Rankšluosčiai vaikams

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Dydis
Sudėtis
Rankšluosčio gramatūra
Spalva
Rankšluosčių komplektas

Pirkėjų atsiliepimai (202)

 
2020-02-19

skiriasi šiek tiek spalvos sodrumas,atspalvis,bet vis tiek gerai,ačiū

Emilija
 
2020-02-17

Kokybiškos prekės už gerą kainą.

Liudmila
 
2020-02-17

Labi uzsūc mitrumu! Kolosāla krāsa

Inese

Vaikams visuomet ieškome minkščiausių, švelniausių ir kokybiškiausių daiktų. Ne išimtis ir vonios tekstilė, kasdien besirūpinanti Jūsų atžalos švara bei jaukumu ir odelės puoselėjimu nusimaudžius. Pasirūpinkite kokybiškais ir geriausiomis savybėmis pasižyminčiais rankšluosčiais, į kuriuos įsisupti vaikui po maudynių bus nepaprastai jauku, minkšta ir gera.

Tai, kas geriausia Jūsų vaikui

Kokie rankšluosčiai geriausi vaikams? Neabejotinai, kurių gamybai naudojamas tik natūralus pluoštas. Medvilnė, šukuotinė medvilnė bus tobulas pasirinkimas. Šis pluoštas – vienas natūraliausių, o jo minkštumą, švelnumą ir purumą sunku su kuo nors palyginti. Medvilnė nepaprastai maloni odai, tobulai tinka ir gležnai, jautriai vaiko ar net kūdikio odelei. Medvilnė pasiteisins ir tada, jei vaiko oda problemiška, pavyzdžiui, dažnos alerginės reakcijos, bėrimai, dermatitas ar kitos odos problemos.

Tekstilė vonios kambariui

Medvilnės ir šukuotinės medvilnės tekstilė Jūsų voniai – tobulas pasirinkimas. Šukuotinė medvilnė ypač vertinama dėl neapsakomo minkštumo bei purumo. Jai būdingas kiek ilgesnis pluoštas, todėl šis audinys pasižymi nepaprastai geru sugeriamumu, patvarumu ir atsparumu naudojimui – net ir po daugelio skalbimų bei lyginimų natūralių pluoštų rankšluosčiai vaikams ar suaugusiems atrodys nepriekaištingai.

Siūlome platų rankšluosčių vaikams spektrą pagal dydį: 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 70x140 cm ir kt. Mažesni tinka rankoms, mažiems vaikučiams, dideli – ūgtelėjusiems. Nors įsisupti į didelį, minkštą tarsi debesis rankšluostį malonu ir mažiukams.

Rinkitės norimą gramatūrą, taip pat ir spalvą. Plati spalvų paletė leis patenkinti kiekvieno vaiko poreikius. Žali, mėlyni, balti, rudi, rožiniai, oranžiniai, geltoni ir kitų spalvų rankšluosčiai – juk ne paslaptis, vaikai myli akimis, todėl dailios, ryškios spalvos juos labai masina.

Kur įsigyti puikios kokybės rankšluosčių vaikams?

Dovanokite savo atžalai jaukumą, šilumą ir neapsakomą švelnumą po kiekvienų maudynių! Rūpinkitės jautria jų odele! Geri, gražūs, kokybiški, minkšti ir puikiai vandenį sugeriantys vaikiški rankšluosčiai „Nostra“ fizinėje pardavimo vietoje ir perkantiems internetu. Siūlome labai platų spektrą, patrauklias kainas bei galimybę mokėti pigiau, kai gaminiams taikoma akcija. Jei nežinote, kokie rankšluosčiai geriausi, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Skaityti daugiau