Vasaros išpardavimas iki rugpjūčio 8! 20% nuolaida su kodu ATOSTOGOS21 *nuolaidos nesumuojamos

Galvos pozicija miego metu lemia miego kokybę, poilsį ir savijautą atsikėlus ryte. Jei miegate ant nepatogios pagalvės, nereikėtų nustebti ryte pajutus kaklo, sprando, net nugaros skausmus. Tik galvai esant tinkamoje pozicijoje visas kūnas geba atsipalaiduoti, todėl pagalvę rinkitės atsakingai. Jei domina didelės pagalvės 70x70, „Nostra“ asortimente Jūsų laukia puikus pasirinkimas. 

Kaip pasirinkti pagalvės dydį?

Rinkdamiesi pagalvės dydį įvertinkite savo lovą – koks jos plotis ir kiek pagalvių laisvai telpa. Taip pat nesirinkite didelių pagalvių vaikams – jiems kur kas patogiau mažesnės, vidutinio dydžio. Suaugusiems tinka didelės pagalvės. Bet esminis kriterijus yra pagalvės aukštis – jis turi atitikti Jūsų pečius. Plačių pečių savininkui tiks aukšta pagalvė, o jei pečiai siauresni, tai aukšta pagalvė bus nepatogi, ir atvirkščiai. 

Kokybės garantas

Mūsų pagalvių užpildas – poliesterio pluoštas, užkertantis kelią bakterijų bei kitų nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimuisi pagalvės viduje. Ši medžiaga yra ilgaamžė, elastinga, patvari, todėl mūsų pagalvės yra ilgalaikė investiciją į kokybišką ir patogų miegą.

„Nostra“ pagalvės 70x70 atitinka Oeko-Tex Standart 100 reikalavimus, kurie apima kenksmingų medžiagų normų kontrolę produkcijoje. Mūsų pagalvės sveikos, saugios, malonios odai ir jos nedirgina.

Turime pagalvių su įaustu anglies siūlu, turinčiu savybę efektyviai pašalinti elektrostatinį krūvį iš organizmo. Tai užtikrins maksimalias atsipalaidavimo galimybes, tobulą poilsį, o ryte nubudę nejusite jokio streso, net jei miegoti nueisite svarstydami apie neatliktus darbus, didelį krūvį ar kitas problemas. Nepriekaištingas poilsis garantuotas!

Mūsų pagalvių gamybai naudojamas kokybiškas, elastingas, greit formą atgaunantis užpildas ir švelnus bei minkštas viršutinis pagalvių sluoksnis. 

Kur pirkti geras 70x70 dydžio pagalves?

Svarstote, kur parduodamos kokybiškos didelės pagalvės konkurencinga kaina Vilniuje? Siūlome užsukti į „Nostra“ pardavimo vietą arba rinktis mūsų asortimente interjeru el. parduotuvėje. Visos pagalvės yra itin geros kokybės, purios, elastingos ir garantuojančias geriausią miego patirtį. Didelį dėmesį teikiame sveikam miegui, tad atsakingai renkamės medžiagas, naudojamas pagalvių gamyboje. Sekite mūsų asortimentą ir pirmieji išvyskite, kurioms pagalvėms taikome akciją – kokybišką gaminį įsigysite dar pigiau!

Skaityti daugiau