Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Jei miegate karališko dydžio lovoje, Jums greičiausiai puikiai tiks 200x220 dydžio paklodės. Norėdami suteikti sau didžiausią komfortą miego metu rinkitės paklodes su guma. Mūsų asortimente rasite idealiai poreikius atitinkančių gaminių labai patrauklia kaina. 

Paklodės su guma privalumai

Kodėl užtempiamos paklodės – geriausias pasirinkimas Jums? Paklodės su guma išsiskiria gumine juostele, kuri prisiūta palei visą paklodės perimetrą. Dėl šios juostelės paklodė tobulai apgaubia čiužinį ir laikosi už jo kraštų. Besitampanti trikotažinė paklodės medžiaga leidžia paklodę užtempti lengvai ir paprastai.

Paklodė su guma tobulai tiks net itin jautriai miegantiems ir tiems, kurie dažnai vartosi, nes guminė juostelė neleis paklodei išslysti iš po čiužinio ir susiraukšlėti, o tobulai lygus pagrindas suteiks progą išsimiegoti be trukdžių.

Paklodės su guma paprastai yra trikotažinės, o tai – šimtaprocentinės medvilnės audinys, perėmęs visas gerąsias šio natūralaus pluošto savybės. Trikotažinė paklodė su guma bus minkšta, švelni, puikiai sugers drėgmę ir leis odai kvėpuoti. Ji bus labai maloni odai, jos nedirgins ir nealergizuos, tad tiks net turintiems jautrią odą, o tėveliai drąsiai galės į savo lovą priimti ir mažylius. 

Užtempiamos paklodės internetu

Paklodė su guma 200x220 – idealus pasirinkimas dideliam čiužiniui. Jei norite pirkti greitai ir patogiai, tai pirkite internetu. „Nostra“ asortimente paklodžių su guma spektras yra neįtikėtinai platus, o el. parduotuvės prekių filtravimo galimybė leis susiaurinti paiešką ir rinktis tik iš tobulai Jūsų poreikius atitinkančių gaminių.

Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, todėl pasirūpinti paklode galite dieną, vakare, net naktį, taip pat būdami namuose, darbe, važiuodami viešuoju transportu ar net išvykę į kitą šalį.

Pirkti internetu tai reiškia taupyti brangų savo laiką. Pagalvokite, kiek sugaištumėte keliaudami po įprastas pardavimo vietas ir ieškodami tinkamiausios paklodės savo lovai. O kur dar laikas eismo spūstyse! Todėl pirkti internetu yra nepalyginamai patogiau ir greičiau. 

Paklodės su guma 200x220 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 200x220 dydžio paklodes su guma?

Domina geros dvigulės paklodės pigiau? Norite sau suteikti maksimalų komfortą miego metu? Tuomet pats metas pasižvalgyti po „Nostra“ asortimentą ir išsirinkti Jums labiausiai tinkančią paklodę pagal dydį, spalvą. Mūsų tekstilė lovai yra puikios kokybės ir labai gera kaina. Suteikiame progą pasimėgauti ir dar geresniais pasiūlymais, kai taikoma šauni akcija.

Skaityti daugiau