Mišraus pluošto patalynė

Filtrai
Kaina
   
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas
Paklodė

Pirkėjų atsiliepimai (1)

 
2019-09-18

Pristatymas puikus ir aiškus. Prekė praktikoje dar neišbandyta, bet kadangi ne pirmą kartą perkam, tai manau bus OK.

Vygandas

Mišraus pluošto patalynė sujungia pačias geriausias skirtingų pluoštų savybes. Tokios patalynės audinyje pluoštai yra maišomi įvairiomis proporcijomis: audinį sudaro medvilnė ir poliesteris. Natūrali medvilnė užtikrina puikų drėgmės sugėrimą ir gerą laidumą orui, o poliesteris suteikia tvirtumo, toks audinys yra mažiau glamžus. Mišraus pluošto patalynė yra lengviau prižiūrima, o kadangi mažiau glamžosi, jos nebūtina lyginti. Sudėtyje esanti medvilnė užtikrina minkštumą bei švelnumą, todėl mišrus pluoštas puikiai tinka ramiam ir patogiam miegui.

Dar vienas neginčijamas mišraus pluošto patalynės privalumas yra puikus kainos ir kokybės santykis. Tokia patalynė yra pigesnė, nes jos sudėtyje esantis poliesteris – pigesnis pluoštas. Vis dėlto mišraus pluošto patalynės komplektai kartu yra ir itin praktiškas pasirinkimas. Jų audinys patvarus ir ilgaamžis, gana atsparus dažnam skalbimui ir puikiai išsaugo spalvas. Skirtingų pluoštų derinys idealiai tinka įvairiems atspalviams išgauti, todėl mišraus pluošto patalynė idealiai tinka raštuotai patalynei siūti. Rinkdamiesi šio audinio komplektus atrasite bene didžiausią stilių įvairovę! Puikią kokybę užtikrina dėmesys detalėms: patalynė yra siuvama sutelkiant dėmesį į smulkmenas, tikslios siūlės užtikrina geriausią gaminių kokybę.

Mišraus pluošto patalynės komplektai puikiai tinka naudoti ištisus metus, minkštas audinys apgaubia švelnumu ir jaukia šiluma. Kadangi tokia patalynė mažiau glamžosi, joje miegoti patogu, išvengiama raukšlių susidarymo, užvalkalo audinys tolygiai pasiskirsto tiek antklodės, tiek pagalvės paviršiuje. Tvirtus ir standžius užvalkalus lengva pakeisti, komplektai dažniausiai yra siuvami be papildomų užsegimų, kurie gali būti juntami miego metu. Net ir po daugelio skalbimų mišraus pluošto patalynė puikiai išlaikys intensyvius atspalvius bei išliks minkšta ir švelni.

Mišraus pluošto patalynė pasižymi itin įvairiu dizainu, tad ją pamėgs tie, kuriems patinka eksperimentuoti vis keičiant savo miegamojo įvaizdį. Šviesios spalvos, geometriniai raštai ar gamtos motyvai – plačiame asortimente rasite visus atspalvius ir dar daugiau. Kai kurie patalynės komplektai išties originalūs: užvalkalų komplektus sudaro tarpusavyje derantys, tačiau skirtingo rašto užvalkalai. Taip dar smagiau ir linksmiau! Atraskite spalvingą patalynės pasaulį ir išsirinkite tai, kas geriausiai derės miegamajame, o ramus ir patogus miegas – garantuotas.

Skaityti daugiau