Bambukiniams rankšluosčių komplektams 20% nuolaida! Spauskite ČIA!

Trikotažinės paklodės su guma

Trikotažinės paklodės su guma

 
Sudėtis: 100% šukuotinė medvilnė
Audinys: Trikotažas
Audinio tankis: 170 GSM
Paklodės tipas: Su guma
Rodyti daugiau
11,59 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

11,59 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Trikotažinės paklodės su guma

Lygaus audimo trikotažinės paklodės su guma yra puikus pasirinkimas. Natūralus audinys puikiai tinka miegui, o tolygus audimas patalui suteikia subtilų prabangos dvelksmą. Natūralus medvilnės pluoštas yra laidus orui, todėl tokia paklodė yra geriausias pasirinkimas ramiam ir patogiam miegui. Medvilnė yra ilgaamžė, ją galima skalbti aukštoje temperatūroje, o net ir po daugybės skalbimų audinys puikiai išlaiko savo savybes bei estetinę išvaizdą.

Paklodės su guma suteikia tolygų pagrindą kūnui ir leidžia geriau atsipalaiduoti, net ir neramiai miegant jos išlieka savo vietoje. Dėl gumos tokias paklodes lengva užtiesti, todėl keičiant patalynę sugaištama mažiau laiko – tai itin praktiškas pasirinkimas viešbučiams, SPA centrams ar kitoms įstaigoms, kur kyla poreikis dažnai keisti patalynę.

Siūlome dviejų skirtingų pakuočių trikotažines paklodes, paklodžių kokybė nesiskiria. Paklodės pakuotę galite matyti nuotraukose.

Šios paklodės įpakavimas atrodo taip :

Dėmesio!

  • Siekiant, kad audinys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje.
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Pirkėjų atsiliepimai (13)

Panašios prekės

avatar