Glamžyto kartūno patalynė

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas
Paklodė

Pirkėjų atsiliepimai (3)

 
2019-09-05

Viskas super!

Audrius
 
2019-09-05

Viskas super!

Audrius
 
2019-09-05

Viskas puiku ačiū

Vaida

Glamžyta patalynė pasižymi išskirtine išvaizda ir puikiomis savybėmis. Glamžyto audinio efektas puikiai išryškina spalvas, kontūrus ir raštus, todėl tokia patalynė yra puikus pasirinkimas mėgstantiems ryškias spalvas, taip pat žaismingam įvaizdžiui kurti vaikų lovelėse. Nepaisant savo paviršiaus faktūros, glamžytos medvilnės patalynė yra labai minkšta, maloni liesti ir lengva, todėl idealiai tinka patalynės užvalkalams, kuriuos galima naudoti ištisus metus.

Dažniausiai naudojama glamžyta medžiaga yra vadinama kartūnu. Tai – medvilnės pluošto audinys, kuris išgaunamas naudojant tankų drobinį pynimą ir plonus verpalus. Būtent taip užtikrinamas nedidelis storis ir lengvumas, o audinys išsaugo savo formą net ir skalbimo karštame vandenyje metu. Iš medvilnės gaminama glamžyta patalynė išsaugo visas geriausias šio pluošto savybes, tokias kaip laidumas orui, drėgmės sugėrimas, greitas džiūvimas. Miegui tai itin svarbu, nes tik tuomet kai organizmas turi galimybę pats reguliuoti savo temperatūrą, galime ramiai miegoti. Žinoma, negalima pamiršti ir minkštumo bei švelnumo, nors glamžyta patalynė pažvelgus iš arčiau nėra visiškai tolygaus paviršiaus, dėl naudojamų plonų verpalų ji itin minkšta ir miegant audinys nesudaro raukšlių.

Glamžytos patalynės komplektai yra itin ploni ir lengvi, todėl puikiai tinka naudoti šiltuoju laikotarpiu. Audinys praleidžia orą ir sugeria drėgmę, todėl pasirinkę glamžyto kartūno komplektą niekada neperkaisite ir neprabusite dėl šalto prakaito pojūčio. Be to, glamžyta medžiaga yra praktiškas pasirinkimas: tokios patalynės nereikia lyginti, ji labai lengvai prižiūrimas, po skalbimo greitai džiūsta. Nepaisant plono ir lengvo audinio, glamžyta patalynė yra gana patvari ir ilgaamžė, puikiai išlaiko savo pradines savybes bei išvaizdą net ir po daugybės skalbimų.

Glamžytos medvilnės patalynė dažnai yra puošiama ryškiomis spalvomis, raštais ir piešiniais, kurie puikiai atsiskleidžia banguoto paviršiaus audinyje. Dėl šios priežasties siūlomas itin platus tokios patalynės komplektų asortimentas mažiesiems miegaliams, kurie dievina ryškias spalvas. Klasikinio interjero miegamajame puikiai derės vienspalvė glamžyta patalynė. Net ir neutraliai klasikinei spalvai toks audinys suteiks lengvumo bei purumo įspūdį.

Skaityti daugiau