Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Patiems mažiausiems siekiame užtikrinti visa, kas minkščiausia, jaukiausia ir yra aukščiausios kokybės. Ne išimtis ir patalynė lovytei, lopšiui ar į vežimėlį. Nepaprastai atsakingai žvelgiame į patalynės kūdikiams siuvimą ir garantuojame, kad mūsų patalynė kūdikiams 100x135 užtikrins didžiausią komfortą Jūsų mažyliui. Satino, mako satino, kartūno, flanelės patalynė – tai, kas tobulai tiks naujagimio, kūdikio odelei ir saldžiam miegui.

„Nostra“ patalynė kūdikiams

Mūsų asortimente yra tik iš natūralių audinių siūta patalynė patiems mažiausiems. Jums siūlome kartūno ir flanelės gaminius kūdikių lovytei. Kartūnas labai lengvas ir plonas, bet tvirtas ir neapsakomai minkštas. Flanelė dėl paviršiuje esančio pūkelio garantuoja nepriekaištingą švelnumą, o žiemą tai bus nepamainomas pasirinkimas, dovanosiantis šilumą ir įstabų jaukumą. Abu audiniai yra iš natūralaus medvilnės pluošto. Medvilnė naujagimiui ir kūdikiui yra tobulas pasirinkimas dėl laidumo orui, minkštumo, švelnumo. Ji nedirgina odelės, tinka net alergiškiems vaikams. Tokia patalynė tiks į lovytę, taip pat vežimėliams, lopšiukui.

Mūsų patalynė kūdikiams yra pačių įvairiausių spalvų, su mielais paveikslėliais. Geltona, mėlyna, rožinė, žalia ir kitų spalvų, su meškiukais, bitutėmis, drugeliais, žvaigždutėmis ir kt. – platus pasirinkimas ir berniukams, ir mergaitėms.

Patalynė kūdikio lovytei mažomis kainomis

Norite gera kaina įsigyti patalynės komplektą kūdikiui į vežimą ar lovytę? „Nostra“ el. parduotuvėje rasite platų kūdikiams skirtos patalynės pasirinkimą labai patraukliomis kainomis. Nebrangi, natūrali ir aukštus kokybės standartus atitinkanti patalynė yra unikali proga mažomis investicijomis įsigyti puikios tekstilės jaukiam ir komfortiškam kūdikio miegui. Negana to, suteikiame progą mokėti dar pigiau, kai patalynei taikoma akcija!

Kur pirkti kokybišką patalynė kūdikio lovytei?

Ramiam, saldžiam ir jaukiam kūdikio miegeliui reikalinga švelni, kokybiška, graži patalynė. Parduodame mažiesiems skirtą patalynę itin patrauklia kaina. Užtikrinkite kokybišką miegą savo kūdikiui – rinkitės patalynę mūsų asortimente internetu, apmokėkite Jums patogiausiu būdu, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste Lietuvoje. Mūsų el. parduotuvėje net prabangi patalynė kainuos pigiai, jei pasinaudosite taikoma akcija.

Skaityti daugiau