Birželio 23-27 d. 21% nuolaida su kodu Jonines21 *nuolaidos nesumuojamos

Paklodės yra vienas svarbiausių patalynės elementų, užtikrinantis patogumą ir jaukumą miego metu. Tik pagalvokite, jei miegotumėte ant šiurkščios, besiglamžančios paklodės? Greičiausiai nė vienam nebūtų malonu. Todėl paklodės kokybės, audinio natūralumas yra labai reikšmingi, siekiant maksimalaus komforto. Paklodės su guma tai užtikrina ir leidžia mėgautis geriausia miego patirtimi jaukiuose, švelniuose pataluose. 

Kokybiškos paklodės 120x200

Kokybiška paklodė yra tokia, kuri pasiūta iš gero, tvirto audinio ir net po daugelio skalbimų išlaiko ne tik gerąsias savo savybes, bet ir nepakitusią, neišblukusią spalvą. „Nostra“ asortimente paklodės su guma 120x200 cm bei kitų dydžių atitinka šiuos kriterijus ir pasižymi pavydėtina kokybe. Didžiąją dalį asortimento sudaro trikotažinės paklodės su guma, patikimai apgaubiančios čiužinį ir puikiai besilaikančios už jo kraštų. Trikotažas yra švelnus, minkštas ir ilgaamžis audinys iš medvilnės pluošto. Tokia paklodė tobulai sugers drėgmę, bus laidi orui, leis odai kvėpuoti, jos nedirgins ir nealergizuos. Trikotažinės paklodės tobulai tinka ir suaugusiems, ir vaikams. 

Kodėl rinktis mūsų produkciją?

„Nostra“ paklodės su guma siuvamos tik iš kruopščiai atrinktų audinių, pasižyminčių labai geromis savybėmis tiek jaukaus miego, tiek paklodžių priežiūros kontekste. Mūsų paklodės suteiks maksimalų komfortą miego metu ir leis džiaugtis lengva jų priežiūra. Skalbkite, lyginkite ir net po daugelio skalbimų mėgaukitės išlaikyta spalva bei minkštumu.

Mūsų paklodėms su guma būdinga labai plati spalvų įvairovė, todėl atrasite tai, kas puikiai tiks Jūsų miegamajame ar prie turimų patalynės komplektų. Kurkite vientisus arba kontrastingus derinius. Šviesios ir tamsios, pastelinės ir ryškios paklodės leis sukurti norimą nuotaiką ir stilių miegamojo erdvėje. 

Paklodės su guma 120x200 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 120x200 dydžio paklodes su guma?

Svarstote, kur pirkti minkštas, švelnias ir lengvai prižiūrimas paklodes su guma konkurencinga kaina? Pirkite „Nostra“ paklodes internetu ir dovanokite sau kokybišką miegą! Mūsų užtempiamos paklodės yra aukštos kokybės, patvarių audinių. Norintiems sutaupyti siūlome pasinaudoti akcija – kai ji taikoma, paklodes su guma galite įsigyti kone perpus pigiau!

Skaityti daugiau