Bambukiniams rankšluosčių komplektams 20% nuolaida! Spauskite ČIA!

Balta paklodė 406-BED

Balta paklodė 406-BED

 
Sudėtis: 52% poliesteris, 48% medvilnė
Audinys: Mišraus pluošto
Audinio kilmės šalis: Pakistanas
Audinio tankis: 150 GSM
Rodyti daugiau
5,99 €
6,99 €

30d. mažiausia kaina 6,99 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

5,99 €
6,99 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Balta paklodė 406-BED

Klasikinio stiliaus balta paklodė yra universalus pasirinkimas tiek namams, tiek apgyvendinimo įstaigoms, grožio paslaugų teikėjams ir kt. Užtiesiama mišraus pluošto paklodė pasižymi puikiomis savybėmis, ilgaamžiškumu ir puikiai atlieka savo funkciją. Lengvai prižiūrima ir visada tobulos išvaizdos paklodė puikiai tiks prie įvairių patalynės komplektų.
Didelę mišraus pluošto dalį sudaro natūrali medvilnė, kuri užtikrina audinio minkštumą, laidumą orui, drėgmės sugeriamumo ir greito išgarinimo savybes. Dėl to ant šios paklodės miegoti patogu, ji neleidžia perkaisti ir palaiko gaivą. Sudėtyje esantis poliesteris – sintetinis pluoštas, kuris palaiko paklodės tvirtumą, apsaugo audinį nuo glamžymosi ir palengvina patalynės priežiūrą. Poliesteris suteikia audiniui blizgumo ir užtikrina puikią išvaizdą net ir po daugybės skalbimų. Poliesterio ir medvilnės derinys yra puikus pasirinkimas, sujungiantis patogumą ir praktines patalynės savybes.
Užtiesiama paklodė yra puiki alternatyva paklodėms su guma, kai norisi lengvumo, klasikinės estetikos ir patogumo pojūčio. Paklodę galite rinktis iš kelių dydžių, o jos kraštuose yra numatytos užlaidos standartinio aukščio čiužiniui, tad paklodė tvirtai laikysis ir neslidinės, audinys nesudarys raukšlių. Tai labai svarbu, nes visi netolygumai gali sukelti nepatogumą ir pabloginti miego kokybę.
Paklodės ilgaamžiškumą ir kokybę užtikrina dėmesys detalėms – puikus sintetinio ir natūralaus pluošto balansas, akinantis baltas atspalvis ir dailiai tvirtomis siūlėmis atlekti paklodės kraštai. Ši mišraus pluošto balta paklodė yra praktiškas pasirinkimas visiems, kurie ieško puikaus kainos ir kokybės santykio.

Šie gaminiai pakuojami į pramoninę pakuotę, t.y. paprastus maišelius.

  • Sudėtis : 52% poliesteris, 48% medvilnė.
  • Audinio tankis : 150 GSM.
  • Audinio kilmės šalis : Pakistanas.
  • Pasiūta : Ukrainoje.

Dėmesio!

  • Rekomenduojama skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje. 
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (19)

Panašios prekės

avatar