Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Medvilninio kartūno patalynė

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Kartūno patalynė – puikus pasirinkimas, užtikrinantis ramų ir patogų miegą. Medvilninis kartūnas yra lengvas drobinio pynimo medvilninis audinys, puikiai tinkantis patalynės gamybai. Ši medžiaga pasižymi dailia išvaizda, todėl kartūno patalynė stebina įvairiais raštais bei spalvomis. Audinio paviršius gali būti tiek blizgus, tiek matinis, o tai užtikrina dar didesnę dizaino įvairovę.

Iš medvilnės pluošto audžiamas kartūnas pasižymi visomis ramiam miegui reikalingomis pluošto savybėmis. Lengvas ir minkštas kartūnas puikiai sugeria drėgmę bei greitai džiūsta, praleidžia oro srautus. Dėl to šio audinio patalynė yra daugelio mėgstamas pasirinkimas vasarai – kartūnas maloniai priglunda prie odos, tačiau kartu neleidžia sukaisti net ir neramiai miegant. Kartūno patalynė yra iš natūralaus pluošto, todėl tinka turintiems jautrią ar į alergijas linkusią odą.

Lengvas ir plonas kartūnas, nepaisant savo minkštumo, yra gana atsparus dėvėjimuisi. Dėl audinio savybių tokią patalynę lengva prižiūrėti, ji visada išlieka švelni, nedirgina odos. Kartūno patalynės užvalkalai puikiai tiks visai šeimai: nuo mažiausių iki didžiausių. Audinys greitai džiūsta, todėl patalynės užvalkalai lengvai skalbiami. O didelė spalvų bei raštų įvairovė užtikrina, kad kiekvienas ras labiausiai patinkantį patalynės komplektą.

Pasirinkite kartūno patalynę ir mėgaukitės visais medvilninio pluošto teikiamais privalumais ištisus metus. Kartūno patalynės užvalkalai yra itin praktiški vasarą, tačiau juos galima naudoti ir žiemą. Jie puikiai tiks tiek plonai, tiek puriai ir storai antklodei. Pamėgsite kartūno švelnumą bei minkštumą nuo pirmo prisilietimo, o geriausios medvilnės pluošto savybės leis ramiai išsimiegoti ir puikiai pailsėti. Jums patiks ir medvilninio kartūno išvaizda: lankstus ir lengvas audinys visada atrodo minkštas ir purus. Taip pat galima rinktis iš glamžyto kartūno patalynės užvalkalus, kurie suteikia dar daugiau purumo įspūdžio.

Jei ieškote mėgstate lengvumo ir laisvės pojūtį miego metu – medvilninio kartūno patalynės užvalkalai yra geriausias pasirinkimas. Audinys prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl kristi į patalą visada malonu. O miego metu organizmas galės lengvai reguliuoti kūno temperatūrą – patalynės laidumas orui užtikrina gerą ir ramų miegą.