Šiuo metu pristatymo terminas gali siekti 7 d.d. Atsiprašome už nepatogumus.

Pirkėjų atsiliepimai

 

6 įvertinimų

Värv vastad pildil olebale

Nuostabus, tokio labai norėjau. Puikiai tiks anūkei.

Labai gera kokybė. Graži spalva.

Naudingi patarimai

Ka reiškia OEKO-TEX ženklas?

Sportinis rankšluostis – koks jis turėtų būti?

Skirtingai nuo įprastų rankšluosčių, sportiniai rankšluosčiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, dėl kurių savybių puikiai sugeria vandenį ir greitai džiūsta. Jie yra lengvi, kompaktiški ir patogūs neštis su savimi, todėl puikiai tinka tiek sportuojant, tiek lauko užsiėmimų metu ar kelionėse. Rankšluosčiai sportui yra itin minkšti ir pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, tad ilgą laiką išlieka švieži. Šiame straipsnyje plačiau apžvelgiamos pagrindinės savybės, kurios padės išsirinkti tobulą rankšluostį sportui. Užsukite į Nostra.lt ir įsigykite aukštos kokybės rankšluosčių ir įvairios namų tekstilės internetu pigiau.
Drėgmės sugėrimas

Koks bus sporto rankšluostis, kuris neatlieka savo paskirties – sugerti perteklinį prakaitą po intensyvios treniruotės. Kokybiški sportiniai rankšluosčiai pakankamai sugeria drėgmę, bet nėra tokie sunkūs ir dideli. Plonas, lengvas rankšluostis gali taip pat efektyviai sugerti drėgmę, o kartu – neužimti tiek daug vietos, todėl jį patogu pasiimti kartu su savimi. Gerai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai įprastai gaminami iš medžiagų, kurios turi didelį sugeriamumą, pavyzdžiui, mikropluošto ar medvilnės.

Jei norite kuo ilgiau išlaikyti sportinį rankšluostį tokį, kuris gerai sugertų drėgmę, atkreipkite dėmesį į naudojamus ploviklius ir audinių minkštiklius, nes kai kurie gali turėti įtakos rankšluosčių sugeriamumui. Norint išsaugoti rankšluosčių kokybę, geriausia naudoti švelnesnes priemones arba visai nenaudoti minkštiklių.

Greitas sportinio rankšluosčio išdžiuvimas

Greitai džiūstantis rankšluostis sportui yra būtinas aktyvaus žmogaus aksesuaras. Pagamintas iš mikropluošto, rankšluostis sportui efektyviai pašalina drėgmę ir džiūsta daug greičiau nei tradiciniai medvilniniai rankšluosčiai. Iš esmės kokybiški plonesni sporto salės rankšluosčiai išdžiūsta greičiau. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad plonesni rankšluosčiai taip pat susidėvi sparčiau, palyginti su storesniais.

Jei perkate rankšluosčius sportui ir juos norite kuo dažniau pakartotinai naudoti, geriausia pirkti greitai džiūstančius rankšluosčius. Nepriklausomai nuo dydžio, medžiagos ar pasirinkto audinio, nepamirškite, kad sporto rankšluostį turite visiškai išdžiovinti, kad išvengtumėte nemalonaus kvapo. Dėl lengvo ir kompaktiško dizaino rankšluosčiai sportui yra lengvi ir patogūs nešiotis, todėl puikiai tinka tiek sporto salėje, tiek bėgimui ar kitoms veikloms. Minkšta rankšluosčio tekstūra švelniai priglunda prie odos, o kartu – puikiai sugeria ir užtikrina patogų ir efektyvų džiovinimą.

Be to, daugelis greitai džiūstančių sportinių rankšluosčių pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, todėl nėra juntamas nemalonus kvapas, o rankšluostis gali būti naudojamas ilgesnį laiką.

Lengvumo pojūtis

Planuojate žygį ir norite įsidėti tik lengviausius daiktus? O galbūt jūsų sportiniame krepšyje liko visai nedaug vietos? Sportiniai rankšluosčiai yra gaminami iš itin smulkių mikropluošto medžiagų, todėl yra neįtikėtinai lengvi. Dėl minimalaus svorio juos lengva supakuoti ir nešiotis, nesvarbu, ar einate į sporto salę, baseiną ar keliaujate. Nepaisant lengvumo, jie išlaiko savybę greitai sugerti drėgmę ir greitai išdžiūti. Šis lengvumo ir funkcionalumo derinys užtikrina maksimalų patogumą ir komfortą bet kokiam aktyviam gyvenimo būdui.

Medvilniniai sporto rankšluosčiai mūsų asortimente

Nostra.lt internetinėje parduotuvėje rasite asortimentą medvilninių sporto rankšluosčių, kurie pasižymi puikiu sugeriamumu ir komfortu, tinka naudoti po treniruotės. Pagaminti iš 100% aukščiausios kokybės medvilnės, jie yra patvarūs ir švelnūs odai. Galimi įvairūs dydžiai ir spalvos, rankšluosčių funkcionalumas įprastai derinamas su stiliumi.

Tinkamo sportinio rankšluosčio pasirinkimas pagerina treniruotės patirtį, nes sportininkas ar mėgėjas lieka sausas ir higieniškas. Supratimas apie pagrindines savybes padeda išsirinkti tobulą rankšluostį, atitinkantį individualius poreikius ir pageidavimus. Įsigykite sportinį rankšluostį gera kaina interneto svetainėje Nostra.lt ir pajusite, kad jūsų treniruotės tapo daug sklandesnės ir patogesnės.