Bambukinių rankšluosčių komplektai. Spauskite ČIA

Be antklodės jaukus ir šiltas miegas neįsivaizduojamas! Tai – viena svarbiausių patalynės dalių, kiekvienai lovai suteikianti minkštumo ir jaukumo. Jei norite mėgautis kokybišku poilsiu bei komfortu, investuokite tik į geros kokybės antklodę. Tokią išsirinksite „Nostra“ asortimente.

Antklodžių privalumai

Antklodė tai patalynės dalis, kuri siejasi su miego kokybe. Vasarai puikiai tiks vasarinės plonos, lengvos antklodės, o žiemai dairykitės žieminės, pasižyminčios purumu, storumu, šiltos – tokios ir svoris bus kiek didesnis.

Klausiate, kokios antklodės geriausios? Atsakymas – kokybiškos ir draugiškos odai. Antklodės, pasiūtos iš laiko patikrintų, natūralių ir aukštus kokybės standartus atitinkančių medžiagų, privalumų spektras bus kur kas platesnis. Tokia antklodė ne tik dovanos šilumą, švelnumą bei jaukumą, bet drauge leis odai kvėpuoti, užkirs kelią prakaitavimui, kas tiesiogiai siejasi su miego kokybe.

Antklodės pagal dydį

Antklodės 140x200 – tai standartinis antklodės dydis, vienas populiariausių.  Jis puikiai tiks dvigulei lovai, nors galite rinktis ir platesnei viengulei.

Pasirinkti reikiamą dydį svarbu ir dėl patogumo. Per didelė antklodė, tikėtina, kris per lovos kraštus, o per maža neužtikrins jaukaus miego.

Kur pirkti kokybiškas antklodes 140x200 dydžio?

Labai geros kokybės antklodes 140x200 išsirinksite internetu „Nostra“ asortimente patrauklia kaina. O norintys mokėti dar pigiau gali sekti mūsų pasiūlymus ir nepraleisti progos pasinaudoti viena ar kita šaunia akcija, kai antklodę savo namams galėsite įsigyti dar mažesne kaina!

Skaityti daugiau