50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Namuose atsiradus kūdikiui, regis, viskas tampa švelniau, jaukiau. Nenuostabu, nes namus pripildome tik kokybiškų daiktų, ieškome švelnių ir minkštų drabužėlių, jaukios patalynės, purių ir neapsakomai minkštučių rankšluosčių. Štai rankšluosčiai kūdikiams yra nepaprastai svarbūs, nes jie kasdien turi nuolatinį kontaktą su gležna, jautria mažylio odele, kuri po maudynių tampa dar jautresnė. Privalu pasirūpinti atsakinga jos priežiūra, o tai padaryti padės tobulai vandenį sugeriantys ir neapsakomą švelnumą mažylio odelei dovanojantys natūralaus pluošto rankšluosčiai.

Tik tai, kas geriausia kūdikiui

Kokie rankšluosčiai geriausi kūdikiui? Atsakant į šį klausimą dydį ir spalvas verta palikti antrame plane, o prioritetinį dėmesį teikti audiniui bei geriausioms jo savybėms. Mūsų asortimente yra rankšluosčiai kūdikiams iš medvilnės ir šukuotinės medvilnės. Kad ir kurį variantą pasirinksite, sprendimas bus puikus, nes kas gali būti geriau nei natūrali ir ekologiška medvilnė?

Rankšluosčiai iš medvilnės yra 380 ir 430 g/m2 gramatūros. Jie švelnūs, minkšti, puikiai sugeria drėgmę ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Laidumas orui leidžia odelei kvėpuoti, todėl mažylis gali net ilgesnį laiką būti apsigobęs rankšluosčiu. Alergijos nekelianti ir odos nealergizuojanti medvilnė – nepaprastai puikus pasirinkimas vaikams, kurių odelė neretai linkusi į alergijas ar kitas odos problemas, pavyzdžiui, dermatitą, todėl reikalauja kus kas skrupulingesnės priežiūros.

Šukuotinės medvilnės rankšluosčiai kūdikiams – tobulas pasirinkimas. 550 g/m2 gramatūros tekstilė yra stora, tad garantuoja dar geresnį vandens lašelių sugeriamumą ir gaminio purumą. Apgaubę kūdikį po maudynių tokiu rankšluosčiu dovanosite jam neapsakomą jaukumą, beveik prilygstantį mamos glėbiui. Šukuotinei medvilnei būdingas kiek ilgesnis nei įprastas pluoštas, tad šis audinys ilgaamžiškesnis, atsparesnis, jis net po daugelio skalbimų bus išsaugojęs savo spalvą ir įstabų minkštumą bei purumą. Rankšluosčio paviršiuje – galybė minkštučių kilpelių, kurios švelniai braukiant ar tiesiog priglaudžiant prie odos sugeria kiekvieną vandens lašelį. Nenustebkite, jei nusausinus odelę kūdikis norės dar šiek tiek pabūti jaukiai įsisupęs į purų it debesis rankšluostį.

Tekstilė vaikams

Tekstilė vaikams paprastai pasirenkama labai atsakingai, vertinant kokybę, patvarumą ir, žinoma, nenumojant ranka į dizainą, mat vaikai myli akimis ir jiems vizualinis vaizdas labai svarbus. Jau minėjome, kad renkantis rankšluosčius kūdikiams pirmiausia tikslinga įvertinti audinį ir rinktis tik natūralaus pluošto tekstilę.

Mūsų asortimente esantys geri rankšluosčiai vaikams yra spalvingi, gražūs ir traukiantys akį. Plati spalvų paletė leis atrasti mėgiamiausią vaiko spalvą, todėl maudynės ir laikas po jų bus dar smagesni bei laukiami. Rinkitės klasikinius baltus ar vaikų itin mėgiamus geltonus, žalius, rožinius, mėlynus, oranžinius ir kitų ryškių, pastelinių ar tamsesnių spalvų rankšluosčius.

Dideli ir maži rankšluosčiai kūdikiams mūsų pasiūloje. 30x30, 30x50, 50x70, 70x140, 100x150 cm ir kt. – platus dydžių spektras suteikia progą išsirinkti norimo dydžio rankšluostį.

Medvilnės pluoštas rankšluosčiams: jo privalumai

Medvilnės pluošto gamybai naudojami medvilnės žiedai, pasižymintys neapsakomu švelnumu bei purumu. Šias savybes pastarieji perduoda ir medvilnės pluoštui bei iš jo gaminamai tekstilei. Nepriekaištingomis drėgmės sugeriamumo savybėmis pasižyminti medvilnė yra vienas geriausių pluoštų rankšluosčiams, kurių esminė paskirtis – sugerti vandenį, nusausinti kūną po maudynių. Šią savybę papildo ir kitos vertinamos medvilnės charakteristikos – ji laidi orui, tad suteikia galimybę odai laisvai kvėpuoti, nealergizuoja ir nedirgina. Pastarosios savybės itin reikšmingos kalbant apie vaikų, o ypač kūdikių odelę. Todėl medvilniniai rankšluosčiai ir kita tekstilė patiems mažiausiems – kūdikiams – yra tobulas sprendimas. Švelnumu ir minkštumu tokie rankšluosčiai gali lygintis su mamos glėbiu.

Kalbant apie medvilnę verta išskirti ir medvilninių rankšluosčių priežiūrą – ji bus paprasta nesudėtinga, dėmės iš šio audinio lengvai pašalinamos.

Būtina paminėti ir patvarumą – medvilniniai rankšluosčiai ilgaamžiai, tvirti ir atsparūs net daugeliui skalbimo bei lyginimo ciklų. Tai svarbu, nes kūdikių rankšluosčiai skalbiami labai dažnai.

Tiek medvilnė, tiek šukuotinė medvilnė bus tobulas variantas, jei ieškote rankšluosčio kūdikiui. Šukuotinė medvilnė pranašesnė tik kalbant apie sugeriamumą – čia ji nepralenkiama. Galybė audinio paviršiuje esančių kilpelių nepriekaištingai sugeria net mažiausius vandens lašelius, o geriausia – kad braukiant per drėgną odą jos visiškai nedirgina, anaiptol, slysta per jautrią kūdikio odelę švelniai ir maloniai.


Kur įsigyti kokybiškų, minkštų rankšluosčių kūdikiams?

Norite savo kūdikiui suteikti geriausias emocijas po maudynių? Ieškote, kur pirkti neapsakomo minkštumo ir purumo kokybiškus rankšluosčius iš natūralaus pluošto? Tuomet siūlome užsukti į „Nostra“ – laukiame Jūsų fizinėje pardavimo vietoje arba perkant internetu. Siūlome labai didelį rankšluosčių kūdikiams iš medvilnės ar šukuotinės medvilnės pasirinkimą, turime itin plačią spalvų gamą, daug skirtingų dydžių, kelis gramatūrų pasirinkimus. Kokybiški rankšluosčiai parduodami itin patrauklia kaina. Negana to, pasinaudoję mūsų parduotuvėje ar el. parduotuvėje taikomomis akcijomis už aukštos kokybės gaminius galite mokėti dar pigiau! Jei nežinote, koks rankšluostis geriausias kūdikiui, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje lengva ir greita

Rankšluosčiai kūdikiams mūsų el. parduotuvėje – labai didelis pasirinkimas, patrauklios kainos, patogus ir spartus pirkimo procesas, operatyvus ir sklandus pristatymas. Ar gali būti geriau?

Turime labai didelę kūdikiams skirtų rankšluosčių pasiūlą. Siekdami paiešką padaryti tikslingą suteikiame prekių filtravimo pagal tam tikrus kriterijus galimybę, tad galite visą asortimentą filtruoti pagal norimą dydį, sudėtį, spalvą ar kt. Sistema akimirksniu įvertins Jūsų kriterijus ir išfiltruos tik juos atitinkančius gaminius.

Apmokėti už internetu perkamas prekes mūsų el. parduotuvėje galite keliais būdais: pavedimu, el. bankininkyste, per MoQ ar Payserą, kredito kortelėmis, kurjeriui pristačius prekes ar atsiimant jas paštomate. Tokia mokėjimo būdų įvairovė suteikia daugiau galimybių Jums.

Skaityti daugiau