Birželio 23-27 d. 21% nuolaida su kodu Jonines21 *nuolaidos nesumuojamos

Tėveliai savo atžaloms linki paties saldžiausio, jaukiausio ir geriausio miego, tad nenuostabu, jog patalynę vaikui renkasi itin preciziškai. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų vaikiškos patalynės spektrą, kur kiekvienas komplektukas pasižymi geriausiomis savybėmis ir yra tinkamas tiek patiems mažiausiems, tiek ūgtelėjusiems vaikams.

Užtikrinkite savo vaiko kokybišką miegą

Siekiant užtikrinti kokybišką vaiko miegą prioritetiniu aspektu privalu laikyti patalynės audinį. Puikus pasirinkimas bus patalynė iš satino, kartūno, flanelės. Šie audiniai yra iš natūralaus medvilnės pluošto, pasižyminčio švelnumu, minkštumu, laidumu orui. Medvilnė tobulai tiks net alergiškiems vaikams ir tiems, kurių odelė labai jautri, linkusi į alergijas. Tad medvilninė patalynė gali būti pasirinkta net kūdikio lovytei.

Vaikiška patalynė 110x140 internetu

Taupykite brangų savo laiką ir pirkite internetu „Nostra“ el. parduotuvėje. Pirkti internetu kur kas patogiau. Jums nereikės gaišti laiko kelionei į fizines parduotuves – tą laiką geriau skirkite sau, vaikams, šeimai. Pirkdami internetu galite asortimentą filtruoti pagal norimus kriterijus ir taip pirkimo procesą dar labiau sutrumpinti.

Pirkti virtualioje erdvėje dažnu atveju yra ir pigiau, todėl nauda dviguba! 

Vaikiška patalynė 110x140 mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką patalynę vaikui?

Norite vaiko kambarį papildyti gera, spalvota ir kokybiška tekstile? Rinkitės „Nostra“ asortimente internetu. Pirkti el. parduotuvėje labai patogu, kadangi nesvarbu, kokiame mieste gyvenate: Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame. Mes pasirūpinsime Jūsų pirkinių pristatymu. Parduodame aukštos kokybės, patvarią vaikišką patalynę konkurencinga kaina ir suteikiame progą mokėti dar pigiau, kai taikoma gera akcija.

Skaityti daugiau