Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Siuvant vaikišką patalynę nepaprastai daug dėmesio skiriama audiniui ir visoms detalėms, siekiant užtikrinti saugumą, komfortą ir simpatišką patalynės dizainą. Greičiausiai pastebėjote, kad vaikai myli akimis, jų dėmesį patraukia visa, kas ryšku, spalvota, žaisminga. Todėl neabejokite, kad paklojus tokią patalynę Jūsų atžala noriai keliaus į lovytę ir mielai įsisups į spalvingus bei labai mielus ir jaukius patalus. Tam puikiai tiks patalynė iš satino, flanelės, kartūno ir kitų medvilninių audinių. 

Kodėl rinktis „Nostra“ vaikišką patalynę?

„Nostra“ patalynės asortimente puikuojasi tik geriausi, natūralūs ir puikiomis savybėmis pasižymintys audiniai, kuriuos parenkame labai atsakingai. Mūsų vaikiška patalynė 100x135 yra iš flanelės ir kartūno. Tai – medvilnės pluošto audiniai, o medvilnė tinka visiems: suaugusiems, vaikams, patiems mažiausiems, turintiems jautrią odą ir alergiškiems.

Mūsų patalynės vaikams dizainas labai gražus ir žaismingas. Dailios, ryškios spalvos, raštai suteikia plačias pasirinkimo galimybes. O lengva patalynės priežiūra – didelis privalumas švara besirūpinantiems tėveliams. 

Patalynė vaikams ypač mažomis kainomis

Jei ieškote, kur patalynę vaikui įsigyti pigiau, mūsų asortimentu tikrai liksite maloniai nustebinti. Kiekvienam klientui siūlome labai gerą kainos ir kokybės santykį. Kartūno ir flanelės patalynė patrauklia kaina leidžia skirtingų finansinių galimybių turintiems tėveliams pasirūpinti kokybišku savo atžalos miegeliu. 

Vaikiška patalynė 100x135 mūsų asortimente

Kur pirkti kokybišką patalynę vaikui?

Domina graži, gera ir patvari vaikiška patalynė Jūsų namams? Tokią parduodame „Nostra“ asortimente – fizinėje pardavimo vietoje ir el. parduotuvėje. Pirkite internetu ir taupykite savo laiką, rinkitės iš prekių gausos, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinių pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste. Kai mūsų tekstilei taikoma akcija, gaunate unikalią progą kokybišką gaminį įsigyti dar pigiau!

Skaityti daugiau