50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Vaikams visuomet ieškome minkščiausių, švelniausių ir kokybiškiausių daiktų. Ne išimtis ir vonios tekstilė, kasdien besirūpinanti Jūsų atžalos švara bei jaukumu ir odelės puoselėjimu nusimaudžius. Pasirūpinkite kokybiškais ir geriausiomis savybėmis pasižyminčiais rankšluosčiais, į kuriuos įsisupti vaikui po maudynių bus nepaprastai jauku, minkšta ir gera.

Tai, kas geriausia Jūsų vaikui

Kokie rankšluosčiai geriausi vaikams? Neabejotinai, kurių gamybai naudojamas tik natūralus pluoštas. Medvilnė, šukuotinė medvilnė bus tobulas pasirinkimas. Šis pluoštas – vienas natūraliausių, o jo minkštumą, švelnumą ir purumą sunku su kuo nors palyginti. Medvilnė nepaprastai maloni odai, tobulai tinka ir gležnai, jautriai vaiko ar net kūdikio odelei. Medvilnė pasiteisins ir tada, jei vaiko oda problemiška, pavyzdžiui, dažnos alerginės reakcijos, bėrimai, dermatitas ar kitos odos problemos.

Tekstilė vonios kambariui

Medvilnės ir šukuotinės medvilnės tekstilė Jūsų voniai – tobulas pasirinkimas. Šukuotinė medvilnė ypač vertinama dėl neapsakomo minkštumo bei purumo. Jai būdingas kiek ilgesnis pluoštas, todėl šis audinys pasižymi nepaprastai geru sugeriamumu, patvarumu ir atsparumu naudojimui – net ir po daugelio skalbimų bei lyginimų natūralių pluoštų rankšluosčiai vaikams ar suaugusiems atrodys nepriekaištingai.

Siūlome platų rankšluosčių vaikams spektrą pagal dydį: 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 70x130, 70x140, 100x150 cm ir kt. Mažesni tinka rankoms, mažiems vaikučiams, dideli – ūgtelėjusiems. Nors įsisupti į didelį, minkštą tarsi debesis rankšluostį malonu ir mažiukams.

Rinkitės norimą gramatūrą (pavyzdžiui, 380, 430, 500 g/m2 ar kt.), taip pat ir spalvą. Plati spalvų paletė leis patenkinti kiekvieno vaiko poreikius. Žali, mėlyni, balti, rudi, rožiniai, oranžiniai, geltoni, violetiniai, šviesiai rudi, raudoni, pilki ir kitų spalvų rankšluosčiai – juk ne paslaptis, vaikai myli akimis, todėl dailios, ryškios spalvos juos labai masina.

Medvilniniai „Nostra“ rankšluosčiai vaikams: kuo jie išskirtiniai?

Vaikų oda yra plonesnė nei suaugusiųjų, ji gležna, jautri, mažesnių vaikų odelė neretai linkusi į alergijas ar kitas odos problemas, pavyzdžiui, dermatitą. Tokie vaikų odelės ypatumai suponuoja, kad tėveliai privalo itin kruopščiai rūpintis jos priežiūra. Šiame kontekste svarbūs ir rankšluosčiai, juo labiau, kad jie turi kontaktą su šlapia oda, o tokia ji dar labiau pažeidžiama.

Mūsų medvilniniai vaikiški rankšluosčiai pasižymi idealiomis savybėmis, kurias kiekvienas nori dovanoti savo vaikui, – šie rankšluosčiai labai purūs ir minkštutėliai, malonūs odai, leidžia jai kvėpuoti, nedirgina ir nealergizuoja. Po maudynių apsigobti ir sausinti kūną tokiu rankšluosčiu bus vienas malonumas.

Šukuotinės medvilnės vaikiški rankšluosčiai – ypatingas minkštumas

Šukuotinei medvilnei naudojamas natūralus medvilnės pluoštas yra „atsakingas“ už visas gerąsias šio audinio savybes: neapsakomą purumą, minkštumą. O labiausiai šukuotinė medvilnė liaupsinama dėl unikalių savybių nepriekaištingai sugerti drėgmę. Tad šie rankšluosčiai vaikams bus itin geras pasirinkimas naudoti namuose, taip pat jei vaikas lanko baseiną, su šeima mėgaujatės kitomis vandens pramogomis, o vasarą maudotės atviruose vandens telkiniuose. Galybė mažyčių kilpelių, esančių gaminio paviršiuje, skrupulingai sugeria kiekvieną vandens lašelį nuo kūno švelniai braukiant rankšluosčiu.

Kur įsigyti puikios kokybės rankšluosčių vaikams?

Dovanokite savo atžalai jaukumą, šilumą ir neapsakomą švelnumą po kiekvienų maudynių! Rūpinkitės jautria jų odele! Geri, gražūs, kokybiški, minkšti ir puikiai vandenį sugeriantys vaikiški rankšluosčiai „Nostra“ fizinėje pardavimo vietoje ir perkantiems internetu. Siūlome labai platų spektrą, patrauklias kainas bei galimybę mokėti pigiau, kai gaminiams taikoma akcija. Jei nežinote, kokie rankšluosčiai geriausi, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje lengva ir greita

Jei norite efektyviai taupyti brangų savo laiką, tuomet patogiai ir itin sparčiai pirkite mūsų el. parduotuvėje. Turime neįtikėtinai platų vaikiškų rankšluosčių pasirinkimą. Tiesa, tai nereiškia, kad pirkimo procesas užtruks, nes el. parduotuvės privalumas – greitas net labai didelio prekių asortimento filtravimas pagal Jūsų norimus kriterijus. Pasirinkite norimą rankšluosčių dydį, gramatūrą, sudėtį, spalvą ar kitus aspektus ir sistema akimirksniu Jums pateiks tik Jūsų kriterijus idealiai atitinkančius gaminius. Paieška bus tikslinga ir sparti.

Už prekes, perkamas mūsų el. parduotuvėje, atsiskaityti galite keliais skirtingais būdais: pavedimu, el. bankininkyste, per MoQ ar Payserą, kredito kortelėmis, kurjeriui pristačius prekes ar atsiimant jas paštomate. Pasirinkite, kas patogiau Jums. Po apmokėjimo pasirūpinsime sėkmingu Jūsų pirkinio pristatymu.

Skaityti daugiau