Birželio 23-27 d. 21% nuolaida su kodu Jonines21 *nuolaidos nesumuojamos

Paklodė drauge su čiužiniu yra patogaus ir jaukaus miego pagrindas, todėl net turint tobulą čiužinį, bet atmestinai pasirinkus paklodę kokybiško miego galite nesitikėti, švelnus ir minkštas paklodės audinys yra tai, kas liečiasi su oda miego metu ir kas garantuoja maksimalų komfortą. Jei reikia paklodės su guma 180x200 ar kito dydžio, siūlome pasižvalgyti po labai platų „Nostra“ asortimentą. 

Kodėl rinktis paklodę su guma?

Paklodė su guma išsiskiria gumine juostele, juosiančia visą paklodės perimetrą ir suteikiančia labai daug patogumo. Pirmiausia, tokią paklodę lengvai užtiesite ant čiužinio. Antra, guminė juostelė nepriekaištingai apgobs čiužinį ir tvirtai laikys paklodę už jo kraštų. Tai garantuos, kad net daug vartantis Jūsų miego pagrindas išliks nesusiraukšlėjęs, lygus ir nekeliantis diskomforto. Dėl šių priežasčių paklodės su guma labai tinka ir vaikams, kurie miega gana jautriai ir yra linkę muistytis miego metu.

Trikotažinės ir kitų natūralių audinių paklodės su guma yra minkštos, švelnios bei puikiai atrodo net po daugelio skalbimų.

Paklodės internetu

Kodėl verta pirkti internetu? Nes tai patogus būdas taupyti savo laiką, pirkti nepriklausomai nuo vietos ir parduotuvės darbo laiko. Rinktis paklodę internetu galite būdami namuose, darbe, kavinėje, atostogaudami kitoje šalyje ar bet kur kitur, kur yra interneto ryšys ir kompiuteris ar mobilusis telefonas. Galite pirkti bet kuriuo paros metu, savaitgaliais ir švenčių dienomis – tada, kai turite kelias minutes laisvo laiko.

Pirkti internetu labai patogu, nes asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus ir susiaurinti paiešką bei padaryti ją maksimaliai tikslingą. 

Paklodės su guma 180x200 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 180x200 dydžio paklodes su guma?

Jei domina kokybiškos ir patvarios paklodės Jūsų lovai ar dovanai, rinkitės „Nostra asortimente“. Čia Jūsų laukia labai platus 180x200 cm ir kitų dydžių paklodžių su guma pasirinkimas, patraukli tekstilės kaina bei galimybė mokėti dar pigiau perkant prekes su akcija.

Skaityti daugiau