50vnt vienkartinių trijų sluoksnių veido kaukių tik 3,39 €

Kuriant patalynės komplektus vaikams viskas atliekama itin skrupulingai, apgalvojant kiekvieną detalę, nes vaikiška patalynė – ne paslaptis – turi būti ne tik aukštos kokybės, patvari, lengvai prižiūrima, bet ir daili, spalvinga, saugi net patiems mažiausiems jos naudotojams. Tad pasirinkę mūsų patalynę savo vaikučių lovelėms galite neabejoti, jog padėsime Jums užtikrinti jaukų ir komfortišką mažylio ar ūgtelėjusio vaikučio miegą.

Tik tai, kas geriausia vaikams

Dažniausiai vaikiška patalynė siuvama iš medvilnės. Tai – geriausias pasirinkimas, nes būtent medvilnė traktuojama kaip idealiausiai tinkantis pluoštas vaikų patalynei. Ji laidi orui, leidžia laisvai kvėpuoti vaiko odelei – taip užkertamas kelias perkaitimui, prakaitavimui. O turint omenyje, jog mažieji neretai miega neramiai, vartosi, jų organizmas dar nesugeba sureguliuoti savo kūno temperatūros miego metu, tai šios medvilnės savybės yra nepaprastai reikšmingos. Tad medvilnės laidumas orui kalbant apie vaikų patalynę ir kokybišką miegą yra vienas esminių privalumų.

Taip pat būtina paminėti ir šio natūralaus pluošto minkštumą, švelnumą, medvilnė labai maloni odai, visiškai nedirgina ir nealergizuoja, todėl idealiai tinka alergiškiems vaikams. Šio pluošto patalynės komplektai vaikams bus nepamainomi, jei Jūsų mažylis turi jautresnę, labai jautrią odelę ar net vargina tam tikros odos problemos. Švelni ir nealergizuojanti medvilnė nekels jokio diskomforto, anaiptol, ji bus itin švelni.

Tekstilė vaikų kambariui

Vaikų kambariui skirta tekstilė paprastai yra spalvinga, ryški arba švelnių pastelinių spalvų, dažnai marginta mielais paveikslėliais. Tad pasirinkimas rinkoje labai platus. Ir čia galime įžvelgti nemažai privalumų. Vienas jų – vaikučius graži patalynė masina ir jie kur kas noriau eina į lovytę. Greičiausiai pažįstama problema, kai vaikas nenori eiti miegoti? Tai štai – spalvinga, daili patalynė gali tapti efektyvių šios problemos sprendimu!

Platus spalvų ir dizainų pasirinkimas leidžia vaikišką patalynę priderinti prie vaiko kambaryje vyraujančio interjero, kolorito. Taip pat galite nesunkiai rasti vaiko mėgiamiausios spalvos patalynę ar tą, kuri marginta jo mylimiausiais herojais.

Mes siūlome kartūno ir flanelės patalynę vaikams. Abu audiniai yra iš natūralaus ir itin geromis, sveikomis savybėmis pasižyminčio medvilnės pluošto. Kartūnas nestoras, malonus odai, tankaus pynimo audinys. Flanelė nepaprastai švelni ir minkšta, dėl paviršiuje esančio pūkelio itin tinkama žiemai.

Patalynės komplektai vaikams mūsų asortimente

Kur įsigyti gražios ir kokybiškos patalynės vaikams komplektų?

Domina graži, kokybiška, antialerginė, komfortiška, pigi patalynė vaikams? Mūsų asortimente – labai platus vaikiškos patalynė komplektų pasirinkimas konkurencinga kaina, taip pat ir galimybė mokėti pigiau, jei komplektams taikoma akcija. Pirkite „Nostra“ įprastoje parduotuvėje arba internetu.

Mūsų patalynės vaikams komplektai tinka ir namas, ir darželiams. Visa vaikiška patalynė yra sveika bei saugi, pasiūta iš aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių audinių, kurie lengvai prižiūrimi, ilgai išlaiko neblunkančias spalvas ir reprezentatyvią išvaizdą net daug kartų skalbiant.

Patalynės komplektai vaikams internetu – jei aktualus spartus ir patogus pirkimas.

Skaityti daugiau