Birželio 16d. buvo atnaujintas internetinės parduotuvės dizainas. Artimiausiomis dienomis galimi sutrikimai, prašome apie juos informuoti parduotuve@nostra.lt 

Pagalvės dydis, aukštis, minkštumas, užpildas ir audinys yra tai, kas suponuoja miego kokybę. Tik tinkama ir kokybiška pagalvė leis odai jausti komfortiškai, o Jums mėgautis pačiu geriausiu miegu ir ryte jaustis žvaliai. Pagalvė yra vienas esminių veiksnių, susijusių su geru poilsiu ir puikia savijauta ryte.

„Nostra“ pagalvių privalumai

Pagalvių užpildui naudojamas aukštos kokybės poliesterio pluoštas, pasižymintis ypatingu minkštumu, purumu, elastingumu. Negana to, viena svarbiausių teigiamų jo savybių – jis nėra palanki terpė daugintis mikroorganizmams bei bakterijoms. Aukštos kokybės poliesterio pluoštas yra patvarus ir ilgaamžis, dėl jo pagalvė labi greitai atgauna pradinę savo formą, todėl „nesusigulės“ ir ilgai išliks it nauja. Pasirinkite gerą užvalkalą ir Jūsų pagalvė bus laidi orui, draugiška veido odai.

„Nostra“ pagalvės 50x70 atitinka Oeko-Tex Standart 100 reikalavimus.

50x70 pagalvės internetu

Kodėl verta pagalves pirkti internetu? Nes būsite nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko ar kitų aplinkybių. Galite gyventi Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste ir mėgautis „Nostra“ gaminių privalumais, nes pirkti internetu galite iš bet kurios vietos. Įtakos neturi ir laikas – užsisakyti pagalvę galite dieną, savaitgalį, vakare ar kitu Jums patogiu metu. Išvengiate būtinybės derintis prie fizinės pardavimo vietos darbo laiko.

Pirkti internetu labai patogu, nes Jums nereikės rūpintis pirkinių atsiėmimu. Užsakymą pristatome sklandžiai ir operatyviai.

El. parduotuvėje rinktis norimas pagalves bus labai paprasta, nes asortimentą galite filtruoti pagal Jums aktualius kriterijus. 

Pagalvė 50x70 mūsų asortimente

Kur pirkti geras 50x70 dydžio pagalves?

Savo ar artimųjų miegui ieškote tinkamiausios pagalvės patrauklia kaina? Rinkitės „Nostra“ asortimente – čia Jūsų laukia labai geros pagalvės, pasiūtos iš sveikų, saugių ir kokybiškų medžiagų. Jūs nusipelnėte saldaus, jaukaus ir komfortiško miego.

Skaityti daugiau