Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Gera kaina

Šioje kategorijoje rasite mūsų parduotuvės prekes, kurios parduodamos itin gera kaina. Tai puiki proga atnaujinti namų tekstilę ir sutaupyti – šioje kategorijoje parduodami geros kokybės gaminiai iš natūralios medvilnės ir kitų pluoštų: patalynė, patalynės užvalkalai, rankšluosčiai ir kitos mūsų asortimento prekės.

Skaityti daugiau
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Tekstilė namams už mažą kainą

Daugeliui gali kilti klausimas, kodėl taip pigiai parduodame kai kurias prekes. Didelės paslapties nėra: „Gera kaina“ pažymėtos prekės yra riboto pasirinkimo išparduodami likučiai, kurias parduodame už mažą kainą. Iš tikrųjų, šios kategorijos prekėms siūlome vienas mažiausių kainų rinkoje. Jų kiekis ribotas, tad jei radote kažką tinkamo savo namams, nesnauskite ir skubėkite užsisakyti.

Kodėl verta pirkti prekes iš „Gera kaina“ kategorijos? Čia rasite aukštos kokybės produkciją: natūralios medvilnės rankšluosčius, dailius patalynės komplektus, lengvą kaip pūkas patalynę ir kt. Ši produkcija atitinka visus mūsų standartus ir yra tokios pačios kokybės kaip ir gaminiai, parduodami už standartinę kainą. Žinoma, prekių žema kaina pasirinkimas mažesnis, bet šioje kategorijoje galite rasti tikrų perliukų gerokai pigiau nei įprasta. Pirkdami mūsų parduotuvėje pasirūpinsite savo šeimos patogumu ir išleisite mažiau!

Kokių prekių galima įsigyti „Gera kaina“ kategorijoje?

Šioje prekių kategorijoje galite rasti įvairiausių mūsų asortimento prekių mažesne kaina: patalynę, pagalves, taip pat siūlomi įvairūs patalynės užvalkalai, pledai, rankšluosčiai, antčiužiniai ir kt. Šios kategorijos prekių asortimentas nuolat keičiasi, tad norinčius sutaupyti kviečiame mūsų parduotuvę aplankyti dažniau.

Nors „Gera kaina“ kategorijos prekės yra parduodamos išties pigiai, jų kokybė yra tokia pati gera kaip ir kitos mūsų produkcijos. Šios prekės nėra pažeistos ir neturi defektų, tačiau gali būti riboto spalvų / raštų ar dydžio pasirinkimų. Visą informaciją apie prekę ir jos priežiūrą rasite jos aprašyme. Atkreipiame dėmesį, kad visi produktai, kuriuos rasite „Gera kaina“ kategorijoje anksčiau mūsų parduotuvėje buvo parduodami už gerokai didesnę kainą.

Atėjo metas atnaujinti namų tekstilę? Patikrinkite „Gera kaina“ prekes – tai puiki galimybė sutaupyti. Likutis greitai tirpsta, tad skubėkite užsisakyti patalynės, pledų, rankšluosčių ir kitos namų tekstilės už vieną žemiausių kainų rinkoje!