Rankšluosčiai kūdikiams

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Sudėtis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (181)

 
2020-01-23

Puikus kainos ir kokybės santykis!

Raminta
 
2020-01-22

Siek tiek spalva ne tokia, kokios tikejausi. Taciau suprantama, kad nuotoliniu budu perkant ja sunku ivertinti.

Sigita
 
2020-01-17

dydis, spalva, sudėtis - tobulas naudojimas! tikėkimės kad ir po keliolikos skalbimų nuomonė nepasikeis :)

Kęstutis

Namuose atsiradus kūdikiui, regis, viskas tampa švelniau, jaukiau. Nenuostabu, nes namus pripildome tik kokybiškų daiktų, ieškome švelnių ir minkštų drabužėlių, jaukios patalynės, purių ir neapsakomai minkštučių rankšluosčių. Štai rankšluosčiai kūdikiams yra nepaprastai svarbūs, nes jie kasdien turi nuolatinį kontaktą su gležna, jautria mažylio odele, kuri po maudynių tampa dar jautresnė. Privalu pasirūpinti atsakinga jos priežiūra, o tai padaryti padės tobulai vandenį sugeriantys ir neapsakomą švelnumą mažylio odelei dovanojantys natūralaus pluošto rankšluosčiai.

Tik tai, kas geriausia kūdikiui

Kokie rankšluosčiai geriausi kūdikiui? Atsakant į šį klausimą dydį ir spalvas verta palikti antrame plane, o prioritetinį dėmesį teikti audiniui bei geriausioms jo savybėms. Mūsų asortimente yra rankšluosčiai kūdikiams iš medvilnės ir šukuotinės medvilnės. Kad ir kurį variantą pasirinksite, sprendimas bus puikus, nes kas gali būti geriau nei natūrali ir ekologiška medvilnė?

Rankšluosčiai iš medvilnės yra 380 ir 430 g/m2 gramatūros. Jie švelnūs, minkšti, puikiai sugeria drėgmę ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Laidumas orui leidžia odelei kvėpuoti, todėl mažylis gali net ilgesnį laiką būti apsigobęs rankšluosčiu. Alergijos nekelianti ir odos nealergizuojanti medvilnė – nepaprastai puikus pasirinkimas vaikams, kurių odelė neretai linkusi į alergijas ar kitas odos problemas, pavyzdžiui, dermatitą, todėl reikalauja kus kas skrupulingesnės priežiūros.

Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai kūdikiams – tobulas pasirinkimas. 550 g/m2 gramatūros tekstilė yra stora, tad garantuoja dar geresnį vandens lašelių sugeriamumą ir gaminio purumą. Apgaubę kūdikį po maudynių tokiu rankšluosčiu dovanosite jam neapsakomą jaukumą, beveik prilygstantį mamos glėbiui. Šukuotinei medvilnei būdingas kiek ilgesnis nei įprastas pluoštas, tad šis audinys ilgaamžiškesnis, atsparesnis, jis net po daugelio skalbimų bus išsaugojęs savo spalvą ir įstabų minkštumą bei purumą. Rankšluosčio paviršiuje – galybė minkštučių kilpelių, kurios švelniai braukiant ar tiesiog priglaudžiant prie odos sugeria kiekvieną vandens lašelį. Nenustebkite, jei nusausinus odelę kūdikis norės dar šiek tiek pabūti jaukiai įsisupęs į purų it debesis rankšluostį.

Tekstilė vaikams

Tekstilė vaikams paprastai pasirenkama labai atsakingai, vertinant kokybę, patvarumą ir, žinoma, nenumojant ranka į dizainą, mat vaikai myli akimis ir jiems vizualinis vaizdas labai svarbus. Jau minėjome, kad renkantis rankšluosčius kūdikiams pirmiausia tikslinga įvertinti audinį ir rinktis tik natūralaus pluošto tekstilę.

Mūsų asortimente esantys geri rankšluosčiai vaikams yra spalvingi, gražūs ir traukiantys akį. Plati spalvų paletė leis atrasti mėgiamiausią vaiko spalvą, todėl maudynės ir laikas po jų bus dar smagesni bei laukiami. Rinkitės klasikinius baltus ar vaikų itin mėgiamus geltonus, žalius, rožinius, mėlynus, oranžinius ir kitų ryškių, pastelinių ar tamsesnių spalvų rankšluosčius.

Dideli ir maži rankšluosčiai kūdikiams mūsų pasiūloje. 30x30, 30x50, 50x70, 70x140, 100x150 cm ir kt. – platus dydžių spektras suteikia progą išsirinkti norimo dydžio rankšluostį,

Kur įsigyti kokybiškų, minkštų rankšluosčių kūdikiams?

Norite savo kūdikiui suteikti geriausias emocijas po maudynių? Ieškote, kur pirkti neapsakomo minkštumo ir purumo kokybiškus rankšluosčius iš natūralaus pluošto? Tuomet siūlome užsukti į „Nostra“ – laukiame Jūsų fizinėje pardavimo vietoje arba perkant internetu. Siūlome labai didelį rankšluosčių kūdikiams iš medvilnės ar šukuotinės medvilnės pasirinkimą, turime itin plačią spalvų gamą, daug skirtingų dydžių, kelis gramatūrų pasirinkimus. Kokybiški rankšluosčiai parduodami itin patrauklia kaina. Negana to, pasinaudoję mūsų parduotuvėje ar el. parduotuvėje taikomomis akcijomis už aukštos kokybės gaminius galite mokėti dar pigiau! Jei nežinote, koks rankšluostis geriausias kūdikiui, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Skaityti daugiau