Perkant už 50 EUR rankšluosčių komplektas tik 4.99 EUR! Daugiau informacijos ČIA.

Linas – nuo seno vertinamas pluoštas, pasižymintis puikiomis savybėmis. Atraskite lininių rankšluosčių privalumus – tai ilgaamžiai, minkšti ir švelnūs tekstilės gaminiai, kurie puikiai atitinka odos poreikius po vandens procedūrų.

Skaityti daugiau
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Lininiai rankšluosčiai yra vienas geriausių pasirinkimų jūsų vonios kambariui. Lininis audinys nuo seno labai vertinamas dėl patvarumo, natūralumo ir išskirtinių savybių, tokių kaip ilgaamžiškumas, tvirtumas, atsparumas ir kt. Minkšti lininiai rankšluosčiai – tai prabanga ir elegancija, kurios prisilietimą galite justi po kiekvienų maudynių vonioje ar pirtyje bei mėgautis švelnumu ir komfortu.

Kodėl rinktis lininius rankšluosčius?

Kodėl lininiai rankšluosčiai yra vieni geriausių? Linas – natūralus, ekologiškas pluoštas, tobulai tinkantis ir suaugusiems, ir vaikams. Jis malonus odai, jos nealergizuoja, nedirgina. Lininiai virtuvės, vonios, pirties rankšluosčiai dovanos jaukumą, šilumą, idealiai sugers visus vandens lašelius nuo odos.

Jei norite didžiausio patogumo ir funkcionalumo, rinkitės medvilnės ir lino tandemą – toks rankšluostis ne tik puikiai sugers drėgmę, bet ir bus nepaprastai šiltas, minkštas, purus ir itin jaukus. 

Lininiai rankšluosčiai jūsų vonios kambariui

Linas – ekologija, minkštumas ir puikus drėgmės sugeriamumas. Šis puoštas rankšluosčiams pasirenkamas jau daugelį metų, kas tik patvirtina lininio audinio tinkamumą šiam tekstilės gaminiui. Lininiai rankšluosčiai sugeria daugiau vandens nei analogiški pluoštai. Negana to, nereikėtų pamiršti ir kitų puikių lino savybių, pavyzdžiui, antialerginių.

Tokie rankšluosčiai vonioje – tai stiliaus ir elegancijos akcentas, pasižymintis tvirtumu, ilgaamžiškumu, atsparumu net dideliam skalbimų skaičiui. 

Lininiai rankšluosčiai mūsų asortimente

Siūlome kokybiškus ir puikiomis savybėmis pasižyminčius įvairaus dydžio rankšluosčius iš lino ir medvilnės (70x140 cm ir kt.). Jie puikiai tiks voniai, pirčiai. Didžiąją dalį asortimento sudaro margi rankšluosčiai, kurie dėl plačios spalvinės paletės tiks daugelyje interjerų. Marginimas spalvotomis juostelėmis bus tobulas sprendimas klasikiniam stiliui, tačiau ne ką prasčiau atrodys ir moderniame ar bet kuriame kitame. 

Kur įsigyti kokybiškų rankšluosčių iš lino?

Norite įsigyti aukštos kokybės rankšluosčių iš lino? Pasižvalgykite po „Nostra“ asortimentą – mūsų tekstilė atitinka tokius kriterijus. Rinkitės iš plačios pasiūlos bei mėgaukitės tokių rankšluosčių teikiamu malonumu bei nauda. Mūsų gaminiai patrauklia kaina, o taikomos akcijos neretam suteikia puikią progą mokėti pigiau.

Kokybiški, gražūs, geri, dideli lininiai rankšluosčiai gali būti tobula dovana vestuvėms, vestuvių metinėms ar kitai progai, jei norite padovanoti šį tą prabangaus, praktiško ir drauge solidaus.

avatar