Ir pirtyje galite atrodyti stilingai bei jaustis patogiai! Kaip? Įsigykite natūralaus audinio pirties sijoną, švelnų ir minkštą, kuris po pirties ar pirtyje taps nepamainomu daiktu, siekiant didžiausio patogumo. Kokybiški pirties sijonai nevaržo judesių, leidžia laisvai judėti, atrodo labai dailiai ir puikiai pasitarnauja pirtyje. Garantuotas jaukumas, komfortas ir grožis pirtyje, mėgaujantis vandens, SPA procedūromis. 

Komfortas pirtyje

Kokybiški, švelnūs rankšluosčiai, chalatai, sijonai yra tie pirties reikmenys, kurie padės sukurti įstabų komfortą ir maksimaliai semti visus pirties malonumus. Pirties reikmenys internetu – patogu ir greita pirkti. Įsigykite sau arba dovanokite pirties aistruoliui.

Natūralaus audinio pirties sijonas puikiai sugeria drėgmę, greitai džiūsta, yra labai švelnus odai, kuri pirtyje tampa jautresnė nei įprastai. Tad neabejokite, jog šis drabužis labai reikšmingai prisidės prie Jūsų geros savijautos pirtyje.

Kodėl rinktis šiuos sijonus?

Mūsų pirties sijonai yra iš šimtaprocentinės medvilnės, o šis pluoštas pasižymi pavydėtinu teigiamų savybių sąrašu. Medvilnė labai švelni, minkšta, puikiai šildo, sugeria drėgmę, tačiau jos nekaupia, leidžia odai kvėpuoti ir išvengti prakaitavimo. Tai tik patvirtina, jog medvilniniai pirties sijonai tiks net turintiems jautrią odą, alergiškiems žmonėms ir visiems, kurie nori savo odai garantuoti švelnumą bei atsakingą jos priežiūrą.

Medvilniniai pirties sijonai lengvai prižiūrimi, jie išsaugo puikią išvaizdą net po daug skalbimų.

Pirties sijonai turi lipnius užsegimus, leidžiančius pasirinkti norimą dydį ir lengvai jį reguliuoti. Universalus dydis labai pasiteisina tada, jei sijoną perkate dovanai. Negana to, mūsų vyrams ir moterims tinkami pirties sijonukai turi kišenėlę, kuri bus itin praktiškas sprendimas, jei pirties malonumais, SPA procedūromis mėgaujatės pirčių komplekse – į kišenėlę įsidėsite savo spintelės raktą.

Kur įsigyti kokybiškų sijonų pirčiai?

Aktualūs pirties rankšluosčiai, kokybiški ir gražūs medvilniniai pirties sijonai, taip pat kiti pirties reikmenys Vilniuje ar kitame mieste? Tuomet pirkite internetu „Nostra“ parduotuvėje ir mokėkite ypač pigiai už aukštos kokybės gaminius. Mūsų pirties reikmenys – kaina itin patraukli, pasirinkimas geras, gaminiai kokybiški. Taip pat suteikiame galimybę mokėti pigiau pasinaudojant akcija.

Skaityti daugiau