Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Antklodė tai viena svarbiausių patalynės dalių, be kurios jaukus ir šiltas miegas neįsivaizduojamas. Minkšta, puri ir šilta antklodė Jus maloniai apgaubs bei saugos vis miego metu. Jausitės nepaprastai komfortiškai! Antklodės kokybė svariai prisideda prie Jūsų miego ir to, kaip jausitės pailsėję. Kokios antklodės geriausios? Žinoma, tos, kurių gamybai naudojamos sveikos ir „draugiškos“ medžiagos. 

Antklodės Jūsų lovai

Savo lovai rinkitės tik kokybiškas, geriausiomis savybėmis pasižyminčias antklodes. Mūsų asortimente antklodės 200x200 yra iš geriausių medžiagų: užpildui naudojamas purus ir elastingas 3D tuščiaviduris pluoštas, o viršutiniam audiniui – puikus mikropluoštas, pasižymintis pavydėtinomis savybėmis.

Antklodės dydį rinkitės atsižvelgdami į savo lovos matmenis ir tai, kas suteiktų maksimalų patogumą Jums. Nuspręskite, ar Jums reikalingas standartinis antklodė dydis, ar individualus.

Antklodės svoris turėtų netrukdyti jaustis komfortiškai. 

Antklodes užsisakykite internetu

Antklodes mūsų el. parduotuvėje pirkite internetu ir atleiskite save nuo daugybės rūpesčių. Pirkti internetu labai patogu, tai puikus būdas ne tik tikslingai ir patogiai pirkti, bet ir taupyti brangų savo laiką.

Aukštos kokybės standartus atitinkančios antklodės 200x200 yra šiltos, bet drauge plonos, lengvos, minkštos. Vasarai tiks vasarinės plonesnės antklodės, šaltuoju metų laiku prioritetą teikite storesnėms ir šiltoms – tokiomis savybėmis pasižymi žieminės antklodės. 

Kur pirkti kokybiškas antklodes 200x200  dydžio?

Svarstote, kur pirkti gerą antklodę savo lovai, o gal norite įsigyti praktišką dovaną? „Nostra“ asortimente išsirinksite puikiomis savybėmis pasižyminčią antklodę ir lepinsitės jos teikiamais privalumais. Kokybiškos antklodės Jums gali kainuoti pigiau, jei seksite mūsų asortimentą ir pasinaudosite galimybe, kai taikoma akcija.

Skaityti daugiau