Nostros prekių ženklų informacija

"NOSTRA EXCLUSIVE " - tai aukštos kokybės namų tekstilės produkcijos kolekcija. Šiuo metu siūlome šukuotinės medvilnės rankšluosčių komplektus, kurie puikiai sugeria drėgmę ir atrodo nepriekaištingai visuose namų interjeruose. Šioje kolekcijoje taip pat galima rasti merino vilnos pledų, kurie gali pasitarnauti ne tik šaltomis žiemos dienomis, bet ir šiltais vasaros vakarais. Ir svarbiausia, NOSTRA EXCLUSIVE patalynės kolekcija. Tai dvipusė patalynė pasiūta iš skirtingų raštų audinių, kurių stiliai ir madingos spalvos suderinti tarpusavyje. Tai puiki galimybė rinktis, turėti dvi patalynes viename ir džiaugtis skirtingais raštais, vartyti pagalves pagal nuotaiką. Komplektacijoje daugiau pagalvių užvalkalų, net 4 dviguliam komplektui, skirtingų dydžių. Patalynės siūlės dekoruotos plonyčiais kanteliais, kurie suteikia ilgaamžiškumo ir puošia gaminį. Patogus užsegimas užtrauktukais garantuoja, kad antklodė ir pagalvė neišsprūs, net ir bemiegę naktį.

 


"AKSOMINIS VAKARAS“ – tai prabangios Mako satininės patalynės kolekcija, kurioje rasite ne tik nuostabių margintų raštų patalynės, bet ir siuvinėtos. Mako satinas yra tankus, lengvas 100% medvilninis audinys lygiu, blizgiu paviršiumi. Jis yra atlasinio pynimo, išaustas iš plonų šukuotinių verpalų, pagamintų iš aukštos kokybės ilgapluoštės medvilnės rūšies.

mako satino patalynes komplektas


“KARALIŠKAS MIEGAS“ – tai satininės patalynės kolekcija, kurioje savo karališkam miegui patalynę išsirinks kiekvienas. Kolekcijoje rasite daugybę dizainų ir spalvų, o mėgstantiems konservatyvumą pasiūlysime rinktis lygiai dažytą patalynę. Ši kolekcija pasiūta iš satino, o tai yra lengvas, švelnus, 100% medvilninis audinys su „butter finishing“ apdailos technologija (sviestuotas paviršius). Minėta technologija suteikia žvilgesio ir švelnumo. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas ir ilgaamžis, jis lėčiau dyla ir gerai išsaugo spalvą. Šis audinys yra lengviau lyginamas.

patalyne is satino


“LENGVAS RYTAS“ - tai glamžyto kartūno patalynės kolekcija. Glamžytas kartūnas - 100% medvilninis audinys, drobinio tankaus pynimo iš plonų verpalų. Glamžyto audinio patalynė yra lengvai prižiūrima, jos nereikia lyginti.

zalia glamzyta patalyne


“MINKŠTAS MIEGAS“ - tai flanelinės patalynės kolekcija. Šie patalynės komplektai yra pagaminti iš aukštos kokybės flanelės audinio. Šis audinys yra švelnus bei minkštas, todėl Jūsų miegas bus ramus ir komfortiškas. Ši patalynė puikiai tinka žiemos sezonui, nes audinys turi lengvą pūkelį, kurio dėka sukuriamas papildomas šilumos jausmas. 

grazus patalynes komplektas


“SPALVOTAS SAPNAS“ – tai drobinės patalynės kolekcija. Visa kolekcija yra pasiūta iš klasikinio 100% medvilninio audinio – drobės. Šis audinys yra patvarus, lengvai prižiūrimas ir gerai sugeriantis drėgmę. Šis audinys ko gero yra dažniausiai naudojamas patalynės gamyboje.

patalynes komplektas is drobes


„LENGVAS RYTAS“ – tai patalynės kolekcija iš kartūno. Šioje kolekcijoje dominuoja vaikiški dizainai, kurie yra labai spalvingi ir žaismingi. Kartūnas yra 100% medvilninis audinys, drobinio tankaus pynimo iš plonų verpalų.

vaikiska patalyne


„RAMUS MIEGAS“ – tai trikotažinių paklodžių kolekcija. Šioje kolekcijoje rasite įvairiomis spalvomis lygiai dažytų paklodžių. Visose paklodėse yra įsiūta guma, todėl jos yra labai praktiškos. Trikotažo svoris yra 170 g/m2, o sudėtis 100% medvilnė.

paklodes su guma satinines