Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

3 dalių rankšluosčių komplektas T0044

3 dalių rankšluosčių komplektas T0044

 
Sudėtis: 100% šukuotinė medvilnė
Rankšluosčio gramatūra: 550 g/m2
Kilmės šalis: Pakistanas
Svoris: 1.047kg
12,39 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

12,39 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

3 dalių rankšluosčių komplektas T0044

Rankšluosčiai paprastai yra pirmieji, kurie paliečia mūsų odą po maudynių duše, lepinimosi vonia ar pirties malonumų. Be to, kad turėtų puikiai sugerti vandens lašelius nuo kūno, jie dar turėtų būti ir gražūs –juk prisideda prie vonios ambario interjero koncepcijos! Kokybę, komfortą ir prabangią išvaizdą nepriekaištingai sujungia mūsų rankšluosčių komplektai.

Neprilygstamas medvilnės švelnumas

Šiandieniniai vartotojai itin vertina natūralumą, todėl nenuostabu, kad medvilnė pelno labai daug simpatijų. Šis natūralus pluoštas išsiskiria tokiomis savybėmis kaip minkštumas, švelnumas, rankšluosčiai iš medvilnės stebina pavydėtinu purumu. Negana to, medvilnės pluoštui būdingos antialerginės savybės, todėl tokie rankšluosčiai idealiai tiks visiems, vertinantiems komfortą, taip pat ir turintiems itin jautrią, net linkusią į alergijas odą.

Dar vienas privalumas tas, jog medvilnė nereikalauja sudėtingos priežiūros, todėl išlaikyti rankšluosčius reprezentatyvius nebus sudėtinga.

Mūsų 3 dalių rankšluosčių komplektų ypatumai

3 dalių rankšluosčių komplektai sudaryti ir skirtingo dydžio, tačiau vienodo dizaino rankšluosčių. Tai leis vonios kambaryje kurti vientisą dizainą. Negana to, klasikinio stiliaus rankšluosčiai idealiai derės tiek modernioje, tiek skandinaviško, kaimiško ar kitokio stiliaus vonioje.

Mūsų rankšluosčiai yra iš šukuotinės medvilnės, pasižyminčios labai tankiu kilpučių tinkleliu, todėl nepriekaištingai sugeriančios menkiausius vandens lašelius nuo odos. Tiesa, abejingų nepaliks ir šukuotinės medvilnės rankšluosčių purumas bei ypatingas švelnumas.

Rankšluosčiai vienspalviai, jų krašteliai dekoruoti minimalistiniu panašių atspalvių apsiuvimu – tai leidžia sujungti estetiką, prabangą ir rafinuotumą.

Dėmesio!

  • Siekiant, kad gaminys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje. 
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (197)

Panašios prekės

avatar