Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodžių užvalkalai viešbučiams

Jūsų viešbučio svečiai nusipelno geriausio poilsio, tad užtikrinkite jį su kokybiška miegamojo tekstile. Antklodžių užvalkalai yra būtinas elementas geram poilsiui ir ramiam miegui. Rinkitės iš plataus mūsų patalynės asortimento – kokybiški, ilgaamžiai ir dailūs užvalkalai antklodėms papuoš kambario interjerą, užtikrins patogumą ir net po daugybės skalbimų atrodys puikiai.

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

25 įvertinimų

Ļoti labi!

Nostra.lv

Laba prece. Kvalitatīva.

puiku

Antklodžių užvalkalai yra ne mažiau svarbūs nei pati antklodė. Juk būtent užvalkalo audinys turi tiesioginį kontaktą su oda miego metu ir lemia komfortą bei miego kokybę. Antklodžių užvalkalai viešbučiams – jiems keliami ypatingi reikalavimai, siekiant geriausios svečių patirties ilsintis apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose. Aukštos kokybės patalynė ir užvalkalai didele dalimi lemia viešbučio vertę ir tai, kaip jis bus pozicionuojamas svečių. 

Antklodžių užvalkalai užtikrina miego kokybę

Pagrindinė viešbučių paslauga – apgyvendinimas – yra tiesiogiai susijusi su miego kokybe, patalyne, todėl neabejotinai jai skiriamas labai reikšmingas dėmesys. Geriausią miego patirtį dovanos patalynės užvalkalai iš natūralaus pluošto. Ramiam ir jaukiam miegui svarbu, kad antklodės užvalkalo medžiaga greitai prisitaikytų prie kūno temperatūros, būtų laidi orui ir švelni odai. Bene populiariausias ir geriausias pasirinkimas yra medvilnė, kuri atitiks visų svečių poreikius, tiks net ir jautriai ar į alergijas linkusiai odai, vaikams. Ji nepaprastai švelni, minkšta, laidi orui ir maloni odai. O geriausia yra tai, kad savo gerąsias savybes šis pluoštas išlaiko net ir po daugybės skalbimų.

Jei norite, kad užvalkalai būtų kokybiški ir gražūs, rinkitės satino, perkalio patalynę. Satinas garantuoja ne tik aukštą kokybę, bet ir karališką prabangą – audinio žvilgesys atrodo itin elegantiškai ir solidžiai. Tokie antklodžių užvalkalai tiks net ir prabangaus interjero viešbučiui, suteiks svečiams ypatingą komfortą. Perkalis taip pat yra medvilninis audinys, perėmęs visas gerąsias šio pluošto savybes. Puikus pasirinkimas bus ir mišraus pluošto antklodžių užvalkalai viešbučiams, kurių sudėtyje – medvilnė ir kokybiškas poliesteris, suteikiantis dar daugiau patvarumo. Užtikrinkite savo viešbučio svečiams maksimalų komfortą, jaukų poilsį, gerą miegą. 

Antklodžių užvalkalai viešbučiams mūsų asortimente

Patalynė viešbučiuose yra komplektuojama, tačiau dažnai nutinka taip, kad vienas elementas susidėvi greičiau už kitus. Ne bėda, mūsų asortimente siūlomi ne tik patalynės komplektai, bet ir pavieniai užvalkalai pagalvėms, antklodėms. Jūsų patogumui siūlome įvairaus dydžio antklodžių užvalkalus viešbučiams: 150x210, 205x215, 200x210 cm ir kt.

Satino, perkalio ir mišraus pluošto užvalkalai antklodėms tobulai tiks viešbučiams, kur aukšta kokybė, minkštumas ir patvarumas yra esminiai kriterijai, renkantis užvalkalus antklodėms. Apgyvendinimo įstaigoms siūlome rinktis baltą spalvą, kuri yra nepakeičiama švaros ir gaivos simbolis. Be to, balti antklodžių užvalkalai viešbučiams – klasika, nepriekaištinga švara ir estetika, o juos lengva derinti tarpusavyje.

Mūsų asortimente antklodžių užvalkalai yra vienspalviai arba turintys neryškų klasika alsuojantį juostelių raštą. Kokybiški, šilti, patvarūs užvalkalai idealiai tiks visais metų laikais. 

Kur įsigyti gerų antklodžių užvalkalų?

Jūsų apgyvendinimo įstaigai reikalingi kokybiški, patvarūs antklodžių užvalkalai už gerą kainą? Būtent tokius ir siūlome savo asortimente: čia rasite tekstilės gaminius, kurie siuvami sutelkiant dėmesį į detales ir užtikrinant geriausią jų kokybę.

Mūsų parduotuvėje pirkdami internetu sutaupysite daugybę laiko – vienoje vietoje rasite visą viešbučio veiklai reikalingą tekstilę. Visada užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį, o norintiems dar daugiau sutaupyti, siūlomos akcijos ir išpardavimas, kai apsipirkti galima dar pigiau. Išsirinktas prekes pristatysime vos per kelias dienas, tad prireikus naujos patalynės neverta jaudintis – jos atsargas su mūsų pagalba visada papildysite greitai ir paprastai.