Birželio 23-27 d. 21% nuolaida su kodu Jonines21 *nuolaidos nesumuojamos

Kai ieškoma antklodės vaikui, tai daroma labai atsakingai, nes mažyliui skirta antklodė turi atitikti aukščiausius reikalavimus. Mūsų asortimente yra lengvos, mažos antklodės 100x135, puikiai tiksiančios Jūsų mažylio lovelei ir dovanosiančios sveiką, saugų ir saldų miegelį. Kokios antklodės geriausios vaikui? Natūralios, kokybiškos ir švelnios tarytum mamos glėbys.

Kaip išsirinkti antklodės dydį?

100x135 yra standartinis antklodės dydis mažai lovytei. Svarstydami, kokį dydį rinktis, pirmiausia įvertinkite vaiko lovos gabaritus, taip pat vaiko ūgį. Antklodė neturėtų kristi iš lovos, būti per didelė ir sudaryti milžiniškų raukšlių. Kita vertus, per maža taip pat bus prastas pasirinkimas. Antklodė turėtų patikimai apgaubti miegantį vaiką ir būti kiek ilgesnė nei vaiko ūgis nuo pėdučių iki kaklo.

Antklodės 100x135 pigiau

Mūsų asortimente rinkitės antklodes 100x135 pigiau. Kokybiškos, patvarios ir geriausią miego patirtį dovanosiančios vaikiškos antklodės pasiūtos iš kruopščiai atrinktų medžiagų. Mūsų pasiūloje – plonos, lengvos vasarai skirtos vasarinės antklodės ir storos, šiltos žieminės. Vaikiškų antklodžių svoris nedidelis, kad mažylis miegodamas nejustų diskomforto. 

Kur pirkti kokybiškas antklodes 100x135 dydžio?

Antklodė – tai vienas esminių elementų lovoje. Jei domina 100x135 cm dydžio geros, jaukios ir purios antklodės iš sveikatai „draugiškų“ medžiagų, siūlome pasinaudoti patrauklia kaina ir rinktis mūsų asortimente. Pirkti internetu labai patogu ir paprasta.

Skaityti daugiau