Medvilninis pledas

Sudėtis: 100% Medvilnė
Dėmesio!: Dydis nurodomas kartu su kutų ilgiu!
rudas medvilninis pledas rudas medvilninis pledas
rudas medvilninis pledas rudas medvilninis pledas
rudas medvilninis pledas

Spalva: 80-2013-PINK BROWN

Dydis: 130x170 cm

Kiekis:

7,99 €
Nebalinti
Lyginti aukštoje temperatūroje
Galimas sausas valymas

MEDVILNINIS PLEDAS

UAB NOSTRA pledus importuoja tiesiogiai iš gamintojų Ukrainoje. Visi pledai pagaminti pagal mūsų įmonės užsakymus, todėl šiuos aukštos kokybės pledus galime pasiūlyti už nedideles kainas!

Medvilnė – augalinis pluoštas. Medvilnės pluoštas dažniausiai perdirbamas į siūlus, kurie tinkami minkštų, orui pralaidžių tekstilės gaminių gamybai. 

Pledo svoris : 365 g/m2.

Pledas pagamintas UKRAINOJE.

Pledų dydis nurodomas kartu su kutais!

Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.

Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje. 

 

UAB "Nostra" kolektyvas stengiasi užtikrinti kuo malonesnę apsipirkimo patirtį kiekvienam klientui, todėl siūlome pačius patogiausius atsiskaitymo būdus. 

 

• Banko pavedimu pagal pateiktą sąskaitą/užsakymą.

Atlikę pirkimą patikrinkite savo elektroninį paštą, jame rasite Jūsų užsakymo formą su visa reikalinga informacija pavedimui atlikti.

 

 • Naudojantis Paysera apmokėjimo sistema.

Paysera yra pažangi, efektyvi, patikrinta ir saugi sistema, leidžianti greitai ir saugiai atsiskaityti už prekes. Taigi, mokėdami pinigus, būsite saugūs ir užtikrinti.

Paysera apmokėjimus gauname kelių minučių bėgyje, todėl Jūsų užsakymo vykdymas bus ženkliai greitesnis.

Paysera siūlo šiuos atsiskaitymo būdus :

 

 • Mokant kurjeriui pristačius prekes. Paslaugos kaina - 1EUR.

Darydami užsakymą mūsų svetainėje pasirinkite pristatymą per LPexpress kurjerius, o vėliau pasirinkite apmokėjimą kurjeriui pristatymo metu. 

 • Susimokant paštomate atsiimant prekes. Paslaugos kaina - 1EUR.

Darydami užsakymą mūsų svetainėje pasirinkite pristatymą į paštomatą, o vėliau pasirinkite apmokėjimą atsiimant prekes. 

 • Susimokant atsiimant prekes mūsų parduotuvėje.

Darydami užsakymą mūsų svetainėje pasirinkite atsiėmimą mūsų parduotuvėje ir galėsite atsiskaityti atvykę atsiimti prekių.

 

Nuo užsakymo gavimo Jūsų prekės yra rezervuojamos 48 valandoms apmokėjimui atlikti. Jeigu per nurodytą laiką pavedimas nebus padarytas, Jūsų rezervacija bus atšaukta.

 

UAB "Nostra" stengiasi užtikrinti kuo greitesnį pristatymą savo klientams.

Pristatymas užsakymams iki 10EUR kainuoja 3EUR.

Užsakymams virš 10EUR pristatymas NEMOKAMAS.*

*taikomas papildomas 25EUR mokestis už pristatymą į Kuršių Neriją.

*taikomas 1EUR administravimo mokestis, jeigu norite atsiskaityti kurjerių pristatymo metu arba paštomate atsiimant prekes. 

Mūsų siūlomi prekių pristatymo būdai: • ♦ Lietuvos paštas. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas, po pinigų gavimo į įmonės sąskaitą.

  Tai lėčiausias pristatymo būdas, todėl mes visada rekomenduojame rinktis arba pristatymą į namus, arba į terminalą, nes tai daug greičiau ir patogiau. Tačiau, jei jums būtinai reikia pristatymo į pašto skyrių, tada galite pasirinkiti vieną iš 700 pašto skyrių visoje Lietuvoje. Siunta bet kurį Lietuvos paštą pasieks per 3-5 darbo dienas po išsiuntimo. Siuntą iš pašto skyriaus reikia atsiimti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte dienos. Apie pristatymą į pašto skyrių informuojama popieriniu pranešimu į jūsų pašto dėžutę. 

  Atkreipiame dėmesį, kad internete, jūsų užsakymo būsenoje atvaizduojama informacija (rodomas paštas, į kurį pristatyta) nėra galutinė. Ten rodomas tik pašto skirstymo departamentas. Norint sužinoti tikslią siuntos vietą (paštą), įveskite savo siuntos numerį šioje svetainėje: http://www.post.lt/ "Siuntų paieška" laukelyje.

  Dėmesio: siuntas pašte gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo informacijoje. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).


  ♦ LP Express kurjeris pristato Jūsų nurodytu adresu. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas po pinigų gavimo į įmonės sąskaitą.

  Tai populiariausias pristatymo būdas, kai siuntą jūsų nurodytu adresu pristato kurjeris, prieš tai susisiekęs nurodytu telefonu. Tiesiog užsisakote ir laukiate, kol prekės jums bus atvežtos iki pat durų. Kurjeriai siuntas pristato darbo dienomis.


  ♦ Pristatymas į LP Express paštomatą. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas po pinigų gavimo į įmonės sąskaitą.

  Šio būdo privalumas tas, kad po siuntos pristatymo į treminalą, ją galėsite pasiimti jums patogiu metu, nes terminalai veikia 24 val. per parą visomis dienomis. Siunta į terminalą bus pristatyta per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo. Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba e-laišku. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti Atsiimti siuntą. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės. Siuntą iš terminalo reikia atsiimti per ne ilgesnį nei 72 (septyniasdešimt dviejų) valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.

  Detalus siuntos atsiėmimo iš savitarnos terminalo veiksmų planas:

  1. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu.
  2. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.
  3. Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą.
  4. Palieskite terminalo ekraną.
  5. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
  6. Suveskite abu gautuosius PIN kodus.
  7. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą.
  8. Nepamirškite uždaryti durelių.


   Pristatymas į OMNIVA paštomatą. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas po pinigų gavimo į įmonės sąskaitą.

  Labai patogus būdas, kadangi siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą.Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus atsiėmimo kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

  Detali instrukcija : 

  1. Gavę pranešimą SMS žinute ar el. paštu, nuvykite prie nurodyto siuntų terminalo
  2. Paliesdami siuntų terminalo ekraną, pasirinkite kalbą, po to pasirinkite „Atsiimti siuntinį“
  3. Įveskite atsiėmimo kodą, atsiųstą jums sms žinute ar el. paštu
  4. Jeigu tai siuntinys, kurį pirkote el.parduotuvėje ir ekrane prašoma už jį susimokėti, tai padaryti galite savo banko kortele, po ekranu esančiame mokėjimo terminale
  5. Paimkite siuntinį iš siuntų terminalo
  6. Svarbu! Uždarykite duris ir patvirtinkite, kad gavote siuntinį, palietę „Patvirtinti“ ant jutiklinio ekrano
  7. Jeigu pageidaujate gauti čekį, ekrane pasrinkite Spausdinti čekį


  ♦ Prekių atsiėmimas pas mus. Prekes atsiimti galite mūsų parduotuvėje adresu: Sausių g. 44, Sausių km., Lentvario sen., Traku raj. LT - 21401. Atsiimti prekes galite tą pačią darbo dieną po užsakymo pateikimo.

   

  *Jeigu yra paskelbti specialūs išpardavimai, vienos dienos akcijos ir panašiai, tokiu atveju pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau