Flanelės patalynei 30% nuolaida. Žiūrėkite čia!

Professional

Pagalvės užvalkalas 241-BED

Pagalvės užvalkalas 241-BED

 
Sudėtis: 100% Medvilnė
Audinys: Drobė
Audinio kilmės šalis: Pakistanas
Audinio tankis: 147 GSM
Rodyti daugiau
3,59 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

3,59 €

Kaina ir nuolaida gali skirtis skirtingiems dydžiams/spalvoms

Apie produktą

Pagalvės užvalkalas 241-BED

Baltas pagalvės užvalkalas – nemari klasika, kurios paprastumui ir žavesiui tiesiog neįmanoma atsispirti. Baltos spalvos patalynė visada atrodo prabangiai, tačiau neverta bijoti jos nepraktiškumo. Natūrali medvilnė pasižymi miegui tinkamomis savybėmis: šis pluoštas yra laidus orui ir gerai sugeria drėgmę, todėl miegant išvengiama prakaitavimo ir vadinamojo šalto prakaito efekto. Be to, medvilnės pluoštas yra lengvai skalbiamas, iš jo lengviau pasišalina drėgmės.

Drobei būdingas audimas yra paprastas, suteikia audiniui tolygų pagrindą. Tokią patalynę lengva prižiūrėti, nepaisant lengvumo ir lankstumo, ji yra patvari ir ilgaamžė, atspari dėvėjimuisi. Baltos drobės pagalvės užvalkalas – puikus pasirinkimas klasikinio stiliaus patalui, jis puikiai papildyti patalynės komplektą.

Šis gaminys yra pasiūtas iš OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikuoto audinio. Šis sertifikatas užtikrina, kad pluošto apdirbimo procese nenaudojamos kenksmingos priemonės ir gaminys yra saugus, nealergizuoja, tinka naudoti vaikams.

Dėmesio!

  • Pagalvių užvalkalų dydis gali nežymiai skirtis nuo nurodyto dydžio išmatavimuose.
  • Siekiant, kad audinys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame prieš skalbiant išversti į blogąją pusę. Taip pat skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą. Prieš naudojimą gaminį patariama išskalbti!
  • Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.
  • Nurodytos kainos galioja tik internetinėje parduotuvėje. 
Priežiūra
Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas

Panašios prekės

avatar