Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Itin kruopščiai ir preciziškai siuvama vaikiška patalynė pasižymi ne tik puikiomis švelnumo, minkštumo, laidumo orui savybėmis, bet ir patraukliu, linksmu, mielu dizainu. Vaikiška patalynė iš satino, kartūno, flanelės atitinka aukščiausius kokybės standartus, ji saugi ir sveika net patiems mažiausiems. 

„Nostra“ vaikiškų patalynių privalumai

Vaikiška patalynė 100x140 cm ar kitų dydžių, kuriuos rasite „Nostra“ asortimente, yra labai jauki, šilta ir aukštos kokybės. Flanelė ir kartūnas yra audiniai, austi iš medvilnės pluošto. Natūrali ir ekologiška medvilnė yra geriausias pasirinkimas vaiko odelei – leidžia jai laisvai kvėpuoti, užkerta kelią prakaitavimui, taip pat yra nepaprastai švelni ir nedirgina odos, tinka net alergiškiems vaikams.

Mūsų patalynė nereikalaus ypatingos priežiūros, o puikią išvaizdą ir sodrias spalvas išlaikys net po daugelio skalbimų.

Patalynė mergaitėms ir berniukams internetu

„Nostra“ el. parduotuvėje vaikiškos patalynės pasirinkimas labai platus. Spalvų ir paveikslėlių spektras lemia, kad išsirinksite, kas tobulai tiks mergaitėms ar berniukams.

Pirkite patalynę mūsų el. parduotuvėje internetu ir taupykite brangų savo laiką bei mokėkite labai patrauklią kainą. 

Vaikiška patalynė 100x140 mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką patalynę vaikui?

Parduodame kokybišką, spalvingą ir patvarią vaikišką patalynę labai gera kaina. Tad jei norite savo namams suteikti spalvų ir jaukumo, o vaiko miegui – komforto, rinkitės „Nostra“ asortimente. Pirkite internetu, o mes pasirūpinsime Jūsų užsakymo pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste. Norite mokėti dar pigiau? Sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite akcija vaikiškai patalynei!

Skaityti daugiau