Trikotažinėms paklodėms su guma 40% nuolaida!

Vaikiška satino patalynė

Filtrai
Kaina
   
Rinkiniai
Antklodės užvalkalo dydis
Pagalvės užvalkalo dydis
Paklodė
Audinys
Spalva
Audinio raštas
Sudėtis
Užsegimas

Pirkėjų atsiliepimai (56)

 
2019-11-19

Puiki patalynė !!!

Daiva
 
2019-11-19

Puikios, kokybiškos prekės, perku jau ne pirmą kartą, Ačiū kad esat.

Virginija
 
2019-11-19

Spalva atitiko matytą ekrane, geros kokybės, greitas pristatymas, labai gera kaina.

Gintarė

Vaikiškai patalynei keliame nemažai reikalavimų: saugumas, švelnumas, jaukumas, šiluma. O jei dar pridėtume prabangą... Satinas atitinka visus šiuos kriterijus ir bus tobulas pasirinkimas Jūsų vaiko lovai ir elegantiškam vaiko miegamojo interjerui. 

Kas tinka vaikui?

Rinkdami tekstilę vaiko kambariui prioritetiniu aspektu laikykite aukštą kokybę ir natūralumą. Bene geriausias pasirinkimas vaikui – medvilninė patalynė ir kita tekstilė šiam kambariui, lovai. Medvilnė pasižymi pačiomis geriausiomis švelnumo, minkštumo, „draugiškumo“ odai savybėmis, ji nealergizuoja, kas taip pat labai svarbu kalbant apie vaikus. Negana to, laidumas orui užtikrina maksimalų vaiko komfortą viso miegelio metu.

Nevalia numoti ranka ir į vizualinį aspektą – vaikiška patalynė turėtų būti daili ir patikti Jūsų atžalai. Vieni vaikai mėgsta ryškias spalvas, kiti – švelnius, pastelinius atspalvius. Visuomet mažuosius vilioja pataliukai, marginti mielais paveikslėliais, jų mylimais pasakų, filmukų herojais.

Tekstilė vaiko lovai turėtų tikti dydžiu – taip užtikrinate patogų vaiko miegą. 

Kodėl rinktis satiną?

Satinui būdingas ypatingas lengvumas, švelnumas ir nepriekaištinga išvaizda. Tokia patalynė atrodo prabangiai, visiškai nevaržo judesių, ja apsikloti nepaprastai malonu. Tvirtumas bei ilgaamžiškumas – dar daugiau satino privalumų! Net po daugelio skalbimų satino patalynė atrodys it nauja, spalvos sodrios ir neišblukusios, o audinys visiškai nepraradęs savo gerųjų savybių ir elegantiškos išvaizdos. 

Vaikiška satino patalynė mūsų asortimente

Kur įsigyti kokybiškos satino patalynės?

Jei norite atnaujinti vaiko lovos tekstilę ir ieškote kokybiškos bei nepriekaištingai atrodančios, patvarios patalynės, Jums tobulai tiks satinas. Pirkite mūsų el. parduotuvėje – pirkti internetu labai paprasta ir patogu, rinkitės iš plataus asortimento konkurencinga kaina bei nepraleiskite progos mokėti pigiau, kai tam tikrus gaminius parduodame su puikia nuolaida.

Skaityti daugiau