Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Vaikai per dieną nuveikia galybę darbų, nueina labai daug žingsnių, užsiima įvairiausiomis veiklomis, tad nenuostabu, jog pavargsta. Tėvų pareiga užtikrinti, kad vaikai dienos miego metu ir naktį puikiai pailsėtų. Todėl svarbu rinktis kokybišką lovą, čiužinį ir patalynę. Antklodė tai viena esminių lovos dalių, tiesiogiai susijusi su miego kokybe. 

Kokias vaikiškas patalynes rinktis?

Kokios antklodės geriausios? Kokia patalynė tinka vaikui? Kokie išmatavimai turi būti? Tokie klausimai dažni tarp tėvelių, ieškančių pačios geriausios patalynės jų atžalų miegui. Kalbant apie antklodes, tai vaikams tikslinga rinktis natūralaus pluošto patalynę (tiks medvilninės) arba kokybiško poliesterio. Medvilnė užtikrins nepriekaištingą laidumą orui, nedirgins ir nealergizuos odos, bus labai minkšta. Poliesteris, savo ruožtu, tiks praktiškiems žmonėms – jis labai švelnus, patvarus ir kainuoja kiek pigiau už natūralaus pluošto patalus.

Atsižvelkite į užpildą – jis turi garantuoti, kad antklodės svoris nebus didelis, bei užtikrinti, jog ji bus puri, minkšta ir netrukdys vaikui laisvai judėti miego metu.

Patalynė berniukams ir mergaitėms

Mūsų asortimente rinkitės baltas antklodes vaikams 100x140. Tai standartinis antklodės dydis, o balta spalva yra universali, todėl tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams. Balta spalva – tai nepriekaištinga švara ir estetika. Tokios antklodės tiks prie bet kokios spalvos užvalkalų – nepersišvies ir nekris į akis, bet puikiai atliks savo funkciją. 

Vaikiškos antklodės 100x140 mūsų asortimente

Kur pirkti geras antklodes vaiko lovai?

Ieškote kokybiškos, patvarios antklodės vaikui į lovą, vežimėlį ar lopšį? „Nostra“ tekstilė tobulai atitiks minėtus reikalavimus. Siūlome taupyti savo laiką bei pinigus ir pirkti internetu – tai labai patogu ir paprasta. O mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste.

Skaityti daugiau