais dar niekada nebuvo taip paprasta – visas švarai palaikyti reikalingas šluostes patogiai išsirinkti ir užsakyti galite internetu. Domina aukštos kokybės nano šluostės, mikropluošto šluostės, medvilninės? Puikios kokybės, patvarias ir puikiai valančias šluostes grindims, veidrodžiams, dulkėms ir įvairiems paviršiams valyti rasite „Nostra“ asortimente.

Reikalingas šluostes, o taip pat ir kitos tekstilės namams užsisakyti galite internetu – tai labai patogu, nes jums nereikės laukti eilėse, niekur vykti ar sukti galvos dėl parduotuvės darbo laiko. Pirkite tada, kai patogu jums. Siūlome tekstilės gaminius konkurencinga kaina ir pasižyminčius puikiomis savybėmis. Norite mokėti dar pigiau? Sekite specialius mūsų pasiūlymus internete ir nepraleiskite progos, kai šluostėms taikoma akcija, leisianti už aukštą kokybę mokėti neįtikėtinai gerą kainą.