Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Kuo ypatingas kapoko pluoštas?

Ieškant patalynės, tikriausiai teko matyti šį kiek neįprastą pavadinimą. Kapoko pluoštas naudojamas antklodėms, pagalvėms, juo gali būti minkštinami lovos užtiesalai, taip pat jis puikiai tinka kūdikių patalynei ir kartais naudojamas žaislams kimšti. Tačiau ar žinote, kuo šis pluoštas ypatingas ir kokiomis savybėmis pasižymi? Kviečiame apie kapoko pluoštą sužinoti daugiau – tai vienas geriausių pasirinkimų kokybiškam ir ramiam miegui.

Kaip gaunamas kapoko pluoštas?

Reikėtų pradėti nuo to, kad šis pluoštas yra visiškai natūralus ir augalinis, išgaunamas iš tikrojo kapokmedžio vaisių. Tai laukiniai medžiai (jie dėl medienos auginami tik Pietryčių Azijoje), kurių pluoštas renkamas tik rankomis ir yra gana sunkiai suverpiamas. Vis dėlto stengtis tikrai verta, nes kapokas yra pats lengviausias natūralus pluoštas pasaulyje, palyginti su medvilne jis yra net 8 kartais lengvesnis! Lengvumo paslaptis yra oras, kuris sudaro net iki 80 proc. šio pluošto. Taigi, jei norite miegoti tarsi ant debesies, kapoko pluošto pagalvė ir antklodė yra pats geriausias komplektas.

Įdomu tai, kad dėl savo savybių kapoko pluoštas pirmiausiai buvo pradėtas naudoti ne patalynės gamybai, o gelbėjimosi liemenėms – tokioms, kokias dalino garsiajame „Titanike“, alpinistų batams apšiltinti ir pan. Šiandien sintetika tapo pigesne alternatyva, tad kapoko pluošto privalumai išnaudojami ten, kur reikalingas komfortas ir natūralumas.

kapoko pluostas

Kapoko pluošto savybės

Kapoko pluoštas yra ne tik natūralus ir neįtikėtinai lengvas, bet ir hidrofobinis – jis nesugeria skysčio, jis tiesiog nuteka. Šią savybę suteikia plonas vaško sluoksnis, kuriuo kapoko pluoštas yra natūraliai pasidengęs – tai puiki apsauga nuo drėgmės. Būtent dėl to kapoko patalynė puikiai tinka gausiai prakaituojantiems, vaikams, ligoniams. Audinys neįgeria drėgmės, todėl išvengiama šalto prakaito jausmo miego metu, kuris tikrai nėra malonus.

Be to, kapoko pluoštas puikiai praleidžia oro srautus ir ne tik – šis pluoštas savaime sureguliuoja temperatūrą, panašiai kaip vilna: kai šalta jausitės šiltai, o kai karšta, šilumos perteklius bus išgarinamas į aplinką. Šis procesas vyksta dėl pluošto viduje esančių oro kišenių ir užtikrina komfortą miego metu.

Dažnai pūkinė antklodė ar pagalvė įvardijama kaip geriausias pasirinkimas, tačiau tiesa ta, kad šiandieninėje rinkoje itin sunku kontroliuoti tokio pluošto kilmę, todėl gamintojai negali užtikrinti patalynės kokybės. Su kapoko pluoštu viskas daug paprasčiau – jis paprastas, ekologiškas ir augalinis, tad visada atitinka reikalavimus. Kitaip sakant, nėra prasmės naudoti kokį nors cheminį apdirbimą, netgi priešingai – jis gali pakeisti pluošto savybes į blogąją pusę. Dėl to kapoko antklodė ar pagalvė visada bus tikrai natūralus gaminys.

O gerųjų savybių užtikrinimas patalynės aspektu itin svarbus. Natūralūs augaliniai pluoštai nesukelia alerginių reakcijų, dėl hipoalerginių savybių juose nesiveisia dulkių erkutės ir kiti parazitai. Taigi, pasirinkdami kapoko pluošto gaminius visada galite jais pasitikėti, nes visas savybes šis pluoštas turi natūraliai.

Kapoko patalynės priežiūra

Galima sakyti, kad vienintelis kapoko antklodės ar pagalvės trūkumas yra kiek sudėtingesnė priežiūra, tačiau bijoti tikrai neverta. Jei laikysitės kelių paprastų taisyklių, kapoko gaminiai tarnaus ilgai ir puikiai išsaugos savo savybes.

Kapoko antklodes ir pagalves galima skalbti. Rekomenduojama rinktis 60 °C  laipsnių temperatūros skalbimo programą, kuri būtų trumpa, bet gana intensyvi ir pabaigoje gerai išgręžtų skalbinius. Po skalbimo kapoko patalynę rekomenduojama dėti į džiovintuvą ir vengti palikti drėgną ilgesnį laiką – dėl to pluoštas gali susivelti į gumulėlius ir apsunkti.

Džiovyklėje pasirinkite 30-40 minučių programą su didele šiluma. Programai pasibaigus, išimkite patalynę, leiskite jai atvėsti ir dar kartą sudėkite į džiovyklę tai pačiai programai. Šį procesą reikėtų kartoti tol, kol patalynė  bus visiškai sausa. Priklausomai nuo džiovyklės ir pasirinktos programos, dažniausiai pakanka 2-3 ciklų.

Toks specifinis plovimas būtinas dėl hidrofobiškumo – kapokas nesugeria vandens, tad jis susikaupia aplink pluošto molekules ir nėra kito būdo ištraukti vandenį, kaip tik jo išgarinimas. Patalynės skalbimas nėra dažnas, tad tai tikrai nedidelis vargas, palyginti su kapoko pluošto patalynės teikiama nauda. Kapoko patalynė turėtų būti skalbiama tik tuo atveju, jei ant jos atsirado dėmių arba apliejus, profilaktinis skalbimas nėra būtinas, nes šiame pluošte negali gyventi jokie parazitai.

Dalinkis Facebook'e

Susijusios prekės

Šiandien išpardavimai yra tikrai „ant bangos“ ir tai nestebina, nes jų metu galima aukštos kokybės daiktų įsigyti neįtikėtinai žema kaina. Patalynės išpardavimas – ne išimtis, juo labiau kad patalynė nėra tas dalykas, kurio prireikia čia ir dabar, nedelsiant, tad verta palaukti, kol patikusiam komplektui bus taikoma patraukli akcija. Išpardavimas suteikia progą kur kas mažesnėmis investicijomis patenkinti savo poreikius, įsigyjant puikios kokybės patalynę. Patalynės 3D išpardavimas, lovatiesių išpardavimas, satino patalynės komplektų ir kitų miegamojo tekstilės gaminių išpardavimas vilioja visus, vertinančius kokybišką miegą jaukiuose pataluose už labai gerą kainą. 

Ta pati kokybė už mažesnę kainą

Paklodžių, pagalvių, užvalkalų, lovatiesių, patalynės komplektų išpardavimas paprastai sulaukia daug susidomėjimo. Taip yra todėl, kad kokybiška, gera ir graži patalynė kainuoja nemažai. O juk visi nori mėgautis komfortišku poilsiu jaukiuose, minkštuose bei puriuose pataluose. Jei finansinės galimybės neleidžia tokių įsigyti, nebūtina tenkintis prastos kokybės patalyne, nes luktelėjus išpardavimo už savo svajonių miegamojo tekstilę sumokėsite daug pigiau! Kokybė ta pati, o kaina kur kas žemesnė. Tad jei domina pigesnė patalynė, išpardavimas bus geriausias sprendimas, kadangi nereikės taupyti kokybės sąskaita.

Kokybiškos patalynės išpardavimas labai geras pasirinkimas ir tiems, kurie perka didelius kiekius, pavyzdžiui, viešbučiams. Apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugos tiesiogiai susijusios su patalyne ir svečių miego kokybe. Todėl viešbučiuose patalynei teikiamas išskirtinis dėmesys, visa tekstilė turi būti nepriekaištingos kokybės, tvirta ir nesunkiai prižiūrima. Ne paslaptis, kokybė turi savo kainą, todėl patalynės išpardavimas leidžia solidžiai sutaupyti, kai perkama daug atskirų patalynės dalių ar komplektų vienetų. 

Patalynės komplektų išpardavimas

Patalynės išpardavimas internetu – maksimalus komfortas perkantiems. Mūsų asortimente rasite nepaprastai platų mažesne kaina išparduodamų patalynės komplektų pasirinkimą. Rinkitės pagal norimą audinį, spalvas, raštus, dydį.

Prioritetą teikiame tik kokybiškiems ir patvariems audiniams, todėl mūsų patalynės komplektai yra iš satino arba mišraus pluošto. Satinas – šimtaprocentinis medvilninis audinys, perėmęs visas medvilnei būdingas savybes. Tad jis labai minkštas ir švelnus, nedirgina odos, nealergizuoja, todėl puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams, jautrios odos savininkams, alergiškiems žmonėms. Satinas, kaip ir medvilnė, laidus orui, leidžia odai kvėpuoti, todėl miegodami neprakaituosite, o jausitės komfortiškai. Satiną lengva atskirti iš daugybės audinių – dėl „butter finishing“ apdailos technologijos jis išsiskiria prabangiu žvilgesiu ir neapsakomu švelnumu, bet drauge yra ilgaamžis ir labai tvirtas. Satino patalynė miegamajam suteiks prabangos, elegancijos, o Jums ypatingą patogumą ir jaukumą miegant. Paprastai ši patalynė nėra pigi, todėl išpardavimo metu satino patalynė būna labai paklausi.

Mišraus pluošto patalynė, apjungianti gerąsias medvilnės ir poliesterio savybes, yra nenuginčijamai praktiškas ir labai geras sprendimas tiems, kurie vertina kokybę ir patogumą. Mišraus pluošto patalynė minkšta, mažai glamžosi, labai atspari ir lengvai prižiūrima. Odai taip pat suteikiamos visos galimybės laisvai kvėpuoti, todėl miegosite patogiai, neprakaituosite. Dėl audinio švelnumo ši patalynė bus itin jauki ir maloni odai. Mišraus pluošto patalynė labai tvirta ir atspari, net po daugelio skalbimų atrodo nepriekaištingai ir išsaugo sodrias spalvas. Todėl mišraus pluošto patalynės komplektų išpardavimas yra puiki proga palepinti save ir artimuosius puikios kokybės miegamojo tekstile.

Kokybiškos patalynės komplektų išpardavimas mūsų asortimente – tai neribotos pasirinkimo galimybės Jums. Turime labai plačią pasiūlą tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtos patalynės komplektų. Spalvų ir raštų įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas sužavės ir pavergs simpatijas. Tamsios, šviesios, ryškios, pastelinės, švelnios spalvos Jūsų miegamojo zonai suteiks norimos nuotaikos ir padės kurti tobulą svajonių interjerą.

Kokie audinio raštai labiausiai patinka? Su gėlėmis, juostelėmis, įvairiais ornamentais? Vaikus labiausiai žavi raštai su gyvūnais. Mūsų patalynės išpardavimas atveria neišsemiamus klodus, kur visi rasite tai, kas tobulai atitiks poreikius. 

Kur pirkti kokybišką patalynę pigiau?

Jei svarstote, kur nebrangiai pirkti aukštos kokybės, minkštą, švelnią ir gražią patalynę, tuomet „Nostra“ patalynės išpardavimas bus tai, ko Jums reikia! Rinkitės iš pavydėtinai plataus asortimento, mėgaukitės labai gera tekstilės kaina, apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsite sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu. Neribokite savęs, kai už aukštą kokybę galite mokėti neįtikėtinai mažai! Tekstilė internetu – Jūsų raktas į komfortišką miegą.

Skaityti daugiau
avatar