Perkant už 50 EUR rankšluosčių komplektas tik 4.99 EUR! Daugiau informacijos ČIA.

Mėgstate mėgautis pirties malonumais? Pasirūpinti šiluma ir jaukumu padės pirties chalatai. Jie švelniai apgaubia ir suteikia kūnui šilumos, apsaugo nuo temperatūrų šuolio. Su tokiu chalatu po pirties jausitės maloniai ir patogiai. Tik pažvelkite kiek spalvų – kokią rinksitės jūs?

Skaityti daugiau

Pirkėjų atsiliepimai

 

404 įvertinimų

Nemalonus audinys ir gauta prekė ištepta.

Jolanta
Nostra atsakymas

Laba diena, p. Jolanta,

Labai atsiprašome, jeigu gavote išteptą prekę, tokiais atvejais reiktų iš karto kreiptis tiesiogiai į mus ir būtume prekę pakeitę.

Labai mielas chalatas.

Puikus, kokybiško audinio, labai džiaugiuos

Pirties chalatai yra puiki apranga laisvalaikiui po pirties, kuri padeda atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Pirties būtina pasirūpinti savo komfortu. Tai padaryti padės aukštos kokybės, minkštutėliai it vatos prisilietimas pirties chalatai. Mėgaujantis pirties malonumais odą veikia karštas vanduo, garai, drėgmė, oda puikai išsivalo, tačiau tampa jautresnė, todėl po pirties svarbu ja tinkamai pasirūpinti – nusausinti natūralaus pluošto rankšluosčiu, o jei dar įsisupsite į švelnų ir purų chalatą – neapsakomas jaukumas ir malonumas bus garantuoti.

Pirties chalatai užtikrina komfortą

Visapusiškai mėgautis pirties malonumais padės specialūs pirties reikmenys, kuriuos rinktis tikslinga apgalvotai ir prioritetą teikiant kokybei. Pirties chalatai ir kiti drabužiai, pirties rankšluosčiai yra tie atributai, kurių nevalia pamiršti keliaujant į pirtį. Jie vienodai reikalingi ir vyrams, ir moterims. Jei dar neturite savo reikmenų, paskubėkite įsigyti. Pirties reikmenys internetu – patogu, paprasta ir greita. Komfortą pirtyje suteikiantys reikmenys bus ne tik puiki priemonė jums lepintis pirties malonumais, bet ir šauni dovana tikriems pirties gerbėjams! Dovanokite komfortą tiems, kuriuos mylite.

Išėjus iš pirties paprastai susiduriama su nemaža temperatūrų kaita. Tad šiuo atveju chalatas bus nepamainomas drabužis, neleisiantis sušalti ir dovanosiantis neapsakomą šilumą, jaukumą bei patogumą. Tiesa, labai svarbu rinktis tik natūralaus audinio rankšluosčius (idealiai tiks medvilniniai, lininiai), chalatą (nepriekaištingas pasirinkimas – medvilniniai). Nepamirškite, kad po pirties jūsų kūno oda ir taip bus jautresnė, todėl garantuoti maksimalų komfortą labai svarbu.

Kodėl verta rinktis šiuos chalatus?

Mūsų pirties chalatai tinka moterims, merginoms, vyrams – visiems, kurie nori po pirties sau dovanoti geriausias emocijas ir maksimalų patogumą. „Nostra“ pirties chalatai gaminami tik iš natūralių audinių, pasižyminčių solidžiu gerųjų savybių sąrašu, patvarumu, ilgaamžiškumu ir paprasta priežiūra. Mūsų medvilniniai chalatai atitinka minėtus kriterijus ir padeda atsakingai rūpintis jūsų oda bei komfortu po pirties.

Medvilnė – tobulas sprendimas tiek pirties, tiek visiems kitiems drabužiams, kurie tiesiogiai liečiasi prie odos. Minkštas, purus ir švelnus pluoštas yra laidus orui, todėl oda gali laisvai kvėpuoti, ji neprakaituoja, nekaista. Negana to, medvilnė labai maloni liesti, visiškai nedirgina odos, nealergizuoja, tad itin tinka ir turintiems jautrią odą, ir linkusiems į alergijas. Juk ne paslaptis, medvilnė tobulai tinka net kūdikiams, kurių odelė ypač gležna ir pažeidžiama.

Išėjus iš pirties susiduriama su kur kas vėsesniu oru, kūnas būna drėgnas, o medvilninis chalatas labai puikai sugers drėgmę, tad jausitės patogiai ir šiltai.

Būtina paminėti ir paprastą medvilninio chalato priežiūrą. Mūsų pirties chalatai puikią išvaizdą išlaiko net po daugelio skalbimų.

Kur įsigyti kokybiškų chalatų pirčiai?

Mėgstate laisvalaikį mėgautis pirties malonumas? Tuomet pirties chalatas jums tiesiog būtinas. Mūsų parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą minkštų, švelnių ir jaukių pirties chalatų, kurie išsiskiria savo spalvomis. Klasikinis modelis puikiai tiks visiems – vyrams, moterims, vaikams. O natūrali medvilnė užtikrins didžiausią patogumą, chalatas puikiai atliks savo funkciją.

Pirties chalatą išsirinkite internetu, mūsų parduotuvėje. Tai padaryti labai paprasta, tiesiog apsispręskite dėl modelio ir spalvos. Gyvenate mažame miestelyje? Ne bėda, nes prekes pristatysime į bet kurią šalies vietovę vos per keletą dienų – užsakymo laukimas tikrai neprailgs. Ieškote dovanos pirties mėgėjui? Toks chalatas puikiai tiks, o pirkdami mūsų parduotuvėje galėsite pasinaudoti geru kainos ir kokybės santykiu.

avatar