Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Antklodžių užvalkalai viešbučiams

Pirkėjų atsiliepimai

 

18 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Geriau nebūna. Tikras, tvirtas daiktas

 

5 žvaigždutės

Tellimine ja kätte toimetamine oli kiire ja korrektne.

Mihkel
 

5 žvaigždutės

:)

Natalija

Antklodžių užvalkalai yra ne mažiau svarbūs nei pati antklodė. Juk būtent užvalkalo audinys turi tiesioginį kontaktą su oda miego metu ir lemia komfortą bei miego kokybę. Antklodžių užvalkalai viešbučiams – jiems keliami ypatingi reikalavimai, siekiant geriausios svečių patirties ilsintis apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose. Aukštos kokybės patalynė ir užvalkalai didele dalimi lemia viešbučio vertę ir tai, kaip jis bus pozicionuojamas svečių. 

Kokybė viešbučio svečiams

Pagrindinė viešbučių paslauga – apgyvendinimas – yra tiesiogiai susijusi su miego kokybe, patalyne, todėl neabejotinai jai skiriamas labai reikšmingas dėmesys. Geriausią miego patirtį dovanos patalynės užvalkalai iš natūralaus pluošto. Bene populiariausias ir geriausias pasirinkimas bus medvilnė. Ji nepaprastai švelni, minkšta, laidi orui ir maloni odai.

Jei norite, kad užvalkalai būtų kokybiški ir gražūs, rinkitės satino, perkalio patalynę. Satinas garantuoja ne tik aukštą kokybę, bet ir karališką prabangą – audinio žvilgesys atrodo itin elegantiškai ir solidžiai. Perkalis taip pat yra medvilninis audinys, perėmęs visas gerąsias šio pluošto savybes. Puikus pasirinkimas bus ir mišraus pluošto antklodžių užvalkalai viešbučiams, kurių sudėtyje – medvilnė ir kokybiškas poliesteris, suteikiantis dar daugiau patvarumo.

Užtikrinkite savo viešbučio svečiams maksimalų komfortą, jaukų poilsį, gerą miegą. 

Antklodžių užvalkalai viešbučiams mūsų asortimente

  • Antklodžių užvalkalai viešbučiams yra kelių dydžių: 150x210, 205x215 cm.
  • Satino, perkalio ir mišraus pluošto užvalkalai antklodėms tobulai tiks viešbučiams, kur aukšta kokybė, minkštumas ir patvarumas yra esminiai kriterijai, renkantis užvalkalus antklodėms.
  • Balti antklodžių užvalkalai viešbučiams – klasika, nepriekaištinga švara ir estetika.
  • Mūsų asortimente antklodžių užvalkalai yra vienspalviai arba turintys neryškų klasika alsuojantį juostelių raštą.
  • Kokybiški, šilti, patvarūs užvalkalai idealiai tiks visais metų laikais. 

Kur įsigyti gerų antklodžių užvalkalų?

Aktualūs kokybiški, gražūs antklodžių užvalkalai nebrangiai? Tuomet rinkitės „Nostra“ asortimente. Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai paprasta – rinkitės norimus gaminius, patogų apmokėjimo būdą, mėgaukitės gera kaina, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinių pristatymu. Geri, puikiai atrodantys ir nesunkiai prižiūrimi gaminiai laukia Jūsų! Norite mokėti dar pigiau? Sekite mūsų asortimentą, specialius pasiūlymus ir pasinaudokite akcijomis.

avatar