Patalynės išpardavimas, nuolaida iki 40%!

Pirkėjų atsiliepimai

 

373 įvertinimų

 

5 žvaigždutės

Chalatas VELOUR-360

truputį neįvertinau dydžio

Ingrida
 

5 žvaigždutės

Patogus, malonus dėvėti

Audrone
 

5 žvaigždutės

Халат больше ,чем написан размер,очень хорошее качество,я довольна.

Pirtis asocijuojasi su karščiu, malonumu, sveikata ir puikia savijauta. Tad ir po pirties būtina pasirūpinti savo komfortu. Tai padaryti padės aukštos kokybės, minkštutėliai it vatos prisilietimas pirties chalatai. Mėgaujantis pirties malonumais odą veikia karštas vanduo, garai, drėgmė, oda puikai išsivalo, tačiau tampa jautresnė, todėl po pirties svarbu ja tinkamai pasirūpinti – nusausinti natūralaus pluošto rankšluosčiu, o jei dar įsisupsite į švelnų ir purų chalatą – neapsakomas jaukumas ir malonumas bus garantuoti.

Komfortas pirtyje

Visapusiškai mėgautis pirties malonumais padės specialūs pirties reikmenys, kuriuos rinktis tikslinga apgalvotai ir prioritetą teikiant kokybei. Pirties chalatai ir kiti drabužiai, pirties rankšluosčiai yra tie atributai, kurių nevalia pamiršti keliaujant į pirtį. Jie vienodai reikalingi ir vyrams, ir moterims. Jei dar neturite savo reikmenų, paskubėkite įsigyti. Pirties reikmenys internetu – patogu, paprasta ir greita. Komfortą pirtyje suteikiantys reikmenys bus ne tik puiki priemonė Jums lepintis pirties malonumais, bet ir šauni dovana tikriems pirties gerbėjams! Dovanokite komfortą tiems, kuriuos mylite.

Išėjus iš pirties paprastai susiduriama su nemaža temperatūrų kaita. Tad šiuo atveju chalatas bus nepamainomas drabužis, neleisiantis sušalti ir dovanosiantis neapsakomą šilumą, jaukumą bei patogumą. Tiesa, labai svarbu rinktis tik natūralaus audinio rankšluosčius (idealiai tiks medvilniniai, lininiai), chalatą (nepriekaištingas pasirinkimas – medvilniniai). Nepamirškite, kad po pirties Jūsų kūno oda ir taip bus jautresnė, todėl garantuoti maksimalų komfortą labai svarbu.

Kodėl rinktis šiuos chalatus?

Mūsų pirties chalatai tinka moterims, merginoms, vyrams – visiems, kurie nori po pirties sau dovanoti geriausias emocijas ir maksimalų patogumą. „Nostra“ pirties chalatai gaminami tik iš natūralių audinių, pasižyminčių solidžiu gerųjų savybių sąrašu, patvarumu, ilgaamžiškumu ir paprasta priežiūra. Mūsų medvilniniai chalatai atitinka minėtus kriterijus ir padeda atsakingai rūpintis Jūsų oda bei komfortu po pirties.

Medvilnė – tobulas sprendimas tiek pirties, tiek visiems kitiems drabužiams, kurie tiesiogiai liečiasi prie odos. Minkštas, purus ir švelnus pluoštas yra laidus orui, todėl oda gali laisvai kvėpuoti, ji neprakaituoja, nekaista. Negana to, medvilnė labai maloni liesti, visiškai nedirgina odos, nealergizuoja, tad itin tinka ir turintiems jautrią odą, ir linkusiems į alergijas. Juk ne paslaptis, medvilnė tobulai tinka net kūdikiams, kurių odelė ypač gležna ir pažeidžiama.

Išėjus iš pirties susiduriama su kur kas vėsesniu oru, kūnas būna drėgnas, o medvilninis chalatas labai puikai sugers drėgmę, tad jausitės patogiai ir šiltai.

Būtina paminėti ir paprastą medvilninio chalato priežiūrą. Mūsų pirties chalatai puikią išvaizdą išlaiko net po daugelio skalbimų.

Kur įsigyti kokybiškų chalatų pirčiai?

Domina pirties reikmenys Vilniuje ar kitame mieste? Pirkite internetu, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Tai patogu ir greita. Gražūs, kokybiški chalatai pigiau – „Nostra“ asortimente. Mūsų pirties reikmenys – kaina labai patraukli, pasirinkimas platus, o akcijos suteikia galimybę mokėti itin pigiai.

avatar